PDA

View Full Version : pomognete mi .................plsssssssss



oju
10-06-2006, 14:57
na4i moqt problem e :ot edna godina si haresvam edno mom4e:na4i ot na4alo toi me zagovarq6e pozdravqva6e me i t.n i az ot tam se vlubih v nego.Sled tva toi se hvana s edno momi4e{o6te hodqt} s koeto mnoo se mrazehme no v prodaljenienie na vremeto stanahme priqtelki.V diskoto edin pat toi mi namigna i mi prati celuvka tq estestveno ne vidq....sled tva az parva mu pisah sms ob6t posle o6te edin i taka po4nahme da si pi6em toi neznam dali znae 4e izpitvam ne6tu ama........toi e golqm jenkar osven s neq hodi s o6te dve momi4eta..i za tva neznam dali da mu kaja 4e go haresvam ili da ostavq toi parvi.priqtelkite mi mi kazvat 4e i toi ne e bezrazli4en kam men 6tom mi pi6e a nqkolko pati 6te6e da stane rabotata no poradi mnoo pri4ini ne staaha kajete mi da mu kaja li 4e go haresvam ili nee :smt017 :?: :idea: [-o< [-( :-k

Elektra_x
10-06-2006, 15:10
na4i moqt problem e :ot edna godina si haresvam edno mom4e:na4i ot na4alo toi me zagovarq6e pozdravqva6e me i t.n i az ot tam se vlubih v nego.Sled tva toi se hvana s edno momi4e{o6te hodqt} s koeto mnoo se mrazehme no v prodaljenienie na vremeto stanahme priqtelki.V diskoto edin pat toi mi namigna i mi prati celuvka tq estestveno ne vidq....sled tva az parva mu pisah sms ob6t posle o6te edin i taka po4nahme da si pi6em toi neznam dali znae 4e izpitvam ne6tu ama........toi e golqm jenkar osven s neq hodi s o6te dve momi4eta..i za tva neznam dali da mu kaja 4e go haresvam ili da ostavq toi parvi.priqtelkite mi mi kazvat 4e i toi ne e bezrazli4en kam men 6tom mi pi6e a nqkolko pati 6te6e da stane rabotata no poradi mnoo pri4ini ne staaha kajete mi da mu kaja li 4e go haresvam ili nee :smt017 :?: :idea: [-o< [-( :-k
За къв *** ти е тоя!?При полужение че ти сама каза че е женкар и ходи с по няколко на веднуж за какво ти е и ти да станеш една от тия които са му се вързали...според мен най добре е да го зарежеш.Дори и да стане нещо той ще продължава да забива други момичетата и така ще ти е 5 х по гадно от колкото ако го забравиш...

Barbaronka
10-06-2006, 15:12
I kvo ako stane neshto mejdu vas? Shtom e jenkar nqma samo ti da si mu gadje..
Ili se primirqvash da si edna ot mnogoto .. ili ne se zanimavash s takiva individi !
Tva e !!!
Ae pomisli si dobre. ..

piska_
10-06-2006, 15:19
Е щом е такъв кфо ти пука :wink:

DaRk^EviL{F}
10-07-2006, 18:38
DORI NE SI I POMISLQI DA MY KAZVA6 4E IMA6 NQKVI 4YVSTVA K1M NEGO!!!6tom e taka kyrva toq.....prosto ne ti traa,6toto ti si vlubena,a za nego 6te si porednata broika!Razbira6 me nali???

Nifada_
10-07-2006, 18:41
Честно казано, не разбирам за какво ти е той след като е толкова "оборотен" - за да бъдеш една от трите или четирите или там колкото са?
Я се огледай за друг ако държиш на себе си.

Dharma
10-07-2006, 18:46
of mi kogato 4ovek e vluben znae koe e pravilno, no ne go pravi; dori i da ti kajem 4e ne si zaslujava, ne6to 6te produljava da te 4ovurka ot vutre....taka 4e variantite sa 2: da spre6 da go haresva6(kato se razo4arova6 ot nego) ili da mu kaje6 4e go haresva6, da trugnete puk posle sled vreme(neopredeleno kolko dulgo) da skusate :mrgreen:
k'voto i da stane hi4 da ne ti puka-4ovek taka trupa opit ;-)

koalka
10-07-2006, 18:50
Ти добре ли си?Не искам да се заяждам,ама това да му кажеш,че го харесваш в твоя случай е тъпо.Да не мислиш,че има истински чувства към теб?За какво ти е женкар,който ходи с още 2 момичета?

DevilWish
10-07-2006, 18:57
Ne ,ne ti trqbva takyv jenkar.Az bqh s takyv posledno i toi be6e to4no kato men - vsqko 4udo za 3 dni.
To4no sled 3 dni i dvamata si omryznahme.
Ne se zanimavai 6te strada6.
A i nali ne iska6 da si vtorata?!

Slave4You
10-07-2006, 18:59
ot edna godina si haresvam edno mom4e ... i mi prati celuvka tq estestveno ne vidq ... toi e golqm jenkar osven s neq hodi s o6te dve momi4eta..

Dostaty4no mi e tova da znam za da go otreja tozi.Kava6 4e e jenkar,4e hodi s o6te 2 momi4eta,4e ti namigval dokato prez tova vreme ima gadje ... kakto si igrae s tezi momi4eta predstavi si da napravi tova i s teb?Za tova zamisli li se?

BeBencEto
10-07-2006, 19:08
ne zaslujavash podoben chovek...taka che ne mu kazvai,kakvo izpitvash kum nego..a daje se psotarai tiq 4uvstva da iz4eznat...