PDA

View Full Version : Наргиле !? От каде да си купя ?



Евала прическа !
10-06-2006, 11:06
Здравейте ! От каде мога да си купя наргиле и тютюните за него , моля кажете ми място в София от където мога да си купя

Благодаря Ви Предварително !

az_slunceto
10-06-2006, 14:55
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

IdiOtKa
10-06-2006, 16:44
ами мисляче наргилетата са над 20 кинта ...но пък си заслужава мно е яко .. :) ..иначе по темата ..мисляче наргилета се продават в индииские магазини и нещо такова ..незнам каде има в софия но в пловдив веднага мога те упатя :)

niGGa
10-06-2006, 17:56
Здравейте ! От каде мога да си купя наргиле и тютюните за него , моля кажете ми място в София от където мога да си купя

Благодаря Ви Предварително !
Почти всеки, как да го нарека, странен магазин..Те се разпознават от далече ;)

WwanAdoO
10-06-2006, 20:29
http://myxomopka.com/
http://natamno.com/
и от още много магазини... навскякъде из София има, особено из центъра по малките улички :wink:

Silverfang
10-08-2006, 22:10
Един съвет с нергилето!
Както вси4ки знаят нергилето се пълни с вода и отгоре се слага тютюна! (аз в нас иам нергиле и знам как става)
Та съвета ми е следния: Вместо тютюн използвай трева!
А вместо вода, ВОДКА!!!
САМО ДА ЗНАЕ6 КЪВ Е ЕФЕКТА!!!! ](*,) ](*,) :D :D :D

10-12-2006, 23:33
emi na4i ima na botev...tam okolo pirotska i do 1 daskalo..lomonosov ima...sorry 4e ne ti obqsnih dobre ama ima 6ot v4era razglejdah kvo da si zema :D

Momchence
10-14-2006, 10:56
Хммм да наистина вече има много места...знам няколко на тъй наречения Женски Пазар...малко неприятно местенце...значи като тръгнеш от страната на спирката на трамвай 22 вървиш по дясната периферия на пазара...там където са зеленчуците обаче зад сергиите. Те там има няколко арабски магазина...наргилетата са малко кичовски но имат хубави тютюни и кофти въглени...

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 07:10
mhm s vodka e po hubavo,posledniqt put kato pu6ih nqmahme trevica.No s vodka e qko :wink:

10-24-2006, 21:30
На Ботев има един магазин за наргилета.Близо до Пиротска е.

02-07-2007, 08:57
Един съвет с нергилето!
Както вси4ки знаят нергилето се пълни с вода и отгоре се слага тютюна! (аз в нас иам нергиле и знам как става)
Та съвета ми е следния: Вместо тютюн използвай трева!
А вместо вода, ВОДКА!!!
САМО ДА ЗНАЕ6 КЪВ Е ЕФЕКТА!!!! ](*,) ](*,) :D :D :D


Никакъв! Ако всеки поне малко от малко разбираше от темата, по която даваше акъли.. ехеее... хич нямаше да сме на тоя хал. С други думи - като не разбираш по - добре замълчи. Тетра - хидро канабинола(активната съставка в тревата) се разтваря във... ВНИМАНИЕ - алкохол и мазнина. => като си направиш наргиле с трева и водка ще направиш едно голямо нищо. т.е. ТХЦ си остава във водката вместо да дойде в организма ти както би трябвало. :)

Koz
02-07-2007, 15:41
ами мисляче наргилетата са над 20 кинта ...но пък си заслужава мно е яко .. :) ..иначе по темата ..мисляче наргилета се продават в индииские магазини и нещо такова ..незнам каде има в софия но в пловдив веднага мога те упатя :)

Упъти ме за Пловдив. :)

niGGa
02-07-2007, 16:12
Един съвет с нергилето!
Както вси4ки знаят нергилето се пълни с вода и отгоре се слага тютюна! (аз в нас иам нергиле и знам как става)
Та съвета ми е следния: Вместо тютюн използвай трева!
А вместо вода, ВОДКА!!!
САМО ДА ЗНАЕ6 КЪВ Е ЕФЕКТА!!!! ](*,) ](*,) :D :D :D


