PDA

View Full Version : Секси бельо



Мариса
10-05-2006, 01:28
Разглеждах си из нета и забелязох че има бельо направено от бонбони
http://www.baronbob.com/candygstringbox.jpg
http://www.shopgadgetsandgizmos.com/displayImage.php?imgID=6848
http://www.paramountzone.com/redo/candy.jpg

та запитах се дали някой знае сайт където да се продават тези неща но сайта да е български
благодаря

Unknow
10-05-2006, 01:44
Мила според мен не са бонбони...а по "екстравагантна мода"! Има много сайтове за подобно бельо...но точно от "бонбони"...нямам идея

Мариса
10-05-2006, 02:30
Мила според мен не са бонбони...а по "екстравагантна мода"! Има много сайтове за подобно бельо...но точно от "бонбони"...нямам идея

Но всъщност са бонбони.

Unknow
10-05-2006, 02:32
След като си си наумила на пръста, че са "бонбони" защо изобщо питаш???

НЕ СА БОНБОНИ!!!

exelero
10-05-2006, 03:41
на мен ми приличат на цветни синци..... или топченца както му викаме та и да са от тея работи или бомбони мислила ли си че няма да са ти толкова удобни понеже спред мен ще ти убиват :-k

GGGGGGG
10-05-2006, 03:46
Незнам как ти хрумна идеята, че са от бонбони :!: :?: Мн.ясно си личи, че са някакви маниста ли и аз незнам какво точно, но във всеки случай не са бонбони :lol:

Мариса
10-05-2006, 05:21
Ами може би съм си го наумила защото го пише на самата кутия може би?!?
Ако не знаете не пълнете темата с безмислени отговори.

marina star
10-05-2006, 06:01
boje gospodi!!!!!!!!!!i kak po-to4no 6te gi izdarji6 tiq pra6ki na sebe si q mi obesni!!!!! ta az edva izdarjam edna ni6to i nikakva si dantelka taq KOLELCA 6a mi nosi,a na vsi4koto otgore i bonboni 6te im vika :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ayyyyyyyyyy 4e ne e lesno ama to i ti ne si go iskala

machoka
10-05-2006, 06:58
..а някой да знае къде мога да намеря.. 'моделките'? :D

bulgarche
10-05-2006, 07:28
..а някой да знае къде мога да намеря.. 'моделките'? :D
Да е .. идейка :P

Де да знам бонбони ли са, ама едва ли ги има на пазара. МОже на някое модне ревю да са ги пуснали като казват че са екстравагантни, ама..

Мариса
10-05-2006, 07:34
Уффф БОНБОНИ СА СЪС СИГУРНОСТ. ИМА ГИ НА ПАЗАРА - НА ЗЕЛЕНЧУКОВАТА БОРСА!!!! хахаха
продават се със сигурност! И СА БОНБОНИ!! И кой ви каза че ще се разхождам по цял ден с тях? Може да имам някой който да.... ги схруска и да са направени точно затова. И подяволите никой не ми отговори на въпроса!

10-05-2006, 08:28
Ами може би съм си го наумила защото го пише на самата кутия може би?!?
Ако не знаете не пълнете темата с безмислени отговори.ю
Айде бе :lol: К'во кат пише "Candy" за мен т'ва нищо не означава.
То и на праховете за пране пише, че изпират всички петна, на битбул ли к'во пишеше, че ти дава крила и всякви такива глупости... Аз лично мн се съмнявам да се от бонбони

10-05-2006, 09:01
Айде стига простотии, кой видял, недогледал, решил да постне незначителното си мнение. Момичето не ви пита дали са от бонбони, а дали/къде се продават. Оная пък, дето не можела да носи дантела, камо ли това.. все едно някой нормален ще тръгне да ползва подобно бельо за ежедневна употреба, не се излагай... Очевадно е, е си далеч от тези неща, момиченце, по-добре да не се обаждаш и да те мислят за проста, отколкото да се обадиш и да премахнеш всички съмнения. Това се отнася и за почтни всички писали преди мен, с малки изключения.
Относно темата:
Това бельо от бонбони ме съмнява да го продават като стока за масова употреба. Предполагам, че може да си поръчаш да ти изработят ръчно. Само че и цената за подобна глезотийка ще е сладка. Ако намериш някъде, където изработват, пиши. :wink:

