PDA

View Full Version : kak da razbera dali...



10-05-2006, 09:00
znam 4e ima mn podobni temi ama nqmam turpenie da tursq prosto...ta vaprosa mi e sledniq...kak moje da se razbere dali edno mom4e izpitva nekvi simpatii kum tebe...ne6to v durjanieto mu promenq li se ...ne6to v pogleda...pls kajete 4e trqbva da razbera dali V me haresva!!!

white_chik
10-05-2006, 09:07
Аз лично съм Тома Неверни и за да съм сигурна,че некой ме харесва,требва да ми го изкрещи в лицето :mrgreen: И все пак,ако даденото момче търси близостта ти,прави всякакви опити да те заговори или те гледа непрекъснато,може би това са знаци,че има некви симпатии към теб,но не се предоверявай

IKisseDAGirL
10-05-2006, 09:40
Аз лично съм Тома Неверни и за да съм сигурна,че некой ме харесва,требва да ми го изкрещи в лицето :mrgreen: И все пак,ако даденото момче търси близостта ти,прави всякакви опити да те заговори или те гледа непрекъснато,може би това са знаци,че има некви симпатии към теб,но не се предоверявай
хах и аз съм така..око да види, ръка да пипне :lol: все си викам тоя нещо си въобразява.. :mrgreen:

mercedes_bentz
10-05-2006, 10:32
а като е момиче как да разбираме пак ли така

Mikohito
10-05-2006, 11:02
Значи има доста неща които могат да го издадат според мен.Гледа те доста често ако не си близо до него,гледа при всяка възможност да те докосне уж случайно и т.н.

piska_
10-05-2006, 11:13
Различно, при всеки е индивидуално :wink:

Slave4You
10-05-2006, 11:47
Тези работи поначало се усещат ... ноооооо ....
:arrow: ако те заглежда по-дълго време
:arrow: ако като каже нещо смешно първо гледа ти дали се смееш
:arrow: може да се държи по-притеснено в твое присъствие(или пък по-отворено)
:arrow: да си подбира внимателно думите и ако каже нещо с което да те обиди да тръгне да ти се извинява
:arrow: ако гледа да седи по-близко да то теб
:arrow: ако те пита "Как върви с момчетата?"
аз само за тези се сещам :)

iiirish
10-05-2006, 11:57
ох, много зависи от момчето. има такива, които не изразяват чувствата си и те не се забелязват по никакъв начин в държанието им спрямо дадено момиче. а после новината идва като гръм от ясно небе!

други момчета едва ли не директно си показват и сякаш всяко едно тяхно движение го потвърждава...

други с в "златната среда" - постоянни погледи, закачки, усмивки, едва доловимо докосване на ръката, изпращане до вкъщи след училище и т.н.

просто зависи на какво момче си попаднала! :-k

Влади 26
10-05-2006, 12:51
Мойте уважения ама трябва да си много тъпа и проста за да не разбереш, че някои те харесва. Личи си най-малко по погледа и начина на държание. Забелязва се и от хората наоколо, не само от теб.

koalka
10-05-2006, 18:02
Еми...какво да ти кажа-при някои това е отличителен белег,а някои се държат така с всяко момиче.Има ги и двата типа момчета.

OPEL
10-05-2006, 18:31
Аз съм момче и знам какво става. Погледа е съвсем различен. Към теб се обръща... някак си по различно. В думите му има страшно много чувства. Прави ти комплименти и на фона на неговото държание към другите, към теб той е неповторим. Гледам го през ваще очи. НО всичко това се осъзнава, когато всичко свърши...

1921
10-06-2006, 05:53
:arrow: ако те пита "Как върви с момчетата?"
A обратния въпрос важи ли :lol: И такова като съдя по мене си, бих казал
:arrow: разликата между държанието, когато присъстват и приятелите на момчето и когато сте само двама. Аз в последния случай ставам адски глупав и скучен :-D

PocuTy
10-06-2006, 07:59
mm to tova se vijda po pogleda,usmivkite O:) ,milite dumi!To prosto se use6ta :smt016