PDA

View Full Version : life suxxx



:'''(
10-04-2006, 19:54
защо живота трябва да е толкова гаден и несправедлив защто на единия ден си обграден от приятели ( лицемерни но това разбираш много късно) а на другия си сам и имаш чуството че всички те мразят ( и не е само чуство) дори родителите ти!!! защто трябва да е толкова гадно всичко ... защто всяка вечер трябва да се скъсваш от рев защтото другите се даржат уажасно с тебе и идват при теб само когато имат изгода ... ей тфа не моа разбера ... защто живота е толкова несправедлив??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

OtherDimension
10-04-2006, 20:00
na tozi vupros nikoi nqma otgovor..

This world is cruel place in where we are here only to lose ..
nali znaesh

Forslor
10-04-2006, 20:09
защо живота трябва да е толкова гаден и несправедлив защто на единия ден си обграден от приятели ( лицемерни но това разбираш много късно) а на другия си сам и имаш чуството че всички те мразят ( и не е само чуство) дори родителите ти!!! защто трябва да е толкова гадно всичко ... защто всяка вечер трябва да се скъсваш от рев защтото другите се даржат уажасно с тебе и идват при теб само когато имат изгода ... ей тфа не моа разбера ... защто живота е толкова несправедлив??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Живота е такъв какъвто си го направиш . Отеделен е въпроса ,че като изпаднеш в депресия , променяш изцяло за момент гледната си точка и всичко ти изглежда объркано,гадно,непоносимо и т.н. Ще се оправиш . ;)

No_LiMiTe^f
10-04-2006, 20:17
защо живота трябва да е толкова гаден и несправедлив защто на единия ден си обграден от приятели ( лицемерни но това разбираш много късно) а на другия си сам и имаш чуството че всички те мразят ( и не е само чуство) дори родителите ти!!! защто трябва да е толкова гадно всичко ... защто всяка вечер трябва да се скъсваш от рев защтото другите се даржат уажасно с тебе и идват при теб само когато имат изгода ... ей тфа не моа разбера ... защто живота е толкова несправедлив??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Живота е такъв какъвто си го направиш . Отеделен е въпроса ,че като изпаднеш в депресия , променяш изцяло за момент гледната си точка и всичко ти изглежда объркано,гадно,непоносимо и т.н. Ще се оправиш . ;)

Напълно съм съгласна!Всеки го ядосват родителите му понякога!Почти всеки е имал приятели,които в последствие не се оказват такива!Но спокойно така или иначе и ти ще си намериш истинските!Не се отчайвай!И аз съм си мислила такива неще,но ще се оправиш!

iiirish
10-04-2006, 21:05
изпитанията ни каляват! бъди силен и се бори срещу целия свят ако трябва и някой ден ще разбереш, че това не е било напразно!

Amayo
10-04-2006, 21:10
Обади ги на класната. Тя ще им покаже на тез лошите.

GLeZoRanA
10-04-2006, 22:42
защо живота трябва да е толкова гаден и несправедлив защто на единия ден си обграден от приятели ( лицемерни но това разбираш много късно) а на другия си сам и имаш чуството че всички те мразят ( и не е само чуство) дори родителите ти!!! защто трябва да е толкова гадно всичко ... защто всяка вечер трябва да се скъсваш от рев защтото другите се даржат уажасно с тебе и идват при теб само когато имат изгода ... ей тфа не моа разбера ... защто живота е толкова несправедлив??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Живота е такъв какъвто си го направиш . Отеделен е въпроса ,че като изпаднеш в депресия , променяш изцяло за момент гледната си точка и всичко ти изглежда объркано,гадно,непоносимо и т.н. Ще се оправиш . ;)

Напълно съм съгласна!Всеки го ядосват родителите му понякога!Почти всеки е имал приятели,които в последствие не се оказват такива!Но спокойно така или иначе и ти ще си намериш истинските!Не се отчайвай!И аз съм си мислила такива неще,но ще се оправиш!съдба...

NaDuFcHe
10-04-2006, 22:51
Vsichko e takova kakvoto si go napravish..vseki si ima kofti momenti.I na men mi se e struvalo che celiq svqt me mrazi,che na nikoi ne mu puka za men i tn..obache ne e taka...vinagi ima hora za koito ne podozirash kolko mnogo te obichat i nqmash dori nai-malka ideq kak shte se pochustvat ako razberat che stradash imenno zashtoto mislish che nikoi ne te obicha..

DeSerT17R0Se
10-05-2006, 05:39
I az mn p1ti s1m se chudila na toq v1pros i do nikade ne stignah osven che prod1ljih napred i otvr1shtah na sichku s nepukiz1m.B1di optimist. Sichku nqkoga she si doide na mqstoto.Uspeh :)

cvetityy
10-05-2006, 05:46
защо живота трябва да е толкова гаден и несправедлив защто на единия ден си обграден от приятели ( лицемерни но това разбираш много късно) а на другия си сам и имаш чуството че всички те мразят ( и не е само чуство) дори родителите ти!!! защто трябва да е толкова гадно всичко ... защто всяка вечер трябва да се скъсваш от рев защтото другите се даржат уажасно с тебе и идват при теб само когато имат изгода ... ей тфа не моа разбера ... защто живота е толкова несправедлив??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

надали ше има човек който ще може да ти отговори на този въпрос ако питаш мен това си ни е заложено при нас хората да се обсъждаме обиждаме и правиме мръсно на другите няма начин да се променим такива сме и такива ще си останеме

sunny_girl16
10-05-2006, 06:11
Трябва да се научиш да се бориш и да не се придаваш! Не скланяй глава, а я вдигни високо и продължи напред. Често нещата ни се струват по- гадни отколкото са.

jeditte
10-05-2006, 06:23
...

