PDA

View Full Version : Как да се науча да танцувам?



flash_dance
10-04-2006, 13:16
Може да е малко смешен въпросът, но определно не се справям много добре.. :D

Jamalska
10-04-2006, 13:29
Искаш да се занимаваш с хореография или да си танцуваш в диското?:)
еми иди на някой урок...гледай клипове като обръщаш внимание на движенията..упражнявай се вкъщи...Не е голяма философия...зависи какво искаш д можеш да танцуваш?

Mafiotkata_7200
10-04-2006, 13:31
Ми пускай си музика в къщи и танцувай. Няма от какво да се притесняваш като си сама, упражняжай си се на воля и така ще свикнеш ;-) Слушай ритъма и такам УСПЕХ

delfin4eto
10-04-2006, 15:53
Ne e 4k tolkova slojno!Ako ima6 jelanie, 6te uspee6 da se spravi6!Важното е да не се отчйваш и да пробваш нови и нови неща!Погледай , как го правят по телевизията или иди ди библиотеката. Там има книги за танцовите стапки!Но по-добре си пусни хубава и ритмична музика и се опитаи да импровизираш.С упражнения ще ти стане по-лесно и след време ще доиде и промяната!

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-04-2006, 16:13
Ми пускай си музика в къщи и танцувай.
na sushtoto mnenie sum a i ne mislq 4e po drug na4in shte stane ...

^SwEeT^DrEaM^
10-04-2006, 16:33
a[N]D[i]T[k]a]
Ми пускай си музика в къщи и танцувай.
na sushtoto mnenie sum a i ne mislq 4e po drug na4in shte stane ... Да така е .. ама има и друго малко или много трябва да ти идва от вътре .. миналата година например една приятелка искаше да се научи да танцува ама не можах да я науча с една френдка я учихме близо 4 месеца и нищо същото дърво си остана просто не и идваше от вътре

10-04-2006, 17:37
Може да е малко смешен въпросът, но определно не се справям много добре.. :D

ако искаш в диското ... отиди на 1 дискотека и гледай отстрани ко праят другите и си готов запомни горе долу движеният които ти харесват и после си пусни музика и ги упражнявай :)

az_slunceto
10-04-2006, 19:28
http://www.teenproblem.net/f/search.php?search_author=az_slunceto

Slave4You
10-05-2006, 12:00
:idea: horeografiq :arrow: na uroci
:idea: v diskoto :arrow: gleda6 MTV;naduva6 muzikаta u vas i prosto si tancuva6

Bonbonenata
10-05-2006, 16:55
Зависи за какви танци става дума. Аз лично ОБОЖАВАМ танците. Ходила съм на худ. гимнастика (подготовка за балет, но още преди балета се отказах), на латинотанци, на народни танци, а в момента карам трета година модерен балет. И на всичко съм била ПОНЕ 1 година. И какво? Оставам си пъълно дърво! Не знам. Явно не съм създадена за това нещо... Но ми доставя удоволствие и продължавам да танцувам. Но... Ох, това няма значение.

Аз мога да кажа - „Просто танцувай!“ То така става. С малко упражнения и гъвкавост ще постигнеш. Гледай MTV, вглеждай се в танците, повтаряй движенията пред огледалото до осъвършенстване. В диското пак наблюдавай.

Помисли си какви танци точно те влекат. Намери информация за тях. Може дори уроци да намериш. Първата крачка вече си я направила - желание за усъвършенстване. Браво!

party_girl
10-05-2006, 18:56
a[N]D[i]T[k]a]
Ми пускай си музика в къщи и танцувай.
na sushtoto mnenie sum a i ne mislq 4e po drug na4in shte stane ... Да така е .. ама има и друго малко или много трябва да ти идва от вътре .. миналата година например една приятелка искаше да се научи да танцува ама не можах да я науча с една френдка я учихме близо 4 месеца и нищо същото дърво си остана просто не и идваше от вътре

даммм..или си го имаш или си го нямаш 8-[
абе важното е да имаш желание и просто да се отпуснеш..упражнявай се

sunny_girl16
10-05-2006, 19:39
:idea: horeografiq :arrow: na uroci
:idea: v diskoto :arrow: gleda6 MTV;naduva6 muzikаta u vas i prosto si tancuva6
Съгласна :-)

BeBcHeTo
10-05-2006, 20:47
a[N]D[i]T[k]a]
Ми пускай си музика в къщи и танцувай.
na sushtoto mnenie sum a i ne mislq 4e po drug na4in shte stane ...
и аз сам на съ6тото мнение

Bloodlust
10-06-2006, 13:03
Ами, те ти го казаха другите момичета :mrgreen: Уроци, MTV и с малко късмет ще успееш :mrgreen: Аз бих ти препоръчала, докато танцуваш да можеш да се виждаш в огледало. Така ще разбереш, кои движения изглеждат добре и кои не трябва да правиш. Главно слушай ритъма. И най - вече се отпусни. Успех :wink:

10-06-2006, 15:11
zapi6i se na uroci po tanci :mrgreen:

IdiOtKa
10-06-2006, 16:58
то маина още малко ще кажете че бреик може се научи от твто ... ХуХХХххх ....
моя савет е следния ...танцуваш си във вас по начин които на теб ти харесва ...и като идеш примерно на диско но не може се отпуснеш пийваш една бира и си най дурата на дансинга ...

базикам се ....и представа си няям как да се научиш ...

tonkata3435
08-03-2009, 11:56
Аз мисля, че за да се научиш да танцуваш първо трябва да помислиш за какъв вид танц става на дума, после да пробваш този стил който си си избрал и най-накрая да танцуваш постоянно! Знам го от отличен опит, аз лично много харесвам step up и за сега се справям горе-долу добре! :) Дано да съм помогнала!

KeInEnAmE
08-09-2009, 15:26
[quote="Mafiotkata_7200"]Ми пускай си музика в къщи и танцувай. Няма от какво да се притесняваш като си сама, упражняжай си се на воля и така ще свикнеш ;-) Слушай ритъма и такам УСПЕХ[/quot \:D/

Punisherrr
08-09-2009, 17:12
Не мислите ли,че от 2006 до сега момичето се е разтанцувало вече... :?