PDA

View Full Version : Тройна П'Обърквация



Just a girl...14
10-06-2006, 12:06
Историята започва от по-миналата година.

Аз съм на 14.Има три момчета И, Д и Б.И и Б са от един клас и са на 18,Д е на 17.

Със И се знаем от две-три години и винаги леко сме се зарибявали в училище.Казах му на втората година,че го харесвам,но той каза че съм малка и продължи да се зарибява с мене.

Със Д се знаем от 1-2 години.Той искаше да се запознаем и започна да ме зарибява,но като му казах че го харесвам , той взе да се усмихва и нищо каза , а по-късно каза че не е забравил предната си приятелка и на този етап няма да стане.

Със Б се знаем от тази учебна година (около 1-2 месеца).Говорихме си,зарибявахме се,НО като му казах,че го харесвам каза,че съм малка и сега продължава да ме зарибява.

До тук зле,но най-лошото , което разбрах днес,е че тримата са най-добри приятели...И затова явно не става,но аз искам с един от тях да тръгна!!!КАК???

kofti_nick
10-06-2006, 12:09
Уляля данеет ! Не бе незнам как :lol:

iiirish
10-06-2006, 12:12
харесваш и тримата, и тримата те отрязват, за капак на всичко са и най-добри приятели! звучи като уговорка (хайде на не казвам бас)

просто зарежи тия любовни триъгълници и четириъгълници и си гледай спокойно живота! и най-важното: посвети се само на един човек, било то и само за няколко месеца, но недей да се разкъсваш между повече от едно момче!

just a girl...14
10-06-2006, 12:16
Те не знаят един за друг...

PaChanGa_GiRl
10-06-2006, 12:17
ха, според мен няма да стане нищо, с нито един от тримата, просто .. тва 4е те зарибяват нищо не значи.. смисъл тва са само флиртчета. а за момче хич да не ти е гадно.. докато тримата се ослушват, ти ще си намериш заместител. с една дума - не се занимавай с тях!

samotna
10-06-2006, 12:18
харесай си някой друг пич,остави ги тия!

10-06-2006, 12:19
Те не знаят един за друг...
А също И и Д са Супер приятели,а Д и Б също са Много добри приятели...

tX
10-06-2006, 13:36
Уляля данеет ! Не бе незнам как :lol:
По-голям и грозен аватар не успя ли да намериш ? :-s

morsheeba
10-06-2006, 13:42
mi skupa o4evidno e 4e mom4etata te razigravat i tva mnogo im haresva!pravi si sama izvodi kvo da prai6!

PocuTy
10-06-2006, 13:49
mi skupa o4evidno e 4e mom4etata te razigravat i tva mnogo im haresva!pravi si sama izvodi kvo da prai6!

Napalno saglasna sam s teb!

koalka
10-06-2006, 14:20
Ами доста се оплела,но все пак трябва да избереш един от двамата.Нали се сещаш?Но не знам какви чувства и дали ги има дори и от един от тях,но честното ми мнение,е че надали някой ще тръгне с теб.Ако някой от тях тримата има чувства,а другите не,може и да тръгнеш с един от тях.Но по-добре не се занимавай повече с 3 момчета,защото виждаш каква обърквация става.

АТАКАБГ
10-07-2006, 01:36
Те не знаят един за друг...
Щом са приятели съмнявам се да не знаят. По-скоро ти не знаеш :mrgreen:

Krem4eto
10-07-2006, 08:42
Историята започва от по-миналата година.

Аз съм на 14.Има три момчета И, Д и Б.И и Б са от един клас и са на 18,Д е на 17.

Със И се знаем от две-три години и винаги леко сме се зарибявали в училище.Казах му на втората година,че го харесвам,но той каза че съм малка и продължи да се зарибява с мене.

Със Д се знаем от 1-2 години.Той искаше да се запознаем и започна да ме зарибява,но като му казах че го харесвам , той взе да се усмихва и нищо каза , а по-късно каза че не е забравил предната си приятелка и на този етап няма да стане.

Със Б се знаем от тази учебна година (около 1-2 месеца).Говорихме си,зарибявахме се,НО като му казах,че го харесвам каза,че съм малка и сега продължава да ме зарибява.

До тук зле,но най-лошото , което разбрах днес,е че тримата са най-добри приятели...И затова явно не става,но аз искам с един от тях да тръгна!!!КАК???

УОУ тримата те отрязали...Тъпа работа...Остави ги ,няма какво да се занимаваш с тях!!!Те не те заслужават!!!Пък ей след годинка-две и тримата няма да ги има в твойто училище!!!Хайде УСПЕХ и си намери друг,който да те заслужава!!!

leko_otkachena
10-07-2006, 09:29
ne se zanimavai poveche nito s edin ot tqh opredeleno te razigravat!

Jamalska
10-07-2006, 10:06
А ти що им казва6 в прав текст ,че ги харесва6..гледай си живота и си флиртувай :wink:

black_rose_f
10-07-2006, 10:12
Живей си живота и бий шута на тримата

kofti_nick
10-07-2006, 10:54
По-голям и грозен аватар не успя ли да намериш ?

Грозна е майка ти уе УЛИГОФРЕН

Amy_Lee^89
10-07-2006, 17:41
Аз пък нищо не разбрах от цялата история, Б-та, Д-та...тоз познаваш от 2 години, тоз от 3...Абе, моето момиче, що си усложняваш живота излишно... ](*,) Още повече, че те явно не те харесват, пък и явно ти не си умряла за някой от тях. Едно мнение имаше по-горе: Зарежи ги тея и си намери друг пич. Няма лошо, само че аз предлагам известно време да си починеш от "зарибявки", че както е тръгнало, може и много да ти дойдат! :D :D

romantichna^
10-07-2006, 17:43
харесай си някой друг пич,остави ги тия!
da, nqma smisyl da se zanimavash s tqh

Slave4You
10-07-2006, 17:52
според мен трябва да ги забраиш и тримата защото според мен тука проблемът не е че са приятели...даже и да не бяха,какво щеше да е по-различно?!И тримата са те отрязали,приятели или не.Не знам за какво пускаш този пост,при положение че точно ние не можем да ти помогне,да не кажа че никой не може.

DevilWish
10-07-2006, 19:13
харесваш и тримата, и тримата те отрязват, за капак на всичко са и най-добри приятели! звучи като уговорка (хайде на не казвам бас)

просто зарежи тия любовни триъгълници и четириъгълници и си гледай спокойно живота! и най-важното: посвети се само на един човек, било то и само за няколко месеца, но недей да се разкъсваш между повече от едно момче!
Syglasna sym s teb!

gIrL__
10-07-2006, 19:16
Хаха....Интересна история

Мисля, че ще намериш по подходящо момче от тримата взети заедно..Така, че ги забрави и си търси друго момче!