OPEL
10-05-2006, 06:29
Даааа... Живота е гаден, живота е безмислен, приятелите са лицемери, родителите са тъпи, всичко е гадно и ужасно, но... Това е моя живот. Това са моите приятели. Това са моите родители. Това е моя свят. Сега е моето време. Това си е моя скапан, тъп, но същевремено прекрасен, изпълнен с много емоции и радост живот. И всичко това го обичам, защото е мое.
А ти си имала един тежък ден, скарала си се с родителите, и веднага живота е лош.
Както вече казаха-"Живота е такъв, какъвто си го направиш".

samotna
10-05-2006, 08:01
Според мен трябва да разбереш,че на този свят няма истински приятели.Истинските приятели са родителите,те ще бъдат до теб и в добро и в лошо,докато за приятелите немога да кажа същото.Аз цял живот попадам на такива и се отказах вече да търся.Просто осъзнах,че няма такива хора.Всеки гледа себе си и на никой не му пука за другия.Споко,ще се оправиш :smt005

DevilWish
10-05-2006, 08:08
Такъв е живота!

mercedes_bentz
10-05-2006, 10:38
не точно какъвто си го направиш ама какво да се прави живота е една шибания както всичко на тая планета

Slave4You
10-05-2006, 11:53
за съжаление рядко можеш да разбереш кога хората до теб да си ти фр или не но все някога ще намериш някой истински приятел ... поне при повечето хора така става :)

malone
10-05-2006, 15:08
Живота е като едно виенско колело веднъж си горе и ти си струва че това е рая и че всичко е толкова красиво и имаш всичко за което мечтаеш но изведнъж колелото се завърта и ти си долу :arrow: просто такъв е кръговрата и в цялото човешко съществувание винаги е така :wink:Наистина лошото е че прекалено трудно вече се различават истински приятели от лицемерите :(

koalka
10-05-2006, 16:40
Ами просто имаш периоди в живота си,в които всичко ти е криво и т.н.Но тези приятели явно не са били стойностни и истински,щом така са постъпили...но нищо не е загубено,можеш да си намериш нови.Така ти се е сторило,че родителите ти те мразят-не е така,просто така ти се е сторило.Не се отчайвай.

KoRn
10-05-2006, 17:32
IMA EDIN NA4IN: METNI SE OT 20M I GOTOVO TO4NO KATO MEN :-D :-D :-D :-D :-D

mercedes_bentz
10-05-2006, 18:18
IMA EDIN NA4IN: METNI SE OT 20M I GOTOVO TO4NO KATO MEN :-D :-D :-D :-D :-D

проблема е ако оживее след това падане да пробва с по голяма височина към 40м е мойто предложение

zoben_pitbul
10-05-2006, 18:33
[quote=:'''(]надали ше има човек който ще може да ти отговори на този въпрос ако питаш мен това си ни е заложено при нас хората да се обсъждаме обиждаме и правиме мръсно на другите няма начин да се променим такива сме и такива ще си останеме
Айде да говориш само за себе си!Може на теб и да ти е заложено,но ти не си всички.
А по темата-не се коси,няма смисъл.Има много боклуци,но и на мен ми се е случвало да затъна до шия в лайна от такива.А върху въпроса с приятелите винаги можеш да поработиш(като си намериш нови :) )

Nightmare
10-05-2006, 18:43
Няма начин.. Това е живота. Понякога наистина много суров, друг път ни радва с различни хубави моменти. От седмица и аз съм в положение, в което ми се струва, че всичко губи смисъл, но нямам избор освен да стискам зъби.. и да чакам с надежда, че ще дойдат по добри времена.. Живота е кошче с изненади.. Постоянно теглим от него.. Понякога хубави, понякога наистина ужасни..

10-05-2006, 20:20
Pff draznqt me depresirani zabludeni deca.Hora koito s lekota izpolzvat frazi ot roda "Jivot1t e gaden!","Svet1t e ujasen!" i tn.

Povqrvaite mi v1v va6eto sravnitelno dobre uredeno s16testvuvane
NQMATE pravo da se oplakvate kolko e gaden jivota.Sig s1m 4e ne ste videli ni6to ot negovata naistina otvratitelna strana.
Ima hora bolni ot sm1rtonosni bolesti,ima hora koito trqbva da rabotqt na nqkolko mesta za da izhranvat sebe si isemeistvoto si,ima hora koito nqmat pokriv nad glavata si i v1preki tova nqkoi ot tqh gledat po optimisti4no na ne6tata!

Taka 4e predi da izpadnete v porednata si sme6na teen depresiika pomislete kolko hora po sveta ima koito sa v mnogo po lo6a poziciq ot vas.

P.S S1jelqvam za latinicata v momenta nqmam v1zmojnost da pi6a na kirilica..

BeBcHeTo
10-05-2006, 20:31
Живота е много гаден и несправедлив......