Theoatguy
10-05-2006, 15:03
Момиче, я остай тия бонбонки и виж тези сайтчета :

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://www.3wishes.com/

http://www.yandy.com/

:mrgreen: http://www.victoriassecret.com/

http://www.lingerieexpress.co.uk/

http://www.cameolingerie.com/

:mrgreen: :mrgreen: http://www.wickedtemptations.com/

http://www.trashy.com/

10-05-2006, 15:52
TYK (http://www.cyber-wars.com/?ref=106014)

Marisata
10-05-2006, 15:53
Айде стига простотии, кой видял, недогледал, решил да постне незначителното си мнение. Момичето не ви пита дали са от бонбони, а дали/къде се продават. Оная пък, дето не можела да носи дантела, камо ли това.. все едно някой нормален ще тръгне да ползва подобно бельо за ежедневна употреба, не се излагай... Очевадно е, е си далеч от тези неща, момиченце, по-добре да не се обаждаш и да те мислят за проста, отколкото да се обадиш и да премахнеш всички съмнения. Това се отнася и за почтни всички писали преди мен, с малки изключения.
Относно темата:
Това бельо от бонбони ме съмнява да го продават като стока за масова употреба. Предполагам, че може да си поръчаш да ти изработят ръчно. Само че и цената за подобна глезотийка ще е сладка. Ако намериш някъде, където изработват, пиши. :wink:

Nikoi ne e tvardql 4e 6te badat za ejednevna upotreba.Prosto iskam da iznenadam priqtelq mi. Kazvam go pak - Garantiram vi 4e sa bonboni 100% pitala s1m, samo 4e ograni4enoto balgarsko mislene.... dokato ne pipne nqma da e.....
Pi41t e prav. Ne mi se struva 4e 6te ima za r14na izrabotka-nqkak si mi se struva nerealno r14na izrabotka. Oba4e naistina gi ima. I molq vi kogato nqkoi vi zadava v1pros-otgovarqite ako znaete ili da me posavetvate ne6to. Drugoto go znaite-po-dobre si m1l4i i se pravi na umen otkolkoto da govori6 prostotii :) :)

No|Problem
10-05-2006, 18:00
qko :twisted:

exelero
10-05-2006, 23:08
еми като бучиш толкова мнохо ходи питай по магазините за бельо и после ни кажи как ще те гледат продавачките и дано си намериш след като толкова искаш да направиш такава изненада

а може и сама да се опиташ да си направиш :) или да издирим телефоните на Версаче и да му поръчаме :mrgreen:


и айде недей да убиждаш мисленето ни защото сме млади хора и не живеем във 10 век а 21 все пак не падаме от марс и виждаме всеки дан как се развива света и колко очудващи за нас работи се появяват :)

10-05-2006, 23:14
еми като бучиш толкова мнохо ходи питай по магазините за бельо и после ни кажи как ще те гледат продавачките и дано си намериш след като толкова искаш да направиш такава изненада

а може и сама да се опиташ да си направиш :) или да издирим телефоните на Версаче и да му поръчаме :mrgreen:


и айде недей да убиждаш мисленето ни защото сме млади хора и не живеем във 10 век а 21 все пак не падаме от марс и виждаме всеки дан как се развива света и колко очудващи за нас работи се появяват :)

Лелеееее а майка ти знае ли че духаш на Версаче е? И да глупави сте-добре го е казало момичето. Млади и Тъпи !!! Ако човек има възможност да избира да пита тук или в яслата Ами аз бих избрал яслата че са по-компетентни от зародиши като вас!!!!

exelero
10-05-2006, 23:19
добре ве хитрецо я ми обясни това бельо със хладилни чанти ли ще го продават нали бомбоните се правят от захар а захарта се топи и телесната температура е 36-37 градуса няма ли да се разтопят ? или какво ще отиде до тоалетната със пращки и ще се върне със бомбонени бикини ? и ще му каже хайде мили яж по бързо че се топи и после ще лепни

и това за версаче дет го каза беше тъпо и никак не ме убиди щотото говориш някви глупости нищо общо ! ](*,) и като се имаш за по умен дай някво компетентно мнение на въпроса който е задала

10-06-2006, 00:10
добре ве хитрецо я ми обясни това бельо със хладилни чанти ли ще го продават нали бомбоните се правят от захар а захарта се топи и телесната температура е 36-37 градуса няма ли да се разтопят ? или какво ще отиде до тоалетната със пращки и ще се върне със бомбонени бикини ? и ще му каже хайде мили яж по бързо че се топи и после ще лепни

и това за версаче беше вярно и никак не ме убиди щотото говориш някви истини ! ](*,) и като се имаш за по умен дай някво компетентно мнение на въпроса който е задала

Добре умницо добре.
В твоя град само бонбони които се тобят от телесната температура ли ядете?
Хапчетата също се разтапят ама не от телесната температура тъпа овцо. Ако си пила като малка (тоест на каквато възраст си сега) имаше едни витамини с различни цветове и форми и се смукаха НО ТОПЯХА ЛИ СЕ ОТ ТЕЛЕСНАТА ТЕМПЕРАТУРА? Ефизола ТОПИ ЛИ СЕ ОТ ТЕЛЕСНАТА ТЕМПЕРАТУРА? Бонбоните (тва ще го учиш по химия ехееее колко имаш още хляб и пишки да ядеш) не се топят от телесната температура- а от влагата. На теб мозъчните гънки май са ти са се разтопили от телесната температура....

10-06-2006, 00:13
По отношение на това какво бих отговорил на момичето е че ги има и двете части но са към 32 долара. ако ми пише лично съобщение ще й обясня къде се продават..

AmeLia
10-06-2006, 01:54
уффф :evil: !!! а бе вий сте верно мноу тъпи, еееей-толкова мънинко се изисква акъл да имате, за да си отворите един googLe, да напишете 'g-strings made of candy', за да ви излезе 'Sweet and Sexy G-strings. One size fits aLL. Made from 330 fruit-fLavoured candies on eLasticated string. Candy G is made-up of muLti-coLoured candies. ...
. www.iwantoneofthose.com/price-search/price-under-15/candy-g-strings/index.html . - 53k - ' ама трябваше да се изпонапишат триста глупости, да си чешете езиците и да се състезавате кой от кой е по-тъп, ем изяжте се - ИМА БЕЛЬО ОТ БОНБОНИ, нЯх :twisted: !! пък бельото някой друг ще го яде и ще му е кеф :twisted: !! даже си пише, че candy-bra-то струва 5 лири!! само, че Мариса, българска версия не намерих (не че търсих много усилено), но мисля, че не е проблем да си поръчаш от чужд site с кредитна карта някаква - 100% ще имаш по-голям избор и въпреки пощенските разходи пак ще излезе по-евтино отколкото да си ги купиш от тук, ако изобщо ги има тук.. просто се разрови из нета :-D успех!!! :mrgreen:

marina star
10-06-2006, 05:10
Айде стига простотии, кой видял, недогледал, решил да постне незначителното си мнение. Момичето не ви пита дали са от бонбони, а дали/къде се продават. Оная пък, дето не можела да носи дантела, камо ли това.. все едно някой нормален ще тръгне да ползва подобно бельо за ежедневна употреба, не се излагай... Очевадно е, е си далеч от тези неща, момиченце, по-добре да не се обаждаш и да те мислят за проста, отколкото да се обадиш и да премахнеш всички съмнения. Това се отнася и за почтни всички писали преди мен, с малки изключения.
Относно темата:
Това бельо от бонбони ме съмнява да го продават като стока за масова употреба. Предполагам, че може да си поръчаш да ти изработят ръчно. Само че и цената за подобна глезотийка ще е сладка. Ако намериш някъде, където изработват, пиши. :wink:

mnogo te molq ne si pravi takiva izvodi 6tot mn se draznq nqkoi kat mi kazva 4e sam prosta moje da sam vsqkakva no ne i prosta taka 4e nogo ti se molq ne me poznava6 ako be6e taka NIKOGA nqma6e da kaje6 podobno ne6to [-X [-X [-X

The`G_i_r_l
10-06-2006, 05:42
Това на мен не ми прилича на бонбони..а и да са...кфо ще го правиш това белио...да няма да го ядеш? Или ще си купиш един чифт с шоколадови бонбони,един с бонбони с вкус на ягода...др.с вкус на банан и т.т. и после ги хвърляш щот няма как да се перът..бонбони било то..др път бонбони :smt019

The`G_i_r_l
10-06-2006, 05:46
апф...то найстина било бонбони :shock: ама още съм си на старото мнение,че няма смисъл от такова белио...щот то само за 1 нощ и после трябваа да го хвърляш...освен,ако някои не го изяде :smt016

10-07-2006, 03:43
Ами ако случайно си чела какво е писала момичето нямаше да пишеш такива въпроси за какво й било. Дай помисли и дай воля на фантазията си какво би станало ако имаше приятел и беше с такова бельо. Щяхте да седнете да се замервате с бонбоните ли или... :wink: :wink: :wink:

АТАКАБГ
10-07-2006, 03:53
Абе деца,тва бельо не е направено за носене попринцип,а за една вечер да зарадвате гаджето...като му дадете възможността ви изяде "бельото" преди да ви изпапка вас. 8)
Какви са тея спорове и диспути тука :lol:

10-07-2006, 20:32
MNOGO QSNO 4E BELIOTO E TO BONBONIIIIIII!!!!mnogo e gotino no ne bih si go kupila kato e samo za edin pat

ThePainIsReaL
10-07-2006, 21:13
Стига бе .. тва нещо е ужасно грозно и смешно http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/18.gif

10-07-2006, 21:30
Стига бе .. тва нещо е ужасно грозно и смешно http://ggbit.info/forum/style_emoticons/default/18.gif

Разбира се че ще ти е смешно. Още незнаеш за какво става дума. Отиди и питай майка си и баща си как са те направили. Като разбереш за как во и тря на мацката тогава се върни и осмисли всичко пак. когато отидеш при родителите си питай ги какво означава думата "секс" (недей й са пули, ами си я напиши на листче)

10-07-2006, 22:31
mnogo te molq ne si pravi takiva izvodi 6tot mn se draznq nqkoi kat mi kazva 4e sam prosta moje da sam vsqkakva no ne i prosta taka 4e nogo ti se molq ne me poznava6 ako be6e taka NIKOGA nqma6e da kaje6 podobno ne6to [-X [-X [-X
Ммммммммхмм... Девойко, правописът ти е като на детенце от трети клас (незавършен). Сега като се замисля, може би е и по-зле.. :-k Нека направим една кратка ретроспекция на стойността на твоите мнения:

МнениеФорум: Секс Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 8:36 am Заглавие: жени...
az sam bila s jena i 4estno da vi kaja be6e mn qko,eee ne po-qko otkolkoto s maj ama qko i otvsqkade sam za po-razkrepostenite vrazki

Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 9:46 am Заглавие: Отговорете с цитат
AZ SA6TO NE SAM PRAVILA SEX NOOOO VSI4KO S VREMETO SI
Ето толкова достоверни са мненията ти. Е как да повярваме сега, че не си проста, като доказваш ежедневно обратното?
:-s

10-07-2006, 22:41
mnogo te molq ne si pravi takiva izvodi 6tot mn se draznq nqkoi kat mi kazva 4e sam prosta moje da sam vsqkakva no ne i prosta taka 4e nogo ti se molq ne me poznava6 ako be6e taka NIKOGA nqma6e da kaje6 podobno ne6to [-X [-X [-X
Ммммммммхмм... Девойко, правописът ти е като на детенце от трети клас (незавършен). Сега като се замисля, може би е и по-зле.. :-k Нека направим една кратка ретроспекция на стойността на твоите мнения:

МнениеФорум: Секс Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 8:36 am Заглавие: жени...
az sam bila s jena i 4estno da vi kaja be6e mn qko,eee ne po-qko otkolkoto s maj ama qko i otvsqkade sam za po-razkrepostenite vrazki

Пуснато на: Пет Окт 06, 2006 9:46 am Заглавие: Отговорете с цитат
AZ SA6TO NE SAM PRAVILA SEX NOOOO VSI4KO S VREMETO SI
Ето толкова достоверни са мненията ти. Е как да повярваме сега, че не си проста, като доказваш ежедневно обратното?
:-s


ТИ МЕ УНИЩОЖИ :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt109 :smt109 :smt109 :smt109 :smt109 :smt109 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt118 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt037 :smt037 :smt037 :smt037 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005