PDA

View Full Version : На приятеля ми му пада



10-05-2006, 20:08
Здравейте. Аз съм на 17, а приятелят ми е на 18 и сме заедно от 9 месеца. И аз и той сме девствени и няколко пъти пробвахме да го направим. Всичко си върви добре, докато не се стигне до същинската част и на него му пада. Пробвали сме около 5 пъти и с по-дълга и с по-къса любовна игра, но не става. Казва, че го боли и затова му пада. Моля ви, дайте ми някакъв съвет, защото много го обичам и искам да помогна както на него така и на мен.

LiSiKa
10-05-2006, 20:19
fuck...pi4a e pritesnen !! :-s

Фей Валънтайн
10-05-2006, 20:27
Първо, че сигурно е притеснен и второ - ползвате ли презерватив? Опитвайте задължително с презерватив, за да се намали чувствителността при него що-годе, ако тя е проблем. Може и лубрикант да добавите, въпреки, че ти сигурно си достатъчно влажна след по-дълга 'игра'.

10-05-2006, 20:35
Да, винаги с презерватив го правим. Пропуснах да кажа, че когато той е отгоре пък въобще не може, а когато аз съм отгоре успява да влезе малко, но почва да го боли и му пада.

bulgarche
10-05-2006, 20:44
Да не би...еми да. Или му е прекалено голям пениса или ти си по-тясна. Да пробва с пръст ала-бала, за да се отпуснеш максимално.

mercedes_bentz
10-05-2006, 20:46
според мен малко свирене ще събуди звяра

WILD__BOY
10-05-2006, 20:55
системата е следната. Слагаш една клечка и я облепяш за члена с тиксо. Както с цвете за да не се пречупи ХхахахаХАХ

Сега сериозно. Отпусни го ;) и верно една свирня ще му дойде добре.

Amayo
10-05-2006, 21:43
Питай го дали не му е стегнат много капута. Ако да - от това е.

10-05-2006, 21:50
И ако е оттова без пресерватив ли трябва да го правим или?

exelero
10-05-2006, 22:40
еми да ако е от презерватива го правете без но да си играе повече със теб не от 1-я път да бърза да вкарва....... :wink:

и ти се заигравай със пениса му че да не пада толкова бързо

10-05-2006, 23:22
Тфа ми напомня на един виц
"Един младеж (на около вашата възраст ) влиза в аптеката да се оплаква че презерватива му се е скъсал. Та влиза си в аптеката а там както обикновено опашка с пенсионери. Идва неговия ред и почва да бучи на аптекарката
-Ае вие зако сте ми дали презерватив койт се къса е?
Един дядка се обажда от опашката
-Оплачи се и зарад мене че и накланя пишката надолу."

ЕЕЕЕЕЕЕЕх младежта.
Мацко трябва да го възбудиш хубаво. Тъй като съм луд ще ти дам ени сайтове с обяснения какво трябва да се прави и какво въобще се изисква да се прави от момичето и момчето при секс. обаче трябва да се регнеш. Като се регнеш ми прати ено ЛС и ще ти ги дам :-D :-D :-D

marina star
10-06-2006, 05:33
Здравейте. Аз съм на 17, а приятелят ми е на 18 и сме заедно от 9 месеца. И аз и той сме девствени и няколко пъти пробвахме да го направим. Всичко си върви добре, докато не се стигне до същинската част и на него му пада. Пробвали сме около 5 пъти и с по-дълга и с по-къса любовна игра, но не става. Казва, че го боли и затова му пада. Моля ви, дайте ми някакъв съвет, защото много го обичам и искам да помогна както на него така и на мен.

KAKVO GO BOLI BE MACKA

gangbang
10-06-2006, 06:15
Ше му пада, като не го предразполагаш, така че да се отпусне и да се почувства уверен. Явно той се възбужда, ти се дърпаш пък после като си се навила вече, той се е превъзбудил, притеснил и т.н. Смени схемата на действие просто и ше станат нещата. :)

samotna
10-06-2006, 06:39
Според мен е много притеснен,случвало ми се е преди време.Ами помогнаха свирките и може би след около 7-8 дни започнахме да правим секс.Така,че споко ще се оправите.

krasivata_luvica
10-06-2006, 07:02
nadurvi go qko. :wink:

krasivata_luvica
10-06-2006, 07:04
Тфа ми напомня на един виц
"Един младеж (на около вашата възраст ) влиза в аптеката да се оплаква че презерватива му се е скъсал. Та влиза си в аптеката а там както обикновено опашка с пенсионери. Идва неговия ред и почва да бучи на аптекарката
-Ае вие зако сте ми дали презерватив койт се къса е?
Един дядка се обажда от опашката
-Оплачи се и зарад мене че и накланя пишката надолу."

