PDA

View Full Version : kogato doide kraqt na edna NESPODELENA lubof



luda`flirtajika
10-04-2006, 17:45
momcheto,koeto xaresvax...veche obicham...skoro doide i nashiq krai... toi me izluga che me obicha(az razbrax,che luje ot edno momiche)...az bqx prinudena da mu kaja,che az ne go obicham... stana taka:
az:Obichash li me ?
toi:da
az:az NE TE OBICHAM !!!
toi:i az ne te obicham

(sukratix leko..do nai osnovnoto)

prosto nz...veche nito moga da si pisha s nego,nito da go vidq...nito nishto... ne moga da spra da mislq za nego... kazvam si,che ne go obicham,no koi chovek moje da spre "surceto da govori" ?...Nikoi ne moje...zashto jivotut e takuv... edin nespravedliv...NE jivotut e super,prosto nachina..sutbata e zla,...ujasna... ne moga da mislq,ne moga da chuvstvam sega nishto drugo..osven ujasnata bolka..pri4inena ot tova momche...za tova spiram da pisha i davam temata...obijdaite,psuvaite...ne mi puka... za men veche nishto nqma znachenie !!!

TeditoOoo
10-04-2006, 17:58
Кой ще обижда и кой ще псува? само да ми падне някой такъв...
А ти хайде дай го по-оптимистично.Да гадно е,да ще боли,но човек трябва да мине и през такива моменти.Те са част от живота.А и времето лекува. Ти си постъпила мн разумно,че си му отговорила така вместо да се оставиш да те лъже.Вече си наясно,че не си заслужава.Затова не му посветявай още много време от живота си.Гледай напред...там някъде сигурно те чака истинската и споделена любов! ;)

iiirish
10-04-2006, 18:02
вярно е, че е ужасно някой да те излъже за чувствата си, но недей се отчайва толкова бързо. живота е пред теб и със сигурност ще ти представи още безброй възможности да бъдеш щастлива. дори сега да се чувстваш използвана, дори сега да не ти пука от нищо и никой, ще дойде ден когато ти самата ще се умориш от самотата и ще излезеш от черупката си

luda`flirtajika
10-04-2006, 18:08
Кой ще обижда и кой ще псува? само да ми падне някой такъв...
А ти хайде дай го по-оптимистично.Да гадно е,да ще боли,но човек трябва да мине и през такива моменти.Те са част от живота.А и времето лекува. Ти си постъпила мн разумно,че си му отговорила така вместо да се оставиш да те лъже.Вече си наясно,че не си заслужава.Затова не му посветявай още много време от живота си.Гледай напред...там някъде сигурно те чака истинската и споделена любов! ;)

mn provali,mn izdunki,mn se doverqvax,mn sburkax... ne moga veche i da se nadqvam i da gledma napred...

luda`flirtajika
10-04-2006, 18:11
вярно е, че е ужасно някой да те излъже за чувствата си, но недей се отчайва толкова бързо. живота е пред теб и със сигурност ще ти представи още безброй възможности да бъдеш щастлива. дори сега да се чувстваш използвана, дори сега да не ти пука от нищо и никой, ще дойде ден когато ти самата ще се умориш от самотата и ще излезеш от черупката си

mislish li che burzo sum se otchaqla ? ot fevruari...2 meseca xodex s nego..3 meseca opit da go zabravq... 4 meseca go tursex i go molex da se vurne.... 1 mesec toi luga.... vupros na kusmet e !!!

BeBencEto
10-06-2006, 18:23
macko po-spokoino!!! ne e posledniq chovek,v koito si vliubena...vqrno e ujasno trudno mojesh da zbravish nqkoi osobeno sled kato ne mojesh da dadesh pokoi na dushta si i da si kajesh az napravih vsichko za tozi chovek i dadoh dostatuchno mnogo...pomisli kakvo toi ti e dal!?-falshivata si liubov..e ne mersi ot neq nqmash nujda!!!! nameri nqkoi,koito da te zaslujava i obicha...chovek,koito da ti dava tova,koeto ti si dala na ...... (da ne spomenavame imena :mrgreen: )

Safira
10-06-2006, 18:43
има такива хора и разбирам колко те боли. но не е 1-вия, не е и последния. Още ще те разочароват при това хора, които са те обичали и след това чувствата минават. Ще го преживееш. Особено след като знаеш че те е излъгал, с времето любовта ще мине и ще настъпи място ня яда. Така че горе главата и всичко ще се оправи!

Amayo
10-06-2006, 18:44
Пий една студена вода. :-)

priti_kiti
10-06-2006, 19:16
случват се и такива неща.. кофти,ама ще се справиш,сигурна съм ;-)
просто както вече казаха,този не е единствения.. а и щом те е лъгал не те заслужава,нали така? споко :) с времето съвсем ще го забравиш..

CrazyWitch
10-06-2006, 19:23
Загледай се в подписа си..
А и не си ли мислиш, че той те е излъгал само за да не те нарани. Искал е да бъдеш щастлива.. Надявам се това да е причината, а те тя да е : Просто страхливец.
Късмет ти пожелавам.