Никакъв! Ако всеки поне малко от малко разбираше от темата, по която даваше акъли.. ехеее... хич нямаше да сме на тоя хал. С други думи - като не разбираш по - добре замълчи. Тетра - хидро канабинола(активната съставка в тревата) се разтваря във... ВНИМАНИЕ - алкохол и мазнина. => като си направиш наргиле с трева и водка ще направиш едно голямо нищо. т.е. ТХЦ си остава във водката вместо да дойде в организма ти както би трябвало. :)
Мое да иска да изпие водката, нищо не знаеш :lol:

CRaZy_IKT
02-07-2007, 21:08
Един съвет с нергилето!
Както вси4ки знаят нергилето се пълни с вода и отгоре се слага тютюна! (аз в нас иам нергиле и знам как става)
Та съвета ми е следния: Вместо тютюн използвай трева!
А вместо вода, ВОДКА!!!
САМО ДА ЗНАЕ6 КЪВ Е ЕФЕКТА!!!! ](*,) ](*,) :D :D :D


Никакъв! Ако всеки поне малко от малко разбираше от темата, по която даваше акъли.. ехеее... хич нямаше да сме на тоя хал. С други думи - като не разбираш по - добре замълчи. Тетра - хидро канабинола(активната съставка в тревата) се разтваря във... ВНИМАНИЕ - алкохол и мазнина. => като си направиш наргиле с трева и водка ще направиш едно голямо нищо. т.е. ТХЦ си остава във водката вместо да дойде в организма ти както би трябвало. :)
Мое да иска да изпие водката, нищо не знаеш :lol:
хахахахах и аз на тва се хилих-нищо нека си пушат децата аххахахах

sl1ck3r
02-08-2007, 07:47
Наргиле можеш да си купиш от почти всеки магазин за сувенири.Цените варират в огромни амплитуди - има от 10 до 1000 лева :)
Ако не си намерил още пожелавам ти успех!

SoundreameR
05-17-2007, 16:01
В Пловдив на джумаята като тръгнеш към кукления театър има едно "странно" както каза пича магазинче. Там има страхотни нергилета, тютюни и въглени на мн добри цени! Успех! :wink:

teenkopele
05-18-2007, 07:12
Абре във всеки по-голям магазин за сувенири трябва да има.
Сещам се за един, не помня как точно се казваше...като тръгнеш от Пиротска надолу, по трамвайната линия, посока ЖП гарата, вървиш, вървиш и точно преди едно даскало, не го помня как се казва, от лявата страна има един само за наргилета и таквиз неща. :wink:

По какво ще го познаеш? Еми... друго освен наргилета на витрината няма да видиш. :-D

BraInLesS_f
05-18-2007, 07:14
В магазин НА ТЪМНО има! :)

Sevt
05-18-2007, 07:25
В индииските магазини има макар там да са твърде скъпи. Иначе аз мойто го взех от...как да ти го обесня..в началото на студентски град има едно такова като закрит базар...та там има едно магазинче за сувенирчета и други глупости, в него продават страхотни наргилета с голямо разнообразие от тютюни на много прилични цени ;)

jojo1208
05-18-2007, 20:27
moje li da popitam ima li magazin za nargileta totuni i takiva raboti blizo do universiteta 8-[

MalkotoІMomi4e
05-24-2007, 14:22
а може ли някой да ме ориентира в цените на въглена и тютюна иии да ме светне как точно става и кое къде се слага :-s Ше съм много благодарна \:D/

jojo1208
05-26-2007, 10:41
ami okolo na6to daskalo ima vsiakvi totuni i vugleni totuna e 3lv a vuglena e 1lv za 8vuglena :-k

bloodybaby
05-27-2007, 20:05
Можеш да си купиш супер наргиле от арабските магазини на кирков, както и тютюни и въглени и всичко що ти трябва.Аз си взех на промоцийка или разпродажба, не помня, за 15лв и е супер наргиленцето - още си го ползваме с гаджето ми редовно :-D

LiL_Z
05-28-2007, 18:37
В някой арабски или турски магазин

05-29-2007, 20:55
az kato bqh na turciq minalata god i na edin pr zeh nargile za 10euro demek po malko to 20 bg leva .. i beshe mn acko :D :P pak za sf nz,..

