PDA

View Full Version : Edna lubov,koqto 6te ostane za cql jivot!



obsesion_f
10-04-2006, 20:10
Zdraveite na vsi4ki...pi6a vi,za6toto se 4uvstvam mnogo zle.Predi okolo 2 sedmici se razdelih s gadjeto si i sega se 4uvstvam ujasno.Moje da se kaje,4e na6ata vruzka ne be6e nikak sku4na.Za trite godini prez koito se poznavam s nego,prejivqh mnogo veseli momenti,no i mnogo razo4arovaniq.Zapoznah se s nego kogato bqh na 14,a toi be6e na 16...ot togava sme se razdelqli i subirali mnogo puti.Naranqvali sme se,sdobrqvali sme se,no sega ve4e vsi4ko svur6i i to po kakuv na4in.Neznam za6to,no imam 4uvstvoto,4e tazi lubov e obre4ena(vinagi se slu4va ne6to nepredvideno i oburkva vsi4ko),nemojem da budem zaedno.Moje bi nai-golemiq problem e,4e toi e ot drug grad.Sega u4i 13-ti klas i sled tova moje bi nikoga pove4e nqma da go vidq,neznam...za tezi 3 godini mnogo puti se e nalagalo da se razdelqme za izvestno vreme,kogato toi trqbva da si otide i estestveno tova e bilo mu4enie i za dvama ni...taka stana i tova lqto.Ne6tata oba4e stanaha seriozni,kogato toi se vurna.Az bqh prinudena da se razdelq s nego,kolkoto i da go obi4am,za6toto nemoga pove4e da se primirqvam s polojenieto.Naistina stra6no mnogo go obi4am,no nemoga da buda s nego,prekaleno mnogo puti me e naranqval i moje bi tova lqto mi pomogna da precenq ne6tata i da vzema tova re6enie.Vsi4kite mi priqteli mi kazvat,4e tova e pravilniqt izbor,za6toto vruzkata ni e bezsmislena...no neznam dali e taka.Vqrno e,4e kogato bqh s nego,po4ti vsqka ve4er se pribirah razplakana zaradi durjanieto mu,no 4estno da vi kaja i bez nego ne mi e dobre.Dosta puti do sega sum go prejivqvala i mi e bilo tejko i sega go prejivqvam po-leko ot drug put,no vse pak toi mi lipsva i nai-lo6oto e,4e neznam kakvo da pravq...4uvstvam se oburkana.Iskam da sum s nego,toi su6to iska da e s men,no mnogo ne6ta trqbva da se promenqt vuv vruzkata ni...az subrah smelost i provedohme edin seriozen razgovor...no sled nego nqma nikakvo razvitie.Tova ve4e e kraqt.Vsi4kite ni me4ti se srinaha.Sega 6te ostanat samo hubavite migove v surceto mi.Vsi4ko okolo men 6te mi napomnq na nego,toi e edinstvenoto mom4e,koeto sum obi4ala i nemoga bez nego.Toi su6to tvurde6e,4e me obi4a i az mu vqrvah...no nai-golemiq problem e,4e ne umee da mi go pokazva i moje bi zaradi tova ne6tata se razviha taka.Tozi put se razdelihme po normalen na4in,bez da se karame,dori to4no obratnoto(kazahme si,4e se obi4ame i t.n.)....no tam e rabotata,4e ima mnogo hora,koito prez cqloto vreme se mu4iha da ni razdelqt i sega kogato znaqt,4e sme skusali,produljavat da pletat intrigi.Uj vsi4ko si vurvi dobre i dvamata se opitvame da prikriem 4uvstvata si i da budem priqteli...no ne6tata se oburkvat i pak 6te ima skandali zaradi drugi hora....ve4e neizdurjam,nemoga da se spravq sus vsi4ko.Dosega se borih vinagi,prez cqloto vreme dokato bqh s nego...prejivqla sum golemi unijeniq i t.n. zaradi nego.....no ve4e mi pisna,prosto iskam da ostana nastrani ot negoviq li4en jivot,samo 4e nqkoi vse se opitva da me zamesva.Problemite ne spirat dori kogato sme razdeleni.Ve4e neznam kakvo da pravq....
P.S.Moga da kaja samo,4e go obi4am i vinagi 6te go obi4am,nikoga nqma da go zabravq,no neznam kak 6te preodoleq razdqlata i problemite.
Sujalqvam,4e pisah tolkova,no mi se iska6e da si izleq du6ata pred nqkogo,za6toto 6te se poburkam. :smt010

iiirish
10-04-2006, 21:03
ако наистина си преживявала унижения от негова страна, ако наистина всяка вечер си се прибирала разплакана... защо тогава продължаваш да държиш на него?! не си ли се замисляла, че това най-вероятно е просто навик, а желанието да бъдеш с него е само страх да не останеш сама!!!

радвам се, че си взела това решение и се надявам то да е окончателно, защото никой не заслужава да бъде използван за изтривалка само защото някой друг така е решил! а момчета - под път и над път! има хиляди други, които са 100 пъти по-добри от него и ще те уважават!

sunny_girl16
10-05-2006, 06:19
След като сте имали проблеми, правилния начин е бил да проведете този сериозен разговор много по- рано. Сга, когато вече е късно, се опитай да се отдалечиш от него ,за да не страдаш. Момче, което ти причинява само болка не е за теб. Намери този, с който ще се чувстваш добре във всеки един момент .

Ecstasy
10-05-2006, 06:37
С моя приятел днес правим 11 месеца. И също така държа мн на него както ти на твоят бивш.Разделяли сме се 4 пъти до сега,но винаги се събираме.До токава степен сме свикнали един с друг ,че нз какво ще стане ако се разделим окончателно.Последният път ,когато си мислех че е така беше преди 3месеца.Той скъса с мен ,аз го преживях ужасно като първият ден чувствах всичко като едно голяма лъжа.Той казваше че ме обича,а какво стана...След още един ден той искаше да поговорим-аз се съгласих.Той казваше колко мн съм му липсвала и как съм го гледала...Сега съм мн щастлива че се събрахме,въпреки че ще се виждаме 2-3 дена седмично(той учи в друг град).
:)))))))
По темата-излизай с приятелки ,опитай се да се забавляваш и не мисли мн за това,запази само хубавите моменти ... :smt007

DevilWish
10-05-2006, 07:46
ако наистина си преживявала унижения от негова страна, ако наистина всяка вечер си се прибирала разплакана... защо тогава продължаваш да държиш на него?! не си ли се замисляла, че това най-вероятно е просто навик, а желанието да бъдеш с него е само страх да не останеш сама!!!

радвам се, че си взела това решение и се надявам то да е окончателно, защото никой не заслужава да бъде използван за изтривалка само защото някой друг така е решил! а момчета - под път и над път! има хиляди други, които са 100 пъти по-добри от него и ще те уважават! Syglasna sym.Spored men re6enieto ti e napylno pravilno.

samotna
10-05-2006, 07:47
по добре е станало че сте се разделили,тои не те заслужава,пък и незнам аз на твое място дали бих изтърпяла подобно нещо.Според мен ще мине време и ще си щастлива че така е станало,ще осъзнаеш,че това е било правилно.Не се отчайвай.
Специални поздрави от мен,горе главата :D