PDA

View Full Version : Оплаквания от мъже и жени



Anketa
10-06-2006, 01:50
След не много кратка анкета сред интернет потребителите в България, стигнахме до ето тези факти:

Проучване сред мъжете:
1. Мъжете мразят приятелките им да се отнасят и да се грижат за тех като за деца.
2. Обръщения като пухче, милоо, пиле, сладко, сладур и т.н. несе харесват на повечето мъже.
3. Когато приятелката иска да се запзнае със семеиството на мъжа прекалено рано или без негово желание, това му деиства подтискащо.
4. Огромна част от мъжете мразяр плюшени играчки, кукли, розово!, пухчета и други подобни, най-голямата грешка на жените е да ги пръскато по личните местата кадето мъжете прекарват времето си(бюрото, колата, леглото, тоалетната...)
5. Повечето мъже немогат и необичат да се изразяват в любов, за тях едно "обичам те" е напълно достатъчно. Повечето е оплакват, че за приятелките им не е.
6. Мъжете искат да имат време което да прекарват с приятели, или просто без женска компания(карти, коли, компютри и др.)
7. Когато приятелката има лоши взаимоотношения с приятелите на мъжа, това влияе зле на мъжа. В такива случаи мъжа се отказва или от приятелката си или от приятелите си. Ако се случи второто мъжа се чувства несигорен, поддтисат, понякога дори изпада в депресия.
9. Всички мъже участващи в анкетата споделиха, че не обичат да говорят за бъдещо семеиство и деца, а тези от 19 до 24г. избягват да говорят и за сватби.


Проучване сред жените:
1. 99% от жените искат приятелите им да са по-романтични.
2. Повечето жени искат приятелите им да са максимално много време с тях. И приемат отказа(пряк или не пряк) като липса на чувства.
3. Някои жени се оплакват, че приятелите им предпочитат да си прекарват времето с приятели отколкото с тях.
4. Много жени се оплакват че мъжете им не говорят достатъчно с тях за бъдещето им като двоика и семеиство.
5. Някои от запитаните отнасят с тех както те очакват.
6. Жените искат да са през цялото си свободно време с мъжа който обичат.
7. Всички жени споделиха, че искат да се запознаят със семеиството на приятеля си и при отказ решават, че приятеля неги прияма на сериозно.
8. Много от жените споделиха, че през първите няколко месеца от връзката си се срамуват да споделят сексуалните си проблеми с приятеля си.
9. Някои жени казаха, че понякога преиграват зада постигнат целта си.

========
След обработка, ще публикуваме и някои от коментарите към въпросите.

The`G_i_r_l
10-06-2006, 04:59
интересно... :-k

strange__
10-06-2006, 05:10
Вярно :mrgreen:

tX
10-06-2006, 07:01
Брей, интересно.
Голяма анкета, пък мен никой не е ме е питал...
Ти да не си от някое африканско племе дето може да брой до три и всичко над три е 'много' ? :-s

Ако не си усетил иронията ще ти го кажа с думи прости /за -очевидно- хора прости/ : ДА ТИ ПИКАМ НА АНКЕТАТА. :|

Anabella
10-06-2006, 07:15
Мн вярно,но и с малки изключения ;)

samotna
10-06-2006, 07:18
интересно е ,но не съм съгласна с някой неща

|____-216-____|
10-30-2006, 19:52
Освен 6,7 и 9 нищо др. не Важи за Мен ! Мисля ,че много от мъжете не са мислили това което са казали ( посо4или ) !

iiirish
10-30-2006, 20:00
ми явно моето съкровище е изключение от "анкетката" ви :::

1. той се кефи когато го гевезя и всяка сутрин му напомням да се облече хубаво, на обяд да внимава какви ги яде (преди 2 дена се натрови с гъби :( ), а вечер - да си ляга веднага щом ме изпрати, че пак да не закъснее за работа ;)
2. сладурските обърщения като "пиле" ами какво да кажа :-k така му го набих в главата, че сега всяка втора дума му е "пиле" O:) и даже се сърди когато му каже иначе
3. "обичам те" чувам сигурно по 12879845657432486401461871964 пъти на ден, а ми се доказва същото число умножено по 9808098! :D така че не е вярно, че всички мъже не обичали да казват тези думи
4. как така мъжете искали да прекарат и малко време без женска компания?! :-s че той дори през обедната си почивка идва до даскало за да ме види!!! :-D
5. съкровището ми е на 24 и никак не избягва да говори за свадби. даже вече съм получавала предложение за брак от него :-D

така че както виждате - изключения бол! ;)

10-31-2006, 14:32
ami spored va6ta anketa az qvno sam mom4e!

koalka
10-31-2006, 14:51
Ами може повечето да са така,но за приятелят ми се отнася точно обратното.Не мога да преброя по колко пъти на ден ми казва обичам те и по колко ми го показва.Обича да го наричам с някакви сладки имена,като най-вече бебо,миличък,слънце и т.н.
Обича всичко подарено,било то и плюшена играчка,защото проучванетго така показвало,ако е от мен.Адски много си го обичам и винаги ще сме си заедно!Определно има изключения.

rali4ka91
10-31-2006, 15:13
Абе доста неща са невернички май :D

Charlotte_the_Harlot
10-31-2006, 15:23
Тая анкета едва ли струва и хартията, на която е била разпечатана.
Ама че подла и тъпа история. Дам, мъжете са здрави прави и корави пичове, а жените тъпи и разглезени, неориентирани, досадни патки.
И аз да ви пикая на анкетата.

Barry
10-31-2006, 15:34
Of we tfa sa pulni gluposti we ot si4ko koeto pro4etoh za mujete sa verni ne pove4e ot 1-2 ne6ta..
ne obi4at puh4eta..plu6eni igra4ki,ne obi4at da im se vika "milo" i tam kfoto o6te be6e taq anketa e pravena ot porednata jena koqto se opitfa da ni izkara jivotni taq anketa moje6 da q sfie6 na topka i da si q zavre6 znae6 kade :smt019
za damite mi se struva 4e po4ti vsi4ko e vqrno no vse pak ne moga da kaja sus sigurnost :)

Amayo
10-31-2006, 15:41
Добра анкета :D .

lady_bird
10-31-2006, 16:08
abe ima ne6to vqrno v tova,no s golqma 4ast ot ne6tata ne sum mn suglasna... :-k

sweet_poison
10-31-2006, 20:26
Мразя едно момче да повтаря на едно момиче по 10000000 пъти на ден колко много я обича....срещала съм много такива....