PDA

View Full Version : Антивирусна



10-05-2006, 20:29
Здравейте! Искам да питам за антивирусната ми програма. Сега съм с Avast! Версията е 4.6, но то няколко дни ми дава че ключът ми е изтекъл и има нужда от обновяване. Някой може ли да ми каже дали има по-нова версия, линк към нея, евентулно код за регистрация и ... мнението му за програмата. Или да каже някоя друаг антивирусна, като има предвид че компа ми е много скапан...

Psycho Realm
10-06-2006, 06:53
Е, за какво ти е тази антивирусна? Настройваш добре, който и да е firewall, antivirus не ти трябва.

10-06-2006, 07:38
Е, за какво ти е тази антивирусна? Настройваш добре, който и да е firewall, antivirus не ти трябва.

Ти се изказа!
Въпреки че винаги съм се чудил как аз в продължение на толкова години не съм лепвал вируси без антивирусна и firewall, но това е друга тема... Но ти смяташ ли че след такъв зададен въпрос човека е способен да се опази сам? За да се предпазиш сам се изисква доста опит, интуиция (която се натрупва в следствие на опита).

Иначе бих те посъветвал да си изтеглиш AVG Free Edition, лека е, безплатна е и се update-ва ежедневно. Можеш да я изтеглиш от www.grisoft.com / .net / .org (пробвай не съм сигурен как точно беше).

10-06-2006, 07:38
Е, за какво ти е тази антивирусна? Настройваш добре, който и да е firewall, antivirus не ти трябва.

Ти се изказа!
Въпреки че винаги съм се чудил как аз в продължение на толкова години не съм лепвал вируси без антивирусна и firewall, но това е друга тема... Но ти смяташ ли че след такъв зададен въпрос човека е способен да се опази сам? За да се предпазиш сам се изисква доста опит, интуиция (която се натрупва в следствие на опита).

Иначе бих те посъветвал да си изтеглиш AVG Free Edition, лека е, безплатна е и се update-ва ежедневно. Можеш да я изтеглиш от www.grisoft.com / .net / .org (пробвай не съм сигурен как точно беше).

WILD__BOY
10-06-2006, 08:09
AVG наистина е добър избор, защото е и лесна за използване. А и пищи като стане гав ;)

Nightwish_fen
10-09-2006, 10:35
Аз съм с Kaspersky и не сам имал никави проблеми. Малко забавя компютара, но поне е сигурна

Bisollini
10-09-2006, 11:14
Kaspersky ot predi bqh s McAfee ama s neq mi se resva6e kompa kogato si poiska6e i sqkfi tekiva . a dosega kakto sum s kaspersky nqmam problem

eas7a
10-09-2006, 11:18
AVG Pro 7.1 + Firewall ;)

Just_One_Girl
10-09-2006, 13:07
Ей това трябва да ти свърши работа (http://67.18.199.130/i_kat_207.php?PHPSESSID=c1ad79cf0916f9b44f857de90f 094a72&lang=BLG)

navits
10-09-2006, 13:32
Kaspersky ot predi bqh s McAfee ama s neq mi se resva6e kompa kogato si poiska6e i sqkfi tekiva . a dosega kakto sum s kaspersky nqmam problem

мда и аз съм с касперски и нямам никви проблеми :wink:

friendly_girl
10-09-2006, 14:06
Kaspersky е най-добрата! За около няколко месеца бях с NOD 32, но компютърът се напълни със Spyware. Преди като си бях със Kaspersky нямах подобни проблеми. Така че си я качих отново. Kaspersky 6.0 не бави толкова компютъра. Моя си върви перфектно като си имаш напредвид, че не е от най-мощните машинки.

KoRn
10-10-2006, 12:31
xora kasperski ne pazi ot hakeri da verno ima nekuv haker defense no kvo az li4no sum pronikva daje prez skype e da verno 4e mu dava signal za napadenie no ne me spira ;-)

ssiimmoonna
10-10-2006, 14:14
AVG наистина е добър избор, защото е и лесна за използване. А и пищи като стане гав ;)
eeeee hora az sum s takava i iskam da vi pitam ne6to zna4i namerih si virus i poneje ni6ti4ko ne razbiram ot virusi i antivirusni iskam da vi popitam dali si q ima o6te 6toto sega kato si proverqvam mi ilzliza 4e nqma ama kato vlqza v predi6ni pregledi mi pokazva edin 4erven list i napravo nz!!!helpvaite 6toto az ne razbiram PLLLLLLSSSSSSSSSS ](*,)