PDA

View Full Version : malko help



NRG Mc2
10-04-2006, 12:04
Mi da zapo4na s priqtelkata mi hodim 8mes i predi 2 go naprawihme za 1-wi pyt i na 2mata ni be6e sevte no ot togawa ne sme go prawili, pitah q za6to taka tq kaza 4e i e stranno da e w nas ili wyw tqh. predlojkih i w nas da byde tq kaza 4e moje no ot togawa ni6to??? malko help nqma da e izliza6en mersi mn

Gaming
10-04-2006, 12:14
Спокоен терен, неква романтика вкарваш, приглушена музика и светлина, и шансовете се умножават.

Ако има желание, има и начин. Ако няма начин има причина.

Ghost*Rider
10-04-2006, 12:16
Спокоен терен, неква романтика вкарваш, приглушена музика и светлина, и шансовете се умножават.

Ако има желание, има и начин. Ако няма начин има причина.
Мноо филми гледаш.

NRG Mc2
10-04-2006, 12:20
teren ima w nas sam sym si na 2-riqt etaj oba4e nz dali ne q pritiskam ili ne6to podobno kakwo to4no da naprawq?

NRG Mc2
10-04-2006, 17:10
nikoi ni6to li ne izmisli momi4eta kajete wie kakwo bihte jelali?? kak 6te wi e dobre i nqma da se pritesnqwate

krem4et0
10-05-2006, 07:26
Покани мен и гаджето ми у вас,че няма къде да се уважим вече близо месец :(

krem4et0
10-05-2006, 07:43
А сега сериозно-може би просто първия път не е бил хубав и е оставил в нея някаква психическа травма.Или пък я е срам не знам.Аз лично 2-3 дни след първия си път можех да правя секс,а и гаджето заминаваше в казармата за 3 седмици и знаех,че докато не се върне секс няма да правим.Но просто ме беше страх да не ме боли и да не съм пълна скръб в леглото и предпочетох да почакаме.Поговори с нея и я попитай от какво се притеснява!

samotna
10-05-2006, 08:14
напълно съм съгласна с крем4ет0,поговори с нея,аз лично мисля,че се срамува,но задължително си поприказвайте

No_LiMiTe^f
10-05-2006, 08:43
А защо просто един път не отидете у вас и без нагласи...без да си казвате"днес ще правим секс"....просто да се понатискате и то ще стане от самосебе си!Все пак не е задължително всеки път да се определя дата и час!

NRG Mc2
10-05-2006, 08:50
emi nie sno6ti si pogoworihme i tq kaza 4e i e nqkak stranno ne 4e q e sram ili neiska kaje 4e mn i se iska no i e nqkak stranno

DevilWish
10-05-2006, 08:55
Emi qvno prosto kakto pri vsi4ki momi4eta pyrviqt pyt ne i e haresal ,a i ti si bil novak i edva li si bil tolkova sposoben i za tova moje bi q e strah ,4e i za napred 6te e taka.
Predrazpoloji q!

maybelline
10-05-2006, 09:09
Проблемът - може да се срамува,може да я е боляло и да не иска повече,може да не й е харесало,може да я е страх от забременяване,може да е говорила с някоя приятелка,която да й е казала нещо си и т.н. и сега тя да не иска,може да се страхува,че вашите има опасност да се върнат и да ви заварят в леглото(нищо чудно,че не иска у тях,то и аз не искам у нас да го правя) и изобщо,причината може да е всякаква.Това ти го изброих,за да имаш представа и да не си мислиш,че след 8-месечна връзка,проблемът задължително е в теб.А сега,какво можеш да направиш?Първо,не се уговаряйте "Днес ще правим секс" или нещо от този род.Остави всичко да стане от само себе си.Никога не й казвай "Хайде сега да го направим,защото после няма да имаме време".Никога не искай секс от нея,ако не е възбудена поне малко.Както някой спомена по-горе,първо се понатискайте,а после секса.След като се възбудите,тя може и сама да поиска,а ако не,попитай я нежно "Искаш ли?" и ако получиш отрицателен отговор,не се сдухвай,а продължавай да я галиш,целуваш,гушкаш и така ще й покажеш нещо много важно - че ако не иска секс(или каквото и да е) ти няма да я принуждаваш и ще продължаваш да я обичаш и приемаш такава,каквато е с нейните желания(или нежелания).Това ще й помогне да се отпусне повече и е много вероятно след 2-3 пъти така(след като се убеди,че колкото и да ти отказва,ти няма да се сърдиш и ще я обичаш много независимо какво става) тя да се съгласи да го правите.Трябва да я увериш(не само с думи),че може да ти има доверие,да споделя чувствата си и да разчита на теб в трудни моменти.

