PDA

View Full Version : Проблем ли е това , да си кльощав.



liubovta_e_bolest
10-05-2006, 20:39
Винаги съм си бил много слаб... 184см ... 65кг
Мислите ли , че трябва специално да си поставям за цел да кача килограми и да работя по този въпрос... и на какво смятате , че ми пречи това.

п.с. май сбърках секцията за тая тема ама карай да върви...
асоциирайте го с момичетата проблема тогава:) дали окото им избирателно се хваща само по яките копелета:)

vility
10-05-2006, 20:40
az vinagi sum haresvala slabi mom4eta taka 4e ot mqo gledna to4ka ne e problem

piska_
10-05-2006, 20:41
С фитнеса сичко се оправя :wink:

10-05-2006, 21:07
ами фитнес , мани ти тая работа.. според мене е досадно въпреки , че ако имах повече маса бих ходил за да ми бъде стегната фигурата иначе не бих се чувствал добре... в момента съм слаб , но ми е стегната.Сега ако почна да ходя на фитнес , което би ми било досадно донякъде и безинтересно... ще стана като Брус Ли да ти личи сяка жила от тялото .. нема що.. смятате ли , че трябва да си го поставям за цел да кача килограми за да имам по-пропорционална фигура

Amayo
10-05-2006, 21:15
В нашия фитнес има и от двата типа хора. Тия с генетично развита физика които очевидно искат да трупат големи количества фибри, и такива като тебе - кльощавелници ама с хъс и упоритост са постигнали невероятин релефни тела, без да приличат на гардероби. Смятам че и без да ти е заложено генетично можеш да направиш красиво тяло, не е нужно да плашиш хората по улиците и малки дечица да ти викат ШРЕК.

dream_dragon
10-05-2006, 21:18
Я първото ми мнение и сякаш случих на тема. Аз самия не се възприемам за нещо повече от обикновен и невзрачен младеж, обаче да ти кажа важно е как ти се усещаш.

mrsy
10-05-2006, 21:22
Ами пич и аз съм 185 и сам 60 кг, но си се чувствам добре. Не ми личи, че сам 60 кг... изглеждам на по едър :) Абе добре си си... само това ти казвам!

iiirish
10-05-2006, 21:24
ти не си се подлагал на специална диета, че сега да се страхуваш, че си твърде слаб. мисля, че всеки слаб или не, трябва да се възприеме такъв какъвто е и да не избива комплекси

mrsy
10-05-2006, 21:38
Радвай се, че си слаб :) Има някой хора дето биха дали всичко за да са слаби :::

10-05-2006, 22:38
не бе аз сигурно мога сравнително лесно с един режим да кача малко кила... но питам как мислите вие отстрани т'ва проблем ли е...

Не се правя , че не ми пука как изглеждам отстрани.
Сигурно ще се чувствам по-добре с малко по пропорционална фигура - да :lol:

Mikohito
10-06-2006, 00:08
Несмятам че има проблем в това че си слаб.Въпроса е как се усещаш ти и дали се харесваш така както изглеждаш.Ако ти се харесваш това ще се прехвърли и към другите около теб и мнението им ще рефлектира.

doky
10-06-2006, 05:10
Аз съм 190 висок и съм 86кг,бях 62 преди да започна с фитнеса.Ами кво да ти кажа,много по-добре ще се почувстваш,когато достигнеш нормалните за ръста си килограми,давай смело с фитнеса;)

The`G_i_r_l
10-06-2006, 05:11
аз нямам нищо против слабите момчета :P

10-06-2006, 06:33
Защо всички момчета сте луднали по тия килограми-всички познати блъскат във фитнеса,пият протеини,тровят се с разни глупости...Само и само да "качат" нещо.Не е важно колко тежиш,а как изглеждаш като цяло.Ако не си харесваш фигурата-тренирай,ама по мои наблюдения,като почне да се обажда ЕГН-то със сигурност ще качиш нещо излишно,а отслабването е по-трудно.Освен това дори да направиш маса,като спреш да тренираш ще си върнеш първоначалния вид(поне с баща ми и с двама мои приятели така стана-спряха тренировките и се спаружиха)Мускулите не са най-важното(поне за мен),много "яките" ми изглеждат заплашително и не се чуствам комфортно с разни гардероби.