ьхдхспдя
05-30-2007, 16:02
sorry ama kade ima magazin na kirkov li be6e da to4no pls kajete za da si kupa za 15 leva

DirtyDogg
05-31-2007, 19:15
зимайте си от Женския пазар наргилета !!! сичко е по евтино от на илиенци.. там Тютюна е 3.50 а на женския 2.50 въглените също са по скъпи на илиенци! Гледах 1 наргине в илиенци за 33 лева на женския е 15... правете си изводи

Poredniq
06-01-2007, 16:54
мраза наргилета! УУУ за тъпаците дет се напушват с тва. Я по-добре си пресвивайте масури или ако искате да се прайте много с нещо за тия 20 кинта зимите 20ка амфети и 2-3-4 дена сте нон стоп коджасали

06-02-2007, 04:24
женския пазар май имаше цяла редица само с такива цигански магазини некви и вътре малки големи наргилета от оп 20 лева от оп 40 май и от повече имаше бях като в рая :lol:

picha
06-02-2007, 18:21
Има точно на Големия пазар. Не са от най-добрите, но все пак вършат чудесна работа. :D

bloodybaby
06-02-2007, 20:46
женския пазар май имаше цяла редица само с такива цигански магазини некви и вътре малки големи наргилета от оп 20 лева от оп 40 май и от повече имаше бях като в рая :lol:
Не са цигански, ами арабски магазини

korabokroshenec
06-07-2007, 20:05
мраза наргилета! УУУ за тъпаците дет се напушват с тва. Я по-добре си пресвивайте масури или ако искате да се прайте много с нещо за тия 20 кинта зимите 20ка амфети и 2-3-4 дена сте нон стоп коджасалиТи си наркос уе наргилето си е удоволствие си пафкаш кат ти е кеф не се друсаш

dinosaur
06-07-2007, 20:12
а в Бургас знаете ли къде има?

ocbshop
06-05-2008, 10:11
ocbshop com
Предлагаме пълната гама хартийки на OCB, TOP, GoldenWrap, тютюни, лули, бонгове, пепелници и много много аксесоари :)

136179
06-06-2008, 19:05
На женския пазар е най-оферта.. има от 7лв нагоре.
на Ботев и в магазините за сувенири е по-скъпо, да не говорим, че сувенирните наргилета са с гадно или дори без оплътнение. В 'на тъмно' най-евтините са по 35лв, но пък не са лоши. Ме правете грешката да слагате алкохоли в наргилето! Освен че е много опасно, е и вредно. (ако много ви се ходи в токсикологията и това е начин..) Единствено одобрявам заменянето на водата с прясно мляко.

† “~ALpHa d0g~” †
03-14-2009, 19:43
В София - Христо Ботев 109 "Царството на наргилетата". Моето е 28 кинта от там.. Прилично е.. от въглените съм доволна, от тютюните също. Може също и в "Лепило" - то е горе долу близо до университета, там при Червило някъде се пада.. Най-хубавите тютюни са в Арабския базар, той е около МВР..
Иначе алкохол в наргилето е доста кофти тръпка, защото от стремеж за гъзареене се преебаваш яко.. Ако искаш нещо по-различно, пробвай както каза някой с мляко или с някакъв сок - най-добре да е с аромат като на тютюна и да не е нектар, защото се дърпа по-трудно.. Вместо тютюн може да използваш и чай, а също може и зърна грозде.. А за по-гъст дим можеш да си сложиш лед във водата или там каквото решиш да си слагаш отдолу..

MostHated
03-14-2009, 19:50
mhm s vodka e po hubavo,posledniqt put kato pu6ih nqmahme trevica.No s vodka e qko :wink:

поздравления, много готин профил, и с никчето си пасва! :grin:

EarthShaker
03-14-2009, 19:51
в наргиле съм слагал зелева чорба 8-)

ParadOx
03-15-2009, 14:49
По- добре отиди в някой наргиле бар :wink:
Иначе в На тъмно и по индийските магазини :)

x3eme
03-15-2009, 14:51
Темата е на близо 3 години :-o .