PDA

View Full Version : даскалото ми иска да му прая саит пък аз не знам как:(?,



чук
10-05-2006, 16:04
от училище искат да им прая безплатно саит пък аз идея си нямам как са праи...... ((((( ако може някои да ми помогне или обесни програми нещо много лесно да е щото съм тъп

niGGa
10-05-2006, 16:51
от училище искат да им прая безплатно саит пък аз идея си нямам как са праи...... ((((( ако може някои да ми помогне или обесни програми нещо много лесно да е щото съм тъп
ПХАХАХАХ
И как точно на тебе (като очевидно нищо не разбираш) са ти казали да направиш сайт?
Иначе вземи WebPageMaker, можеш да спретнеш някакво...мизерно...За другите ти трябва опит..

WILD__BOY
10-05-2006, 20:46
<HTML>

<HEAD>
<TITLE>FUCK SCHOOL</TITLE>
</HEAD>

<BODY>
My school SUX!
</BODY>

</HTML>



Тва щи свърши работа.

Forslor
10-05-2006, 22:17
от училище искат да им прая безплатно саит пък аз идея си нямам как са праи...... ((((( ако може някои да ми помогне или обесни програми нещо много лесно да е щото съм тъп
Съмнявам се ,че са ти опрели пистолет в главата или са те заплашили с изключване и др. ей такива измислени работи ако не им направиш сайт. По пътя на логиката това ми се струва абсурдно ,тъй като невярвам ,че биха искали да навредят на репутацията на училището (ако има такава) със някакъв аматьорски сайт.
Иначе можеш да ползваш html кода който така любезно ти беше предоставен от WILD_BOY . 8)

Bisollini
10-06-2006, 10:41
pravil si se ne6to na Razbira4 ama ne si ocelil Giola ;!

Bummera
10-06-2006, 22:14
Използвай Web Page Maker/Http File Server/... и направи промяна на HTML Template \:D/

HeRo
10-11-2006, 19:53
Не мисля че те разбра.Използвай: www.piczo.com-най лесно www.free.bg-има профилактика от доста време www.bravehost.com-горе долу е добро избери си и го направи.

krisi_laloka
10-16-2006, 18:10
mi ako iska6 da e v glog.dir.bg vlez v glog.dir.bg i se registrira6 vlez abe mislq 4e 6te se opravi6 vliza6 si s ID-to i izmislq6 ime na saita :-) proverqva6 dali e zaeto i po4va6 da go gradi7 leko-poleko to si pi6e i mislq 4e 6ti stane qsno ako se zatrydnqva6 nameri me v skype - krisi_laloka i 6ti obqsnq a eto go moeto glog4e - www.laloka.dir.bg vlezte ako iskate nqma da sajalqvate
:)

Titan
10-19-2006, 18:42
взимаш Dreamweaver, и си сваляш някой фрее темплейт от някаде. След това само го редактираши им го предаваш.

Ето един съвсем прост сайт, който спретнах набързо за 1 IRC канал:
http://n00ne.hit.bg/

Ако искаш мога да ти го предоставя :)
без голямата реклама де :)