CrazyWitch
10-05-2006, 09:50
Еми до кат у вас терена с свободен...
Извикай я.. предразположи я. Разгорещи обстановката ;-)
Лека по лека..

Пък ако каже нещо.. примири се..и и кажи "Ще ида до банята за.. сещаш се какво, че се превъзбудих"
Нека разбере, че и ти си човек.. но вместо да го правиш с нея .. се възползваш от ръцете си.
Бе да тръгне един път.. поне 1-2 месеца полов живот до тогава ще разбере, че секса не е удоволстие само за момчетата.
Понеже сигурно не и е харесало и сега много много не е навита..

Пфу ако пиша прекалено много простотии нека бъде извинена в даскало съм =)

NRG Mc2
10-05-2006, 11:18
zna4i toku 6to razgovarqhme i q pitah kakwo ima i pak mi kaza s6toto 4e i e"stranno w was ili wyw nas molq te dai mi o6te wreme" taka i naprawih no nz kakwo 6te byde

NRG Mc2
10-05-2006, 11:23
kaza mi 4e edinstwena pri4ina e 4e prosto i e mn mn stranno i kofti

samotna
10-05-2006, 11:44
Нещо не мога да разбера-"странно" в какъв смисъл,има ли тя нещо в предвид с тази думичка,иска ми се да ти помогна,но усещането което сте преживели може да се опише всякак ама :wink: ..."странно" някакси не ми се вързва

NRG Mc2
10-05-2006, 12:22
popitah q dali ima ne6to ob6to s 1wiqt pyt tq mi otgowori s NE kaza mi 4e mnogo i e haresalo 4e iska pak da go naprawim. no i az nz kakwo da mislq wyob6te ne me oriantira kazah i 4e 6te i dam kolkoto wreme i e nujno. No nz i az kolko 6te e tova wreme a nz za6to kaza tova 4e i e "mn mn stranno i kofti" nz kakwo i da mislq

krem4et0
10-06-2006, 08:13
И на мен ми беше странно-събудих се на другата сутрин и си казах-боже,вече съм ЖЕНА. И не можех да възприема фактът,че най-сетне с гаджето ми сме правили секс(та ние ходехме от година и половина).Опреелено като всяко ново нещо ти се струва странно,че вече не си невинно момиченце,а вече жена,че си интимна с някого,че му разголваш тялото и душата си.Наистина и трябва време да асимилира новия си статус.Уверявам те-няма да е много!

IdiOtKa
10-06-2006, 08:22
И на мен ми беше странно-събудих се на другата сутрин и си казах-боже,вече съм ЖЕНА. И не можех да възприема фактът,че най-сетне с гаджето ми сме правили секс(та ние ходехме от година и половина).Опреелено като всяко ново нещо ти се струва странно,че вече не си невинно момиченце,а вече жена,че си интимна с някого,че му разголваш тялото и душата си.Наистина и трябва време да асимилира новия си статус.Уверявам те-няма да е много!

много си права ....

а иначе по темата .... може пак да я заведеш в вас но не за да правите нещо а просто за да гледате филм или нещо такова .... сещаш ли се !

NRG_Mc2
10-06-2006, 14:11
da za tova goworihme i kaza 4e za tova da gledame film ili prosto gokato e studeno da ne izlizame nqkade da idwa w nas kaza 4e we4e nqma problem i nadqwam se 4e sled kato nqkolko pyti idwa w nas sled tova da se pootpusne. mn blagodarq za sywetite poospokoihte me i ako nqkoi ima o6te ne6to koeto 6t e ot polza 6te se radwam da go 4uq 10xx {}{}

IdiOtKa
10-06-2006, 16:24
брау брау ... ! казваи как върви развитието с приятелката ти ...