PDA

View Full Version : Kakvo da napravq ?



10-04-2006, 17:17
Zna4i ot tazi godina sam v nov klas i v klasa mi ima edno mn sladko mom4e, v koeto moje bi ve4e sam vlubena. Naposledak stavame vse po-blizki i az mn se radvam. A sega vaprosa mi ako slu4aino tragnem dali tova 6te ni pre4i 4e sme v edin klas i posle kogato sled vreme se razdelim dali 6te si ostanem pak priqteli? Mnogo mi e obarkano v momenta za6toto nikoga ne sam hodila s nqkoi ot klasa mi i sigurno e mn qko no nz . pls kajete mi kakvo da pravq

10-04-2006, 17:19
zabravih da vi kaja az se premestih ot drig grad v negoviq i tova moje li da e pri4inata toi da se sbliji s men samo za da me nakar da se 4uvstvam dobre na novoto mqsto ? ili naistina 4uvstva ne6to kam men, za6toto samo toi ot mom4etata me zagovarq

mp3f
10-04-2006, 17:22
:-k Spored men e po-dobre da si ostnete samo fr ... edno ot biv6ite mi be6e ot moq klas . predi da stanem gadjeta bqhme SUPER dobri fr , no kogato se razdelihme ne6tata se obyrkaha .... V momenta izob6to ne si govorim , VSE PAK IZBORA SI E TVOI I TI SI VZEMA6 RE6ENIQTA ! #-o

mercedes_bentz
10-04-2006, 17:34
приятелството може да завърши с любов,но любовта с приятелство никога

maybelline
10-04-2006, 17:59
Моето гадже е от класа ми и това не е създало някой сериозен проблем досега.Късали сме,бяхме приятели и пак тръгнахме.Та,общо взето,зависи от човека.

sunny_girl16
10-04-2006, 17:59
2 мои съученици ходят вече повече от година. Зависи от хората, но може и да е мн хубаво... :-)

koalka
10-04-2006, 18:05
Няма какво да ви пречи?Е,ако класа ти е някъв не много хубав и може и да почнат да говорят някакви неща за вас,но какво ви пука?Важните сте вие.Да не ви пука за чуждото мнение.

No_LiMiTe^f
10-04-2006, 21:36
М...Според мен ще ви пречи!В много случаи е така!Преди ходех с едно момче от моя клас и той много ме обичаше...след като го зарязах исках пак да си останем приятели като преди...но ся почти не си говорим и е гадно!Но пък и от друга страна други от класа ми ходят почти две години и им е много добре заедно!Тъй че ти сама трябва да си прецениш!

IKisseDAGirL
10-05-2006, 07:21
приятелството може да завърши с любов,но любовта с приятелство никога
не е вярно :!:

DevilWish
10-05-2006, 08:00
Zna4i ot tazi godina sam v nov klas i v klasa mi ima edno mn sladko mom4e, v koeto moje bi ve4e sam vlubena. Naposledak stavame vse po-blizki i az mn se radvam. A sega vaprosa mi ako slu4aino tragnem dali tova 6te ni pre4i 4e sme v edin klas i posle kogato sled vreme se razdelim dali 6te si ostanem pak priqteli? Mnogo mi e obarkano v momenta za6toto nikoga ne sam hodila s nqkoi ot klasa mi i sigurno e mn qko no nz . pls kajete mi kakvo da pravq
Gadno e sled tova kato skysate ako ti go zareje6 nqma da ti progovori i 6te ti e typo da si v edin kls s nego ,a nai-golqmata glypost e ,4e vsi4ki 6te pletat intrigi okolo vas ,osobeno ako ima drugi momi4eta ,koito go haresvat!