PDA

View Full Version : Pro4etete i si kajete mnenieto ..pls



PocuTy
10-06-2006, 10:47
1.Всеки ден и всеки час мисля си за тебе аз как обещаваше ми с нежен глас,че винаги ще бъдем ти и аз!Но ето,няма те!Уви!Отиде си и в бездната потъна ти!Защо нашрави го кажи?Ден лсед ден минава,а болката се увеличава!Защо отнеха те от мен?Защо остави душата ми в плен!Защо тъй тежко ми е и през сълзи казвам името ти и до днес дори!?Ти мислеше,че винаги ще си до мен и ще бъдеш моят ангел в този ден!Защо така болислед като си отиде ти?!Вече не ухае на цветя,няма усмивки,а само тъга!О,как боли през тия дни самотни!Няма ги милите очи изпълнени с радист както преди!Ето ,отиде си ,а мислех,4е ще си вечно тук ,до мен!Пусто е навсякъде в този ден!Липсва твоята усмивка и твоетолице!Нима по-страшно има от това?!Все още мисля си за теб,за изминалите дни и сърцето ми кърви!Птичките не пеят за наскакто преди и сега всичко ми е в мъгли!Не виждам светлина в дългия тунел!Ти превземаш моят сън и чувам как гласът ти тих римува като в стих!Затварям очи и виждам бледият ти силует,които е все по-далеч от мен с всеки изминал ден!Ще помня вечно милите очи и невинните ни прекарани заедно дни!!

2.Аз плача ден и нощ за теб!Капка след капка падат горчивите сълзи!О,как боли когато не те виждам тук,до мен!Мисля си за чудните дни прекарани в радостни игри!Сулзите капят ,а сърцето кърви!Честно ли е това,кажи?Извинявах ти се аз за грешката моя!Унижавах се ден след ден.а ти се правеше на недостъпен пред мен!Знаех,че и теб те боли,но гордостта ти бе по-силна от теб самият нали?Сега тъй тежко е да мисля за теб и милите очи!Ти искаше да ме забравиш-разбрах го аз това,ала не успя!Жсеки ден сълзите капеха и капеха като капчици роса..така болезно бе това!Музиката в душата не звучи така както преди!И пак в съня ми пристъпвашплахо,но черно-бял е сжета ми вече там!Няма ги усмивките и нежните слова!Отиде си ти,а и след теб и тя-любовта!Страх ме е от тази пуста самота!Мислех си,че жечно ще бъдем ти и аз в един кристален елмаз,а ето любовта я няма вече в нашите сърца!Ах, как боли от тези думи нали?? и пак сълзи...сълзи...сълзи

П.П. :Blagodarq VI predvaritelno! O:)

Scarabey
10-06-2006, 18:41
Яко е :)

koalka
10-07-2006, 06:36
Хубаво е,а пък и доста неща са в рима! :wink:

PocuTy
10-07-2006, 07:05
Blagodarq Vi mnogooo! :D