PDA

View Full Version : Защо съм такъв



rasmus
10-05-2006, 15:01
Защо ли съм такъв все се чудя и не намирам отговор.Имам чувството че съм нещо повече от другите все ги гледам някакси високомерно все едно съм нещо над тях рядко говоря свободно с тях не сащото няма каква а защото неискам някакси отвътре не ми се говори с тях не с всички разбирасе.Дразнят ме много все се карат викат заяждат се и например кофата за боклук е до тях ама не те ще хвърлят боклука на земята и тем подобни неща просто са много "тъпи".Мен такива хора ме дразнят и неискам да общувам с такива но то какво се оказва че всеки втори е такъв.

10-05-2006, 15:32
koi e kazal,4e trqbva da haresva6 vsi4ki hora.ob6tuvai s takiva,koito sa ti priqtni i ne gi smqta6 za tupi.i az men mnogo hora sa tupi,no prosto ne govorq s tqh priqtelski i tova e.nameri si priqteli,koito sa kato teb i da si dopadate. :wink:

10-05-2006, 16:00
i az sam v absoliutno sa6toto polojenie!!darja se po sa6tiq na4in,i tova na momenti,me drazni malko kato se zamislq. :( no ni6to ne pravq po vaprosa...

InHell
10-05-2006, 16:30
Брей, започвам да си мисля, че има лъч светлина в края на тунела.

10-06-2006, 07:32
Брей, започвам да си мисля, че има лъч светлина в края на тунела.
Да лъч светлина, само че не от края на тунела, а от фенерче...
Няма оправия, все пак тя простотията не ходи по дърветата...


...Имам чувството че съм нещо повече от другите ...
А защо да е само чувство? То гледайки ситуацията, не е трудно да е истина. Всеки втори - малоумник, всеки втори - простак, всеки втори - селендур (нямам предвид човек от село, използвам вулгарното значение което тази дума е придобила).
Остави ги да си живиеят жалкото подобие на живот. Оставиги да си живеят жалкото съществувание. Оставиги да си живеят в мизерният им измислен свят.

Bloodlust
10-06-2006, 12:52
Брех, брех брех. Как пък се извъдихте тука все умни, възпитани хора... rasmus поздравления. Ти си най - нависоко от всички. С право гледаш всички така - отвисоко. Даже се чудя как си стигнал такива висини... А ето как - качил си се на самочуствието си. Нищо, че е безпочвено. Поздравления! Нека всички си изградим такива самочуствия и се покатерим на тях. Така всички ще сме "над другите"...

IdiOtKa
10-06-2006, 17:04
е кофти е да си лигаф и надут маина ... но по кофти е когато го осъзнаваш и не можеш да го промениш .... и представа си няям как да си опраиш положението .... въпреки че и моето самучувствие е малко по голямо от необходимото ...но както и да е ...

sladoled
10-06-2006, 17:19
По-скоро е друго виждане за нещата, не надутост или голямо самочувствие.Не виждам нищо лошо, ако се държиш възпитано.
Например едно момче от 11 кл. в моето училище става право, когато говори с момиче и момичето е право.Какво лошо има?Или надуто?

reason
10-06-2006, 18:07
Брех, брех брех. Как пък се извъдихте тука все умни, възпитани хора... rasmus поздравления. Ти си най - нависоко от всички. С право гледаш всички така - отвисоко. Даже се чудя как си стигнал такива висини... А ето как - качил си се на самочуствието си. Нищо, че е безпочвено. Поздравления! Нека всички си изградим такива самочуствия и се покатерим на тях. Така всички ще сме "над другите"...
Това ме изкефи...но в крайна сметка,не може да смятаме всички други за по-низши от нас...

dream_dragon
10-06-2006, 19:35
rasmus, не си единствения, който се чувства така. Аз имам същото усещане, но не мисли, че ти си нещо повече от тях, макар и да си представям какви са те наобиколили. Аз си мразя училището и съучениците, но не мога да променя нещата, затова просот ще стискам зъби следващите две години.

10-06-2006, 19:42
rasmus, не си единствения, който се чувства така. Аз имам същото усещане, но не мисли, че ти си нещо повече от тях, макар и да си представям какви са те наобиколили. Аз си мразя училището и съучениците, но не мога да променя нещата, затова просот ще стискам зъби следващите две години.

не ги мрази,приеми ги такива каквитоса и оптаи да ги промениш поне опитаи