ЕЕЕЕЕЕЕЕх младежта.
Мацко трябва да го възбудиш хубаво. Тъй като съм луд ще ти дам ени сайтове с обяснения какво трябва да се прави и какво въобще се изисква да се прави от момичето и момчето при секс. обаче трябва да се регнеш. Като се регнеш ми прати ено ЛС и ще ти ги дам :-D :-D :-D axaxaxa :smt005 :mrgreen: stra4en vic

krem4et0
10-06-2006, 07:52
По-скоро теб трябва да те боли,а не него.Днешните мъже станаха много изнежени бе!

10-06-2006, 09:15
Днешните мъже станаха много изнежени бе!

Е как няма да станат!??!!?

карате ги да се обезкосмяват

да са с нежни ръце и изпилени нокти


да се мажат с всякакви кремове и пръскат с дезодорантчета

и какво ли още не

като 90% от жените почнаха да си падат по този тъп "момченца" нормално е вече да се появяват и дузини "много изнежени"

Щом искате света да е женски, а не мъжки, така ще е!

Bisollini
10-06-2006, 11:13
системата е следната. Слагаш една клечка и я облепяш за члена с тиксо. Както с цвете за да не се пречупи ХхахахаХАХ

Сега сериозно. Отпусни го ;) и верно една свирня ще му дойде добре.

Bisollini
10-06-2006, 11:15
системата е следната. Слагаш една клечка и я облепяш за члена с тиксо. Както с цвете за да не се пречупи ХхахахаХАХ

Сега сериозно. Отпусни го ;) и верно една свирня ще му дойде добре.

kofti_nick
10-06-2006, 11:30
Дойни мУ !

10-06-2006, 11:30
Ако си някоя гадна кранта мноо ясно, че шму пада!

Sensual
10-06-2006, 12:03
след всички неща до тук по темата... моето мнение:


Отпуснете се... музика.. лека светлина... свещи и тн.. да няма напрежение.. по чаша вино напр... масаж.. малко повече романтика няма да ви навреди...

dudeto_sy
10-06-2006, 13:44
Прочети сатиите в този сайт, смятам че ще ти свършат много добра работа!

NRG_Mc2
10-06-2006, 14:15
az imah sy6tiqt problem pri pyrviqt pyt prosto se pritesnqwah protelkata mi dali mn q boli i mi be6e mn pritesneno no za neq kazah i tova ne6to i nqkak se pootpusnah i ne6tta si stanaha :) pogowori s nego dokato go prawite celuwate se i t.n. i dano stane

koalka
10-06-2006, 14:32
Това е от притеснение.Кажи му,че трябва да се отпусне и да не мисли за това дали ще го вдигне,защото аз съм сигурна,че всеки следващ път той мисли точно това и става притеснено.Нека се отпусне и да се отдаде на момента,продължавайте да опитвате! :wink:

Mike-Jones
10-07-2006, 05:37
she sa opravqt neshtata imai turpenie kato probvateo she nqkolko puti taka she posvikne i she e 6

Kotetoto
10-07-2006, 12:22
Притеснен е-затова става така

10-07-2006, 12:34
По-скоро теб трябва да те боли,а не него.Днешните мъже станаха много изнежени бе!

Изнежени мъже ня. Има мъже и жени. Изнежените се броят към жени.
И затва че били станали много - ами земи си еби майката . Момичетата като не ни пускате и сте почнали да се лижите едни други и няма време за нас как ня да има повече педераси а? Да ва иба и в лизбийките

c0n7r0l
10-07-2006, 21:34
......ПРОАЙТЕ С ВИАГРА

10-07-2006, 21:40
Здравейте. Аз съм на 17, а приятелят ми е на 18 и сме заедно от 9 месеца. И аз и той сме девствени и няколко пъти пробвахме да го направим. Всичко си върви добре, докато не се стигне до същинската част и на него му пада. Пробвали сме около 5 пъти и с по-дълга и с по-къса любовна игра, но не става. Казва, че го боли и затова му пада. Моля ви, дайте ми някакъв съвет, защото много го обичам и искам да помогна както на него така и на мен.

Може би си прекалено тъп и грозен и затва не му става. Може пък приятеля ти да не е гей. Не си ли си се замислял?

stupid`forum
10-07-2006, 21:46
толкова мног опостове и никой да не се сети че може да му има нещо на пишката на тоя.ми нали имаше едно такова положение,дето не се забелва докрая главичката.да не би тва да е.и като се надърви и да го опъва там...да отиде на лекар да се провери ве.или да лусне една 4екия там преди туй,ако проблема е че е прекалено възбуден...

10-07-2006, 22:01
толкова мног опостове и никой да не се сети че може да му има нещо на пишката на тоя.ми нали имаше едно такова положение,дето не се забелва докрая главичката.да не би тва да е.и като се надърви и да го опъва там...да отиде на лекар да се провери ве.или да лусне една 4екия там преди туй,ако проблема е че е прекалено възбуден...

даДАД ДА тва как ше става .Се 1 да кажеш ,че той никога не си е бил чекий??
А мацка ела при мен да видиш как няма да ми падне. :twisted:

Големата Пушка
11-16-2006, 04:37
А опитвала ли си да му закупиш КРАН и да решите проблемите по някъв начин :): ):) :)? :-({|= ](*,)