PDA

View Full Version : Uroci HELP



KoRn
10-06-2006, 11:15
Problema e slednia: Az sum otli4nik i sam 7-mi klas na6te me zapisaxa na uroci v CMG no az ne iskam da xoda no te dadoxa stotici levove i se 4uvstvam vinoven i xoda po prinuda 6toto ina4e 6e se razo4arovat ot men PLS daite mi savet :(

az_slunceto
10-06-2006, 14:54
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

10-06-2006, 15:21
щом не го учиш по твое желание нищо няма да стане по добре им кажи докатоп е време

копче
10-06-2006, 16:30
Родителите ти искат най-доброто за теб.
А ти защо не искаш да ходиш на уроци - мислиш, че ще се справиш сам, не искаш да кандидатстваш, не ти харесва преподаването...? Все има някаква причина.

reason
10-06-2006, 18:15
Желание ти трябва...без него нищо няма да стане.Ако го нямаш,не се и опитвай даже.Просто няма смисъл.

Lorein
10-06-2006, 18:48
Дори и да си отличник, на изпитите ти трябват повече знания от тези, които можеш да придобиеш в училище. Все пак тази година ще кандидатстваш и родителите ти искат да влезеш в добро училище. Наложи си да поучиш повече тая година, иначе ще ти е трудно. Успех! :smt023

melani
10-07-2006, 12:58
I az sam 7-mi klasi na6te me zapisaha na uroci predi edna sedmica (po matematika) I az si hodq poneje az sam s nqkolko 4oveka v grupa i mi e zabavno.Zapoznah se s novi hora a pak i u4itelkata e gotina vapreki 4e ni dava edin ton zada4i!Moq savet e da hodi6 za6toto parvo 6te ima6 pove4e samo4uvstvie v 4asovete v u4ili6te,vtoro 6te dobie6 mnogo znaniq izvan u4ili6te,treto 6te si edna kra4ka pred drugite za da vleze6 v elitna gimnaziq :wink:

love_bad_boys
10-07-2006, 15:35
Аз така в трети клас ходех на волейбол,по принуда.Обаче родителите ти наистина просто искат да успееш в даскало и изобщо в живота,но ако наистина не искаш да ходиш никой не трябва да те кара насила![-X
Виж сега ,ако има начин стотиците левове да си ги върнат,демек ако са платили за напред и им ги върнат...колкото и да са разочаровани ще им обясниш ,че не ти е приятно,че не искаш да ходиш ,ще поговориш с тях...обаче само намеквай,те сами ще ти предложат да те отпишат щом не ти харесва...ако не направо им кажи-Не ми се ходи!пък каквото ще да става-тва си е твоя живот!Сам решаваш,или греша? :wink:

maldini
10-07-2006, 16:30
Нямаш друг вариянт пич.6ти,7ми и 12ти клас са най-важните,така че трябва да учиш.Правят го за твоето добро и за твоето бъдеще.И ти би трябвало да се замислиш какъв искаш да станеш,ако не учиш сега?Просто доникъде няма да стигнеш.Старай се да правиш всичко не като задължение,а като удоволствие,така ще ти е по-лесно. :!: