PDA

View Full Version : Относно сайт



Елмазката
10-05-2006, 08:38
Искам да ви попитам как да си оправя настройките или нз си какво за да си влизам спокойно в www.elmaz.com ,влизам написвам си паролата ,показва колко писма имам натискам ,за да видя и ето това ми изписва:

Тази страница е за регистрирани потребители!!!
Вероятната причина да виждате това съобщение е че сесията Ви е изтекла. Моля, използвайте потребителското си име и парола, за да влезете отново в системата.

Ако току що сте се логнали и след натискане на линк от сайта Ви се изписва горното съобщение, прочете инструкциите по-долу:

Сайта изпраща на браузъра (Internet Explorer) потребителска сесия, чрез т. нар. "бисквитки" (cookies). Вероятно в случая браузъра има проблем с получаването им. Отидете на горе в менюто на IE на "Tools"->"Internet options". В прозореца, които се отвори има бутон "Delete cookies". Настиснете го. Затворете всички прозорци на IE и го стартирайте отново. Сега не би трябвало да имате проблеми с логването в Елмаз. Друга възможност е да забраните изцяло приемането на "бисквитки", но при нея може да имате проблеми с използването на други сайтове като например пощата на Yahoo

и дори да не натисна върху писма,а нещо друго пак същото ми изписва ,отидох на настройки(моят комп.е на бълг.език) и следвах инструкциите,но нищо не става-така ми е от няколко месеца,и нз дали си е от самият сайт(и там търсих настройки,но нищо няма по този въпрос) или от моето пц .. ала само на елмаза ми е така,всичко друго ми се отваря(за мое щастие),ама наистина ми трябва елмаза-там си пишех с много приятели от всякъде,а сега нищо..
ПОМОГНЕТЕ Ми плсс,Благодаря!!!

WILD__BOY
10-05-2006, 20:48
Свържи се с администраторите на елмаз. Предполагам знаят как да го оправят ;)