tX
10-06-2006, 06:56
Защо всички момчета сте луднали по тия килограми-всички познати блъскат във фитнеса,пият протеини,тровят се с разни глупости...Само и само да "качат" нещо.Не е важно колко тежиш,а как изглеждаш като цяло.Ако не си харесваш фигурата-тренирай,ама по мои наблюдения,като почне да се обажда ЕГН-то със сигурност ще качиш нещо излишно,а отслабването е по-трудно.Освен това дори да направиш маса,като спреш да тренираш ще си върнеш първоначалния вид(поне с баща ми и с двама мои приятели така стана-спряха тренировките и се спаружиха)Мускулите не са най-важното(поне за мен),много "яките" ми изглеждат заплашително и не се чуствам комфортно с разни гардероби.
true, true... =D>
Фитнеса отдавна се е превърнал в място дето не се тренира, а се мерят мускули /и евентуално пишки/, а фитнес маняците в безмозъчни анаболни кретени.

samotna
10-06-2006, 07:06
Аз мисля,че не трябва да предприемаш нищо по въпроса,ако си в teen-възрастта,а ти най вероятно си,като поотраснеш още малко ще започнеш да се пооформяш.Така,че споко.

doky
10-06-2006, 07:16
Защо всички момчета сте луднали по тия килограми-всички познати блъскат във фитнеса,пият протеини,тровят се с разни глупости...Само и само да "качат" нещо.Не е важно колко тежиш,а как изглеждаш като цяло.Ако не си харесваш фигурата-тренирай,ама по мои наблюдения,като почне да се обажда ЕГН-то със сигурност ще качиш нещо излишно,а отслабването е по-трудно.Освен това дори да направиш маса,като спреш да тренираш ще си върнеш първоначалния вид(поне с баща ми и с двама мои приятели така стана-спряха тренировките и се спаружиха)Мускулите не са най-важното(поне за мен),много "яките" ми изглеждат заплашително и не се чуствам комфортно с разни гардероби.
true, true... =D>
Фитнеса отдавна се е превърнал в място дето не се тренира, а се мерят мускули /и евентуално пишки/, а фитнес маняците в безмозъчни анаболни кретени.

Не се чувстваш комфортно,ама ако се наложи нещо,тоя гардероб ще те отърве.Пък и няма нищо лошо да се тренира,защото спортът е здраве,по-добре ли е да стоиш вкъщи,да киснеш по форумите и нищо да не правиш полезно.А пък от такива некомпетентни мнения фитнеса в кво се бил превърнал ползва няма,тва са хора,които са стъпвали в фитнес зала 4-5 пъти,какво може да знаете вие мн ми е интересно.Там се изисква дисциплина,строг хранителен режим,постоянство и още куп неща.А относно тва з кой как изглежда,сравни ми едно хилаво момченце с едно мн добре изглеждащо и стегнато момче,е кое предпочиташ?

tX
10-06-2006, 07:30
Защо всички момчета сте луднали по тия килограми-всички познати блъскат във фитнеса,пият протеини,тровят се с разни глупости...Само и само да "качат" нещо.Не е важно колко тежиш,а как изглеждаш като цяло.Ако не си харесваш фигурата-тренирай,ама по мои наблюдения,като почне да се обажда ЕГН-то със сигурност ще качиш нещо излишно,а отслабването е по-трудно.Освен това дори да направиш маса,като спреш да тренираш ще си върнеш първоначалния вид(поне с баща ми и с двама мои приятели така стана-спряха тренировките и се спаружиха)Мускулите не са най-важното(поне за мен),много "яките" ми изглеждат заплашително и не се чуствам комфортно с разни гардероби.
true, true... =D>
Фитнеса отдавна се е превърнал в място дето не се тренира, а се мерят мускули /и евентуално пишки/, а фитнес маняците в безмозъчни анаболни кретени.

Не се чувстваш комфортно,ама ако се наложи нещо,тоя гардероб ще те отърве.Пък и няма нищо лошо да се тренира,защото спортът е здраве,по-добре ли е да стоиш вкъщи,да киснеш по форумите и нищо да не правиш полезно.А пък от такива некомпетентни мнения фитнеса в кво се бил превърнал ползва няма,тва са хора,които са стъпвали в фитнес зала 4-5 пъти,какво може да знаете вие мн ми е интересно.Там се изисква дисциплина,строг хранителен режим,постоянство и още куп неща.А относно тва з кой как изглежда,сравни ми едно хилаво момченце с едно мн добре изглеждащо и стегнато момче,е кое предпочиташ?
Ти що реши, че аз не спортувам ? :-s
В интерес на истината това по което съм се запалил, една много малка грешка може да ти коства живота, или най-малкото да си счупиш нещо.
За това не ми говори за дисциплина във фитнеса. :-({|=

