PDA

View Full Version : Moderated: Трябва ми съчинение на тема "Любовта - сила



Plsss
10-04-2006, 20:57
Trqbva mi za utre sa4inenie na tema: "Liubovta - sila i slabost" pls pomagaite,tarsih s google.com no nei6to ne namerih a i s teen u4itelq sa6to :((( pls help spe6no e na tva 6te ni e vhodnoto po literauturaa
Mersi predvaritelnoo!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

10-05-2006, 08:20
Предлагам ти това, а пък ти сам/а си сглоби есето, че не ми се мисли в момента
Любовта е песен, любовта е сила, любовта е жажда за живот.
Любовта е онова, към което винаги се е стремял човек и онова, от което се страхува най-много.
Животът ни протича бързо. Тича, бяга, изминава някакъв сезон, после друг, отвреме-навреме се спира, за да можем да разгледаме изминалите картини, после продължава напред.
Но понякога, да, може би само понякога, всичко спира. За минута, за ден, да месец, за цял живот. Някои го наричат `любов`, други - `страст`, трети - `ослепяване`. За мен това е тласък напред, спънка назад, падане в бездната дори. Любов е да изпееш песен за забравените спомени и старите снимки. Любов е дори понякога само да стоплиш ръцете на този до теб.
Любовта, това сме ние.
***
Любовта е сила, която преобразува всичко и спасява човека. Който се домогне до нея влиза в областта на разумността
***
СПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ Е ДУХОВНО СЪВЪРШЕНСТВО, ТРЪПКА, ОГЪН И СТРАСТ, ЗА ДВАМА ТЯ Е ИСТИНСКО БЛАЖЕНСТВО, ВЪЛШЕБСТВОТО ДА СИ ОБИЧАН И ОБИЧАШ ВЪВ ЗАХЛАС. ЛЮБОВТА Е СИЛА НАЙ-МОГЪЩА. ДАЛЕЧЕ Е ОТ ПОШЛОСТТА. ЧУЖДА Е И НА ПРЕДАТЕЛСТВОТО СЪЩО, ТЯ Е СИЛА СВЯТА И НЕЖНА СВЕТЛИНА !
***
Любовта е и слабост, защото разголваме душата си и позволяваме на Другия да я види.
Ако другият ни обича, любовта е преди всичко сила. А ако не, тогава е признак на слабост. Слабост е, защото ще правиш компромиси. Тайничко ще се надяваш че си обичан, а човека срещу теб ще започне злоупотребява
***
Любовта не е силата ,която движи света. Тя е това ,което те спира. Кара те да забравиш собствените си интереси. Любовта ,тази унищожителка на характера е силата ,която заличава личността