PDA

View Full Version : Някое хубаво училище в Пловдив..



Петя Георгиева
10-05-2006, 10:53
Значи аз съм момиче,8-ми клас съм ! Учителите ни са заинтересувани кой къде ще кандидатства,но аз все още нямам никакъв избор..
Интересуват ме училищата в Пловдив..да ми препоръчате някое като като ми кажете името му,какво се учи там,какви предмети и т.н..Не държа да е гимназия..техникуми също стават,даже по-добре.
Добра съм в езиците.
Благодаря ви предварително,ще се надявам да ми помогнете в избора на някое училище,защото даже и справочник нямам,а учителите искат да знаят и ни наричат мързели,че не сме учели и че нямаме амбиции..
Отново благодаря !

ArieL
10-05-2006, 12:17
abe kazvai do posledno 4e 76te u4i6 v tova daskalo ako e do 12-ti 6toto u4itelite namalqt ucenkite ako e do osmi si izberi edno gotino daskalo za plovdiv ne moga da kaja ni6to za6toto ne sym zapoznata no tova koeto ti kazah go napravi za tvoe dobro

тарикат
10-05-2006, 13:14
кой па учи в днешно време...така или иначе като заваршиш ще си безработна :lol:

10-05-2006, 13:27
Най-доброто училище в Пловдив за мен е ОМГ "Акад. Кирил Попов"- просто няма равно! Но тъй като ти сега си 8-ми клас, само мога да кажа, че си си изпуснала шанса, защото там се влиза с;ед 7-ми клас. Успех в избора на училище :)

edikoisi43
10-05-2006, 14:44
nz kam kfo to4no si se orientirala no specialno ako iska6 ezik nai-dobre eg"ivan vazov" 6toto tam ima nai golqmo raznoobrazie na eziciti aide byez i yspex :smt017

кикики
10-09-2006, 20:56
Ауееееееееееее ей най-готиното даскало си е СОУ"Св.Паисий Хилендарски" кой квот ще да ми говори!Супер айляк и не те карат много да зубкаш(е понякога се налага де)