niki000
10-06-2006, 09:04
http://aronmen.hit.bg/Image1.gif

xax za tva ot gore se 6eguvam... az sum 1.85 -65 kg ne se aresvam ama skoro 6e se pooprava :)

mp3f
10-06-2006, 09:10
EM AZ HARESVAM "PO-QKITE KOPELETA" I GI PREDPO4ITAM PRED NQKOI KLIO6TIOVCI :-k

Amayo
10-06-2006, 10:11
В интерес на истината това по което съм се запалил, една много малка грешка може да ти коства живота, или най-малкото да си счупиш нещо.
За това не ми говори за дисциплина във фитнеса. :-({|=
И кво е това ултра опасно нещо? Караш скейт нали? :smt005 Влезте в фитнес зала па тогава ми говорете че не се тренирало.

OtherDimension
10-06-2006, 10:14
kolkoto i da trenirash ako si grozen , pak si ostavash groznik ;)

freeque
10-06-2006, 11:25
ае само да не ми минават момичетата с номера "не харесваме мускулестите",тука не става въпрос да си като Coleman (8 пъти мистър Олимпия) целта на фитнеса е на 1-во място да се харесваш ти , а покрай това и другите ще те харесат.така че ако не се чувстваш добре с тия 65 килца почни фитнес-ти си висок и ще направиш яко тяло.и спокойно-не ги слушай повечето "разбрачи"-за 1 -2 години няма опастност да станеш хипер як:)
Фитнеса е средство с което да заличаваш недостатъците си-ако тренираш има опасност единствено да започнеш да се харесваш,и да започнат да те харесват.Моя съвет(фитнеса е една от причините сутрин да ставам с кеф) е да не се замисляш за така известната" Химия".Фитнесът е мания,начин на живот!

kobrichka
10-06-2006, 11:40
не мисля че е проблем жив пример е Боян от Big Brother 3 слаб е но е мн готин на мен лично мн ми харесва

kofti_nick
10-06-2006, 11:55
Аз съм 181см. и тежа 70 кила ... абе добре ми е :)

Bloodlust
10-06-2006, 13:59
И ти какво - искаш да си по - якичък за да сваляш мацки ли? Защото ако е така, хуквай към фитнеса. Доста голям процент от момичетата си падат по мускулести мъжаги. Пък и ако тренираш усърдно и спазваш режима ще си моделираш тялото.
Лично аз мисля, че не трябва да се променяш. Ако тръгнеш да качваш килограми, само за да се харесаш на тоя или оня... Ако самият ти се чустваш некомфортно - направи всичко възможно. Но не се променяй заради някой друг...

АТАКАБГ
10-07-2006, 01:53
Защо всички момчета сте луднали по тия килограми-всички познати блъскат във фитнеса,пият протеини,тровят се с разни глупости...Само и само да "качат" нещо.Не е важно колко тежиш,а как изглеждаш като цяло.Ако не си харесваш фигурата-тренирай,ама по мои наблюдения,като почне да се обажда ЕГН-то със сигурност ще качиш нещо излишно,а отслабването е по-трудно.Освен това дори да направиш маса,като спреш да тренираш ще си върнеш първоначалния вид(поне с баща ми и с двама мои приятели така стана-спряха тренировките и се спаружиха)Мускулите не са най-важното(поне за мен),много "яките" ми изглеждат заплашително и не се чуствам комфортно с разни гардероби.

Доста вярно. Евала,че има и момичета с твоето мислене. :wink:

И аз ходя на фитнес,но не за да правя мускули,а по-скоро да подържам форма,тъй като едно време играехме мачове всеки ден,карахме велосипеди и така нататък,а сега няма време за такива неща и фитнеса е единствения начин да "спортувам". От друга страна съм слаб (не кльощав,но не и мускулест) и принципно имам желание малко да си оформя тялото. Но нямам някаква мания да правя мускули,да изглеждам като охранител на дискотека,да си меря мускулите с тоя и оня. Но е пълно с идиоти,които ходят точно с тази цел на фитнес. Да се хвалят колко вдигат от лежанка и да показват бицепси и трицепси наляво-надясно. А като стане някъде бой първи бягат и се покриват :mrgreen:

АТАКАБГ
10-07-2006, 01:58
kolkoto i da trenirash ako si grozen , pak si ostavash groznik ;)
Много точно :mrgreen: Като си рапон в лицето,колкото и мускули да направиш,ебати тялото да изваяш...пак си оставаш грозен :mrgreen: Между другото по фитнес залите тея най-яките,най-мускулестите почти всичките са некви пълни рапони във физиономията. :lol:

