PDA

View Full Version : момчета, какво бихте искали...



selen_mischief
10-06-2006, 15:29
Имам следния въпрос: какво бихте искали да ви подарят за рождения ви ден и не само за тогава, а по принцип за подарък, нещо, което да ви хареса и да ви развълнува. Знам, че всеки си има собствен вкус и интереси, но все пак може да добием някаква представа :wink: , защото момичетата и момчетата сме много различни и съм сигурна, че ще изкрейзате, ако някой ви подари плюшена гад :-D !

TipTop
10-06-2006, 15:35
znaesh li az kakvo vinagi sum si mechtal da mi podari moqta priqtelka:) Iskam edna romantichna vecher.....nqkade kadeto nqma hora nablizo samo az i tq:)

Elektra_x
10-06-2006, 15:35
И едно най - обикновенно цвете би ме зарадвало...не е необходим някъв скъп подарак за да е щастлив един човек...

selen_mischief
10-06-2006, 15:44
Типтоп, :lol: , какво ли не бих дала за такъв романтик като тебе :-D , иначе и аз бих се зарадвала на едно цвете, а ако някой ми подари черна роза, не знам как ще се сдържа да не му скоча на врата :lol: , но аз съм си малко ексцентрична :-) . Иначе ще се радвам да прочета мненията на момчетата, защото момиченцата си ги знам :-D

koalka
10-06-2006, 15:48
И едно най - обикновенно цвете би ме зарадвало...не е необходим някъв скъп подарак за да е щастлив един човек...Не искам да се заяждам,ама темата не е ли специално за момчетата?

mgxpower
10-06-2006, 15:52
Не ме интересува какъв ще е подарък може да е малък ,но да е от сърце! :wink:

GLeZoRanA
10-06-2006, 22:56
Аааайде на изтърканите отговорииии....Левче на килограааам...
:roll: =D> :twisted:

SuPeRSlaDkA
10-07-2006, 08:19
Аааайде на изтърканите отговорииии....Левче на килограааам...
:roll: \:D/ :smt004 :mrgreen: :mrgreen:

white_chik
10-07-2006, 15:14
момиче съм,но съм питала много момчета на какво биха се изкефили.Примерно наскоро бях на един рожден и 3-4 момчета бяха подарили на рожденика тарамбука :mrgreen: Друга готина идея за подарък (но не знам дали изобщо в България се продават) има едни чаши,на които са нарисувани некви мацки по бельо и като се сипе нещо топло,бельото изчезва :smt005 На един приятел му донесоха такава от Америка и тва беше ней-големият майтап

Joey Tempest
10-07-2006, 17:34
Примерно наскоро бях на един рожден и 3-4 момчета бяха подарили на рожденика тарамбука :mrgreen:
Хммм, как се казваше рожденикът? :-k :mrgreen:
А иначе по темата - бих се зарадвал на всичко, ако ще и плюшена гад да ми подарят, пак ще й се кефя, дори ще й купя тениска на Slayer. (Ако е прекалено малка гадта :D и няма такъв размер, ще се опитам дори да й ушия такава.) Но най ще се радвам ако на рождения ми ден някой ме изненада приятно с Ибанеза на Стив Вай. Ето го:
http://www.ibanez.co.jp/img/eg/l/JEM7V_WH_00_07.jpg

white_chik
10-07-2006, 18:42
Примерно наскоро бях на един рожден и 3-4 момчета бяха подарили на рожденика тарамбука :mrgreen:
Хммм, как се казваше рожденикът? :-k :mrgreen:
[/img]
Радо се казва :wink:

machoka
10-07-2006, 18:49
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=58036