PDA

View Full Version : HELP :(



Otchaqn ot vsqkade
10-05-2006, 21:26
Zdr.na vsichki ... :roll: Problema e slednia :( ...Momicheto koeto haresvah trugna sus men ( do tuk dobre ) vsichko vurvi idelano ...NO sega mnogo moi "priateli " mi zavidqha za tova i se opitvat da ni razdelqt :cry: ...az govorih sus neq i si kazahme che nqma da obrushtame vnimanie na nikoi...no sus vseki den stava po losho ...NEMOGA DA RAZBERA KAKVO IM PRECHIME NEMOJE LI PROSTO DA NI OSTAVQT NAMIRA :cry: ....Iskam vsichko da si doide na mqstoto toest drugite da sprat da ni se prechkat ....no neznam kakvo da napravq > VIE STE MI NADEJDATA BLAGODARQ VI O:)

P.S > Az mnoooogo q obicham

10-05-2006, 21:42
щом сте се разбрали, че няма да се влияете от отношението на околните значи няма проблем. вярно, че е трудно да пропускаш покрай ушите си подобни коментари, но обичате ли се ще преодолеете всичко

iiirish
10-05-2006, 21:44
щом сте се разбрали, че няма да се влияете от отношението на околните значи няма проблем. вярно, че е трудно да пропускаш покрай ушите си подобни коментари, но обичате ли се ще преодолеете всичко

упс, тва бях аз :oops:

No_LiMiTe^f
10-05-2006, 22:07
Кви приятели са тези,които ще се опитват да ви разделят?!Вместо да се радват за вас... Тва е много гадно и сигурно наистина ви е трудно...но не трябва да им обръщате внимание,защото знаете защо говорят така!Все пак вие се обичате...трябва да преодолявате малките пречки!

CrazyWitch
10-06-2006, 05:14
Абе... Сега се радвам, че с приятелите ми сме от различни градове.
Имайте си доверие..!
Мисля, че това е достатъчно. Не позволявай на никой да го разруши.

The`G_i_r_l
10-06-2006, 05:25
Щом сте решили да не се влияете от чуждото мнение кфо се тормозиш тогава :-D А пък ако тези хора,който ти наричаш приятели бяха найстина такива те нямаше да ви коментират :twisted:

samotna
10-06-2006, 07:36
Смени приятелите..........!

PocuTy
10-06-2006, 08:29
Кви приятели са тези,които ще се опитват да ви разделят?!Вместо да се радват за вас... Тва е много гадно и сигурно наистина ви е трудно...но не трябва да им обръщате внимание,защото знаете защо говорят така!Все пак вие се обичате...трябва да преодолявате малките пречки!
Saglasna sam s tova!!!6tom se obi4ate...borete se!6te gi preudoleete tiq golemi ili malki pre4ki!Vav vsqka vrazka ima takiva momenti,a do kolkoto...kazva6 priqteli ti bili :? tova mi e samnitelno da sa ti priqteli,a pak da ti mislqt lo6o!

DevilWish
10-06-2006, 08:33
Prosto ne trqbva da vi puka ot horskoto mnenie.Qvno pletat mnogo intrigi ,no vie si imate doverie i tova 6te spasi vryzkata vi!

freequ
10-06-2006, 11:04
пич,в твоя случай май треа да заебеш тия твои "приятели",шото няма да ти водя сеа лекции че това показва че не са ти истински.... :lol: ,обаче наистина-замисли се-имаш си приятелка с която се обичате ...ти имаш това което те вероятно нямат а искат,така че щом ти пречат се дръпни от тях и не се занимавай повече,или поговори с тях и ги питай какво искаш:)

koalka
10-06-2006, 11:12
Най-важното е че се обичате и другите не са важни.Вече не дружи с тези приятели и не се виждай с тях,за да н еви дразнят.Приятелката ти явно не се интересува от други(разбирам я) и едниствения начин да престанат е да не се виждате,както казах с тях.

kofti_nick
10-06-2006, 11:20
Най-важното е че се обичате и другите не са важни.Вече не дружи с тези приятели и не се виждай с тях,за да н еви дразнят.Приятелката ти явно не се интересува от други(разбирам я) и едниствения начин да престанат е да не се виждате,както казах с тях.


Ако се бичкате , ще преодолеите сичко!