Lorraine
10-07-2006, 05:52
Защо всички момчета сте луднали по тия килограми-всички познати блъскат във фитнеса,пият протеини,тровят се с разни глупости...Само и само да "качат" нещо.Не е важно колко тежиш,а как изглеждаш като цяло.Ако не си харесваш фигурата-тренирай,ама по мои наблюдения,като почне да се обажда ЕГН-то със сигурност ще качиш нещо излишно,а отслабването е по-трудно.Освен това дори да направиш маса,като спреш да тренираш ще си върнеш първоначалния вид(поне с баща ми и с двама мои приятели така стана-спряха тренировките и се спаружиха)Мускулите не са най-важното(поне за мен),много "яките" ми изглеждат заплашително и не се чуствам комфортно с разни гардероби.
true, true... =D>
Фитнеса отдавна се е превърнал в място дето не се тренира, а се мерят мускули /и евентуално пишки/, а фитнес маняците в безмозъчни анаболни кретени.ам..не съм съгласна с вас..който има желание-нека си тренира,без значение по какъф предлог го прави.

BeCool_nNice
10-07-2006, 06:38
Проблема на фитнеса според мен е , че е мн вманиачаваща работа за някои хора , даже не знам за ко друго да си приказвам с тях освен за това , че и не спират да говорят за него. Иначе е хубаво хората да се насочват към фитнеса отколкото към трева , цигари и тн. , защото 2те са много несъвместими. Аз лично тренирам кикбокс за да се чувствам по-жив и гъвкав , пък и по ми харесва самото чувство след тренировката, много по изморително е.
Иначе ти можеш да съчетаеш фитнеса и с плуване или само плуване , пак много хубав и полезен за тялото спорт

ThePainIsReaL
10-07-2006, 09:55
Еми .. на мен слабите ми харесват 8)

black_rose_f
10-07-2006, 10:01
и на мене ми харесват слаби момчета :)

BeCool_nNice
10-07-2006, 12:07
Еми ако си представя , че съм момиче и гаджето ми да пада от първия майски полъх ... нее , тряя момчето да е по-едро от момичето , няма значение колко ,разбира се .. но това си е мое мнение , като момче де :П

FiRe_LaDy
10-07-2006, 12:22
Padam si po slabichkite.I spored men ne vijdam kyv e problema.Takav si .. i po debel da stanesh vse shte si ti. :wink:

CrazyWitch
10-07-2006, 13:53
Винаги съм си бил много слаб... 184см ... 65кг
Мислите ли , че трябва специално да си поставям за цел да кача килограми и да работя по този въпрос... и на какво смятате , че ми пречи това.

п.с. май сбърках секцията за тая тема ама карай да върви...
асоциирайте го с момичетата проблема тогава:) дали окото им избирателно се хваща само по яките копелета:)

Ако имаш мерак.. добре ще е да качиш.

П.С. И приятеля ми е на същите ти мерки. Аз специално не обичам слаби момчета, но просто така се случиха нещата, но има момичета които ги харесват. Айде късмет.

delfin4eto
10-07-2006, 14:05
Според мен е проблем , ДА!Защото едно е да си слаб ,а друго е да си клъощав.Не е чак толкова хубавао.И , да , може да си поставиш за цел да напанееш малко.Поне малко.Защото така ще подсилиш и организмът си!

BeBencEto
10-07-2006, 14:09
za problem ne e....ako ti se haresvash,ot kakvo znachenie e mnenieto na drugite?

DaBigBadMUJU
10-07-2006, 15:24
Виж какво момче...с това,което ще ти кажа нямам за цел да те отчайвам или нещо подобно...казвам само факти...никакви лични преценки...ТИ не си слаб...ти си мършав...може да ти прозвучи малко груба оценка но истината е че ти не си нормален човек.....за твоят ръст трябва да си минимум 80 килограма....освен това недеи да слушаш сичките тъпи патки...дето не харесвали "мускулестите" момчета...щото в ограничените им мозъци се е лепнало едно изображение на някоя 110 килограмова назобена мутра и за тях следователно всички "мускулести" са задължително такива "гърдероби"...това че в последно време тенденцията в наща лай***а страна е броят на слабите(т.е. клйощавите) и дебелите да се увеличава не трябва да те успокоява...напротив.трябва да те амбицира да те нахъсва да се промениш...да не бъдеш просто поредната мърша...а да се гордееш с тялото ти знаейки,че си се трудил много за да постигнеш резултатите .... а наи-малкото пък да се притесняваш,че ако отидеш на зала да тренираш bodybuilding ще станеш много голям изруд...повярвай ми това е толкова малко вероятно да стане(особено за ектоморф,какъвто си ти...или Hardgainer ако предпочиташ англииски термини)че тези които са го постигнали се броят на пръсти :)...така че поемаи смело по пътя към perfection-a...и ще видиш,че единственото,което мойе да ти се случи в залата,е прогресът и също така ще усетиш как се увличаш...защото няма човек...който след като е постигнал целите си в залата...да се е отказал от нея...напротив те продължават..поставяйки се и постигайки се по високи цели и съответно резултати...мога да ти пиша и до утре но трябва да ходя да ям...така че ако прочетеш това и то ти отвори очите питаи каквото искаш и с удоволствие ще ти отговоря...освен това има и други "мускулести" момчета в тоя форум така че има кои да ти отговори....

