PDA

View Full Version : Moderated:Напоследък ми омръзна от всичко,дори и от даскалот



10-06-2006, 15:08
naposledak mi omrazna ot vsi4ko dori i ot daskaloto.pove4eto poznati mi kazvat 4e sam varvqla sme6no(kato manekenka) dori i v u4ili6te(varvq si po koridorite i se se namira nqkoi d akaje "ei manekenkata" ili ne6to takova)ima i situacii v koito me imitirat dori...napravo mi e omraznalo.daite mi savet kakvo da pravq pls.vse si povtarqm 4e ne trqbva da mi puka no ne pomaga ,opitvam se da ne im obra6tam no sa6to ne pomaga.kakvo da pravq?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

10-06-2006, 16:01
ako problema ti e samo vuv vurveneto,prosto opitai da smeni6 pohodkata,no manekenskata pohodka ne e nikak lo6a.a i tova ne e obida,trqbva da go priema6 kato kompliment.ako na teb ne tiharesva q promeni,no ne zaradi drugite,a zaradi sebe si.vseki si hodi razli4no i nqkoi kato vurvqt kato klouni ili slonove...kakvo da kajat.na nikoi ne mu puka.tiq deto ti se "podigravat" vsu6tnost sigurno ti zavijdat,za6toto iskat tova,koeto ti ima6,a te-ne.taka,4e hi4 da ne ti puka. \:D/

IdiOtKa
10-06-2006, 17:00
хмм ако ми пукаше за всяко мнение което казват зад гърба ми маина (се кофти неща) тряше вече тотално да съм откачила ...просто ги заеби .... и да не ти пука ...

а относно походката ..мисляче маникенките имат профисионално изкревение да ходят така ..но тъикато ти си още малка (предполагма) бе би трябвало да не го имаш ....

koalka
10-06-2006, 18:05
Ами има 2 варианта-или не ти пука и ги оставяш да говорят така,или си сменяш походката.

reason
10-06-2006, 18:11
Да не ти пука.Не можеш да спреш хората да говорят зад гърба ти,така че каквото и да направиш,все ще кажат нещо.

10-06-2006, 19:25
mi te poprincip se za ne6to mi se prismivat bila sm tapa i nz si kakva o6te moje bi za6toto sam po sramejliva nz

Bloodlust
10-07-2006, 20:33
Следващия път, когато някой ти направи забележка за походката или за умствения капацитет, яко го натрови. Ама нека да има повечко хора около тебе. Не им оставяй да те тъпчат. Вярно - не трябва да ти пука. Обаче трябва да ги поставиш на място. :mrgreen:

maldini
10-07-2006, 20:35
naposledak mi omrazna ot vsi4ko dori i ot daskaloto.pove4eto poznati mi kazvat 4e sam varvqla sme6no(kato manekenka) dori i v u4ili6te(varvq si po koridorite i se se namira nqkoi d akaje "ei manekenkata" ili ne6to takova)ima i situacii v koito me imitirat dori...napravo mi e omraznalo.daite mi savet kakvo da pravq pls.vse si povtarqm 4e ne trqbva da mi puka no ne pomaga ,opitvam se da ne im obra6tam no sa6to ne pomaga.kakvo da pravq?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Първото нещо,което ми е омръзнало в този живот е било даскалото и то и ще си остане. Заради тъпото еднообразие всичко омръзва....Живота е скучен :roll:

niGGa
10-08-2006, 08:05
... ми просто спри да се фръцкаш и може би ще се оправиш ...

10-08-2006, 13:20
... ми просто спри да се фръцкаш и може би ще се оправиш ...
ne se frackam.taka si varvq

Master_88
10-08-2006, 17:41
Щом ти е такава походката и не можеш да я смениш,не им обръщай внимание.