PDA

View Full Version : На кръстопът...



Tedi_sheep
10-04-2006, 15:46
Здравейте!Дойде доста важен момент в живота ми, а именно да взема решение , з акоето до сега никога не съм се притеснявала!По принцип когато харесвам някой, ако и тои изпитва същото към мен, се получава нещо!Сега след като съм преодоляла 1-та истинска и тежка любов се страхувам да съм с друг!Страх ме е да не би и той да постъпи така, както предния, и да не би аз пак да страдам...В момента съм увлечена по едно момче, то също по мен и то страшно много...Дълго криех чувствата си, но онази вечер му писах смс и го попитах дали всики негови думи и действия са шега, или не!Тои ми отговори, че много иска приятелството ни да прерастне в нещо друго и че трябва да поговорим на живо!В неделя ще се срещнем, за да проведем разговора!Сърцето и тялото ми искат да са с него , но разума не!1-та причина и най-важната я разбрахте!Другата е причина е, че съм доста заето мимиче, вечер е прибирам късно от училище , тренировки уроци, по тази причина рядко излизам, а и не ме пускат много-много родителите ми, опитват се да ме предпазят от зродите по улиците!И колкото и да почнат да ме пускат ще е точно 2 пъти в седмицата и то не до късно, какво ще стане с връзката между мен и съответното момче, незнам...Моля ви дайте ми съвет какво да направя, защото отчаяно искам това момче до себе си, а и той мен до него?Дайте съвети чакам! :smt017 :smt006

iiirish
10-04-2006, 16:51
това, че момчето отговаря на чувствата ти е прекрасно. но от друга страна разбирам страха ти. трудно е да допусеш отново в живота си човек, когато преди това си бил предаден по един или друг начин. тогава ти оставаш с нагласата, че винаги ще си мамения и това не ти дава мира, докато не започнеш да се съмняваш във всяка дума, във всяко действие на момчето до теб! но това, мила, се преодолява повярвай ми! просто е нужно малко търпение и огромна воля за да победиш страха си.

колкото до другия ти страх, че няма да имате достатъчно време един за друг смятам, че както си намирала време за момчетата с които си била преди, така и тук ще намериш някакъв компромисен вариант. просто ти е нужна малко изобретателност ;)

koalka
10-04-2006, 16:53
Разбираемо е пртеснението ти,относно това,че можеш отново да бъдеш наранена.Но ще ти кажа едно нещо:не мисли за това,защото ако мислиш така никога няма да имаш пълноценна връзка.Може и да си заета,но все пак се опитвай да намериш време.Незнам на колко години си,но вие излизате по светло и при това ще си с момче.Вашите не могат да не те пускат да излизаш.При това,ако учиш и тренираш имаш право на свободно време.Не им мълчи,а им го кажи.Излизай по повече време,защото така явно много се натоварваш,незнам.Не им мълчи.Вярно е,че има мнго изроди по улиците,но нали си с момче и не се прибираш по нощите.А относто връзката ви и това дали може нещо да стане,ако се виждате два пъти в седмицата-може да просъществува,ако чувствата ви по принцип са ви достътчно силни.То при всяка връзка трябва да е така.То и ние с приятелят ми се виждаме само събота и неделя,но какво пък.Нали се обичаме,е,вярно гадно ни е,но ще го преживеем.Ако сте еднакви смени просто излизай повече.Това е.

ANGEL4E
10-04-2006, 16:54
AZ SAM PO SA6TIQ NA4IN V MOMENTA I MOETO LI4NO MNENIE E DA POSAVETVA6 SARCETO SI DANO NE TE NARANQVAT POVE4E

MeTaLcHeNcE
10-04-2006, 16:59
AZ SAM PO SA6TIQ NA4IN V MOMENTA I MOETO LI4NO MNENIE E DA POSAVETVA6 SARCETO SI DANO NE TE NARANQVAT POVE4E



:-D :-D
dam i spored men e taka posavetvai sarceto si to 6te te otvede spored men pri nego

TeditoOoo
10-04-2006, 18:12
Ако наистина държи на теб,ще приеме обстоятелствата.Можете да пробвате и ще видите дали ще се получи ;)
Колкото до 1вата причина...винаги има риск,но не можеш цял живот да се страхуваш да го поемеш.Пробвай!Така ще имаш 2 възможности- да страдаш или да си щастлива В противен случай ще имаш само една...

10-04-2006, 18:53
Разбираемо е пртеснението ти,относно това,че можеш отново да бъдеш наранена.Но ще ти кажа едно нещо:не мисли за това,защото ако мислиш така никога няма да имаш пълноценна връзка.Може и да си заета,но все пак се опитвай да намериш време.Незнам на колко години си,но вие излизате по светло и при това ще си с момче.Вашите не могат да не те пускат да излизаш.При това,ако учиш и тренираш имаш право на свободно време.Не им мълчи,а им го кажи.Излизай по повече време,защото така явно много се натоварваш,незнам.Не им мълчи.Вярно е,че има мнго изроди по улиците,но нали си с момче и не се прибираш по нощите.А относто връзката ви и това дали може нещо да стане,ако се виждате два пъти в седмицата-може да просъществува,ако чувствата ви по принцип са ви достътчно силни.То при всяка връзка трябва да е така.То и ние с приятелят ми се виждаме само събота и неделя,но какво пък.Нали се обичаме,е,вярно гадно ни е,но ще го преживеем.Ако сте еднакви смени просто излизай повече.Това е.
=D> =D>
Точно така е! Аз нямам какво да добавя, освен да ти пожелая успех :wink:

Amy_Lee^89
10-04-2006, 18:58
Да, това съм аз. както винаги забравих регистрацията... :oops:

DevilWish
10-05-2006, 08:46
Действай някой хора са от по 4 години заедно ,успяват да се видят на 2 седмици 1-2 пъти ,но се обичат страшно много!За любовта няма граници!