PDA

View Full Version : Относно любовта



exelero
10-05-2006, 23:33
2 дена мислих и най накрая реших да пусна тема да събера малко информация от вас.

Та въпроса ми е следния: Вие как точно изпитвате любовта знам че неможе да се упише толкова лесно но ми е интересно вие долу горе как го чуствате в смисъл като мислите постоянно за дадения човек или как по точно...

Питам това защото аз или още немога да разбера кога обичам някое момиче или немога да се усетя че я обичам а си мисля че не е така и за това питам да разера кога според повечето от вас да кажа на даден човек обичам те и да знам че като го казвам не е прищявка щото ми била харесала или нещо такова

Сега имам връзка със едно момиче и.. някък си още немога да и кажа обичам те явно е заради това че от скоро ходим 1 месец но и след време пак тея чуства ще чуствам постоянно мисля за нея и тя не ми излиза от главата и страшно много ми харесва. Като я питах нея тя каза че още не ме обича но скоро... и нейните чуства били се увеличавали а аз мисля че мойте седят на някаква граница.

Незнам много съм объркан питах 1 момиче и тя неможа да ми обясни сега дано вие ми обясните долу горе за какво става дума.

Извинявам се че не изпозвам . , ! ? и такива във часовете по БЕЛ спах :mrgreen: и явно бая се е отразило :o ама не ме бърка аз не пиша на прездента ами у форум

Mikohito
10-06-2006, 00:04
За съжаление никой не може да ти каже кога да кажеш на някое момиче че го обичаш.Това трябва сам да осетиш и прецениш.Когато чувствата ти са достатачно силни ти сам ще разбереш че е дошъл момента в който да й кажеш "Обичам те".Само ти знаеш колко я обичаш и изобщо какво изпитваш към нея.

CrazyWitch
10-06-2006, 05:07
Определям, че съм влюбена когато витая в обалаците.. Не се концентрирам много много. Бе обюо взето нереална картинка.
С него ли съм ми повдига адреналина, но след известно време нещатата стоят по разлчен начин. Опознавам човека който е с мен.
Вече знаете всичко за себе си.. Чудя се дали изобщо изпитвам нужда от него, но когато се случи да се разделим за 3-4 дена поради това негово чудене и двамата разбрахме, че ние не сме просто двама влюбени, а се обичаме. Хора които не могат един без друг. Които се ценят, уважават.. Това за мене е много по ценно от едната тръпка - любовта.

samotna
10-06-2006, 07:50
Ще го усетиш със сърцето си като дойде момента,за теб явно още не е дошъл....има време...

sunny_girl16
10-06-2006, 08:04
Ако наистина обичаш ,ще го разбереш. Няма как да се сбърка това чувство. Как да го опиша... просто сърцето само ще ти го каже :-)

koalka
10-06-2006, 11:26
Е,не бързай-минал е само едни месец от вашата връзка.Това е хубаво,че не си и казал обичам те,при положение,че още не го изпитваш...защото има някои хора,които се залъгват и го казват просто ей така.Ами ще се опитам да ти опиша любовта,както аз я чувствам:прекрасно чувство,имаш чувството,че не можеш да дишаш без този човек,липсва ти адски много,аз и плача понякога,когато не е до мен.След срещата и 5 минути след това ми липсва адски много,свива ми се корема преди да го видя и мисълта,че ще го видя ме прави най-щастливият човек на света.Искаш да си с него,да му дадеш колкото се може повече целувки и прегръдки и т.н.Това е накратко. :D Описвам ти какво аз чувствам.Всеки човек може би може да чувства любовта по различен начин.В момента съм лудо влюбена.

piska_
10-06-2006, 11:32
Слушай сърцето си :arrow: то ще ти даде най-добрия съвет

priti_kiti
10-06-2006, 11:34
ъм,при всички е различно,разбираш ли..
няма как точно да ти дадем определение дали си влюбен или не,тфа се усеща от вътре :)
всеки усеща любовта по различен начин.. някои я изрязяват в това,че мислят непрекъснато за него/нея и за нищо друго,като го/я видят изтръпват,искат да прекарват повече време с него/нея..
други пък когато усещат липсата му/й и се побъркват без нея/него..
всичко това са признаци на любов.. а и за един месец не е задължително да си лудо влюбен =) понякога става спонтанно,понякога с времето.. не насилвай нещата ;)

iiirish
10-06-2006, 12:01
Слушай сърцето си :arrow: то ще ти даде най-добрия съвет

exelero
10-06-2006, 13:57
Много съм ви благодарен че ме разбрахте както трябва и ми написахте вие как го чуствате аз го исках за нещо като шаблон да мога да разбера дали някога ще почуствам и аз такива работи :) Чак зех да си мисля че немога да обичам :)

Обаче проблема е че не се чуствам толкова влюбен и такива сигурно щотот връзката ни е...... малко гадна понеже сестра и има много против мен ииии тя е заета със даскалото неможем да се виждаме всеки ден :? но въпреки това още я искам и няма да се откажа от нея :mrgreen:

И на тези влюбените пожелавам винаги да сте така и дълго време да сте влюбени във тези хора :)