PDA

View Full Version : momi4eta daite saveti...



awanturistkata{P}
10-04-2006, 17:58
hi all :) iskam da pitam kak moga da nakaram cikala mi da se otloji s nqkolko dni za6toto pr mi e v germaniq i 6te si doide tuka okolo koleda do 3-4 qnuari....a na mene principno mi idva kam 26-27 i mi svar6va 34....a neiskam takiva problemi kato cikal dokato si e tuka za6toto 6te go vida otnovo sled 2 ili 3 meseca...znam 4e se pie vitamin C
slu4valo mi se e da izpiq edna opakovka za 2 dni...oba4e go zadarjam maksimum 1-2 dena...kajeto ako znaete ne6ta koito se piqt , qdat ili pravqt za da ti se otloji...PLSSSSSSSSSSSSs

sladoled
10-04-2006, 18:42
Трябва да се посъветваш с гинеклог.Ти казваш какво искаш, а той ще изчисли кога да започнеш да вземаш противозачатъчни за да стане както искаш.Друго няма!Иди още сега, за да се почне навреме.

10-04-2006, 19:02
Pii Orgametril toi zabavq cikala i deistva

awanturistkata{P}
10-04-2006, 19:10
mene me e strah ot genekolozi.... pak i edinstvenata dobra v pernik...e prqtelka na maika mi...a btw 4uvala sam 4e protivoza4ata4nite imat stra6no mn strani4ni efekti....verno li e...i tova koeto mi kaza protivoza4ata4no li e ili....

AmeLia
10-04-2006, 20:13
едно лято щях да пия такова чудо заради морето, ама така и не го пих, щото взе че ми дойде прекалено рано..така де, по същество - трябва задължително да питаш гинеколог!! тва, което ми бяха изписали да пия не го знам как се казва, но трябваше да почна да го пия 2 дни преди да ми дойде и тва max 8 дена мисля.. и след тва като спреш да го пиеш трябва да ти дойде.. нещо от сорта.. а бе питай си гинеколог и ще ти бъде обяснено както трябва, а не тук сульо и пульо да се правим на доктори, щото все пак с тия работи шега не бива... [-X


P.S. а бе гинеколога няма да те качва на магарето(оня специалния стол).. хихихх просто ще ти каже какво да пиеш.. пък противозапатъчни - пффф [-( изобщо не е нужно, има си специални лекарства за такива неща!!

awanturistkata{P}
10-04-2006, 21:10
mersi mnogo...ako nqkoi ima drugi predlojeniq da kazva...a znaete li ot tiq babinite divetini...za6toto pih stra6no mn lekarstva sa naskoro i vaob6te ne mi se piqt....abe pri mene e malko slojno no nai veroqtno 6te mina prez ginekolog....nqmam izglejda drug izbor ...

krem4et0
10-05-2006, 07:21
едно лято щях да пия такова чудо заради морето, ама така и не го пих, щото взе че ми дойде прекалено рано..така де, по същество - трябва задължително да питаш гинеколог!! тва, което ми бяха изписали да пия не го знам как се казва, но трябваше да почна да го пия 2 дни преди да ми дойде и тва max 8 дена мисля.. и след тва като спреш да го пиеш трябва да ти дойде.. нещо от сорта.. а бе питай си гинеколог и ще ти бъде обяснено както трябва, а не тук сульо и пульо да се правим на доктори, щото все пак с тия работи шега не бива... [-X


P.S. а бе гинеколога няма да те качва на магарето(оня специалния стол).. хихихх просто ще ти каже какво да пиеш.. пък противозапатъчни - пффф [-( изобщо не е нужно, има си специални лекарства за такива неща!!
да не си пила Примолут нор,защото и аз по едно време го пиех,за да няма изненади на бала!