Amayo
10-07-2006, 17:32
Виж какво момче...с това,което ще ти кажа нямам за цел да те отчайвам или нещо подобно...казвам само факти...никакви лични преценки...ТИ не си слаб...ти си мършав...може да ти прозвучи малко груба оценка но истината е че ти не си нормален човек.....за твоят ръст трябва да си минимум 80 килограма....освен това недеи да слушаш сичките тъпи патки...дето не харесвали "мускулестите" момчета...щото в ограничените им мозъци се е лепнало едно изображение на някоя 110 килограмова назобена мутра и за тях следователно всички "мускулести" са задължително такива "гърдероби"...това че в последно време тенденцията в наща лай***а страна е броят на слабите(т.е. клйощавите) и дебелите да се увеличава не трябва да те успокоява...напротив.трябва да те амбицира да те нахъсва да се промениш...да не бъдеш просто поредната мърша...а да се гордееш с тялото ти знаейки,че си се трудил много за да постигнеш резултатите .... а наи-малкото пък да се притесняваш,че ако отидеш на зала да тренираш bodybuilding ще станеш много голям изруд...повярвай ми това е толкова малко вероятно да стане(особено за ектоморф,какъвто си ти...или Hardgainer ако предпочиташ англииски термини)че тези които са го постигнали се броят на пръсти :)...така че поемаи смело по пътя към perfection-a...и ще видиш,че единственото,което мойе да ти се случи в залата,е прогресът и също така ще усетиш как се увличаш...защото няма човек...който след като е постигнал целите си в залата...да се е отказал от нея...напротив те продължават..поставяйки се и постигайки се по високи цели и съответно резултати...мога да ти пиша и до утре но трябва да ходя да ям...така че ако прочетеш това и то ти отвори очите питаи каквото искаш и с удоволствие ще ти отговоря...освен това има и други "мускулести" момчета в тоя форум така че има кои да ти отговори....
Еххх добре че има хора където да пишат вместо мене когато ме мързи :-D . Сички лигли си мислят че влезеш ли в фитнес два три месеца и пиеш ли протеин ще станеш капитан америка и ще тряба да те превозват с камион. То ако така ставаше сички щяхме да сме културисти. :smt017

romantichna^
10-07-2006, 17:41
Радвай се, че си слаб :) Има някой хора дето биха дали всичко за да са слаби :::
taka e

SlasHDaFiveNine
10-07-2006, 17:52
ми аз съм 176 и съм 65 кг....чувствам си са идеално
колкото до въпроса за фитнеса..тва е тъпотия
просто ходят там некфи комплексари и си мислят че с тия големите
ръце ( вече скийй аз иам 45 ръка ... ихаааа) ше избият другите си недостатъци :-s

Slave4You
10-07-2006, 17:54
ако искаш да знаеш точно момчето което харесвам е с твоите размери :) според мен не ти пречи но ако искаш да се промениш ходи на фитнес,вдигай тежести,прави лицеви опори и пр.

SlasHDaFiveNine
10-07-2006, 18:00
бе аз си се чувствам идиалну...тва е важното
пък и за кво да ходя фитнес...с тея дрехи които нося никфи мускули
нема си личат... а и както казах тва си е избиване на комплекси
тва че има там некфи мускули и вече си мисли че е непобедим....
един такъф ако ти се изпречи ... некой голям камък или един прът 4х4
и да ги видим тея мускули =P~

Amayo
10-07-2006, 18:11
Друго си е да имаш 20 юзербара в подписа - е тва е гъзария. :-D

SlasHDaFiveNine
10-07-2006, 18:19
Друго си е да имаш 20 юзербара в подписа - е тва е гъзария. :-D

мдааа бате...голем фен съм...... :lol:
ма да земем да спрем да спамим вече топика ли?? :-k