PDA

View Full Version : Любимците на госпожите... :(



crazy_sexy_cool`f
10-06-2006, 15:34
Много ги мразя. ВСИЧКИТЕ!!! Винаги са едни смотани учат до припадък и вече някои даже ме нервят, че всичко знаят. Не завиждам!!! Днеска една от любимката на госпожата по руски се разрева за петица. Естествено "добричката" ни госпожа се смили над нея и и писа шестица!!! Аз ако се бях разревала гопожата въобще нямаше да ме погледне. Сигурно ся някои ще си помислят че им завиждам, но не е така. При вас как е с любимците на госпожите?

olive_oil
10-06-2006, 15:38
щото не си един от тях
нли...?

niGGa
10-06-2006, 15:40
щото не си един от тях
нли...?
.. или пък щото завижда..

crazy_sexy_cool`f
10-06-2006, 15:46
ГЛУПОСТИ!!! НЕ ИМ ЗАВИЖДАМ!!!!!!!!!!!!!!!! Просто ме дразнят. Винаги са перфектно униформени, подмазвачи...гадни са. Знаех си, че ще кажете, че им завиждам. За к'во да им виждам? Аз знам, поне това което трябва, а онези още преди госпожата да е обяснила за к'о става въпрос и вдигат ръка. Че и някой път се сърдят, че госпожата не ги е вдигнала тях.

TheArchEnemy
10-06-2006, 16:08
tova sa mazne6ti se paraziti.da ne ti puka za tqh.znam,4e e drazne6to kato te imat pove4e privilegii,no takuv e jivota-nai-nahalnite vinagi uspqvat.i men me draznqt nqkoi takiva ot na6iq klas ama nqma oturvane.suvetvam te da ne stava6 kato tqh,6toto sled tova nqkoi moje da govori taka za teb,kakto ti sega i da te mrazi.a i ima razlika mejdu 4ovek,koito si u4i i si mul4i i si izkarva dobrio ocenki i mejdu dosaden i nahalen liglio. :twisted:

crazy_sexy_cool`f
10-06-2006, 16:12
tova sa mazne6ti se paraziti.da ne ti puka za tqh.znam,4e e drazne6to kato te imat pove4e privilegii,no takuv e jivota-nai-nahalnite vinagi uspqvat.i men me draznqt nqkoi takiva ot na6iq klas ama nqma oturvane.suvetvam te da ne stava6 kato tqh,6toto sled tova nqkoi moje da govori taka za teb,kakto ti sega i da te mrazi.a i ima razlika mejdu 4ovek,koito si u4i i si mul4i i si izkarva dobrio ocenki i mejdu dosaden i nahalen liglio. :twisted: povqrvai pravq razlika. Az si u4a urocite dolu-gore dobre.No samo vednuj sum revala za ocenka, kogato v 4 klas imah 3 po matematika. Be6e mi purvata i trudno go prejivqh, no sega kato se setq se razsmivam :)

cool_kitty_:P
10-06-2006, 16:17
Мен ме дразни това че се мазнят за всичко,а после обясняват колко са гадни учителите...мен учителите ме оби4ат без да м се мазня...е не сам любимката ама нямат о6о отношение към мен ;-)

crazy_sexy_cool`f
10-06-2006, 16:23
Мен ме дразни това че се мазнят за всичко,а после обясняват колко са гадни учителите...мен учителите ме оби4ат без да м се мазня...е не сам любимката ама нямат о6о отношение към мен ;-) и към мен не са лошо настроени. Като са неутрални към теб е най-хубаво, щото ако те нарочат измъкване няма!!! Много е гадно... :(

10-06-2006, 16:31
Полилавяла си от завист.

IdiOtKa
10-06-2006, 16:54
божее ама на вас какви неща ви правят впечатление ...мен нещото което ме дразни в тези от моя клас е че са супер лигави а мен това много ме дразни ....гадни долни ..лигави ...тъпи ...чалгарки ....
иначе аз съм от "любимките" на даскалите ама една от най-големите .... :) иначе мен такива неща не ми правят впечатление ...

10-06-2006, 17:23
ima edno momi4e ot na6iq klas koeto e gore-dolu svqsno ,ama po bg kato si predava testa vinagi u4itelkata q vru6ta da si popravi gre6kata!a men nikoga ne me vru6tala i imam su6tite ocenki kato neq ,no primerno imam edna ili dve gre6ki , a ponqkoga nikakvi.i vinagi tq e nai-dobrata bez gre6ka!

Bloodlust
10-06-2006, 17:57
Абе тегли им една майна и си гледай ученето. Не трябва да ти пука за такива лекета.

Amayo
10-06-2006, 18:00
Аз Винаги обичам да се мазня на даскалките ми, и дотам съм общо зето щото попринцип не уча и те ми пишат шестици поне съм готин. :-)

reason
10-06-2006, 18:02
Дразнят ни,защото не сме ние...нз аз съм забелязала,че след като някой има хубави оценки и всички почват да ги мразят.Пък и в крайна сметка,учителите затова ги обичат.Те не са си създали мнението за тях просто така.И мене ме дразнят и аз така говоря за тях ама....няма какво да се прави.

koalka
10-06-2006, 18:03
Ами има натегачи.Трябва да го приемеш,така е.Има хора,които се мазнят.Това е безобразие да се разреваваш за петица.Аз толкова много се радвам като я получа,че....

zoben_pitbul
10-06-2006, 18:08
Ебаси и достойнството имат,да се разревеш пред ЦЕЛИЯ КЛАС и пред тъпата учителка за една единица :o НИКОГА не бих се унижил по този начин(сега не ми разправяйте да не се заричам,ще се царичам колкото си искам).Не ми пука во зависи от тай тъпа оценка просто е абсурдно това.

FlowerinesS
10-06-2006, 18:10
Не е нужно да се подмазваш,за да си любимец на учителите..учи си винаги.Демонстрирай малко знания дръж се прилично и ще видиш как нещата ще се оправят..

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-06-2006, 18:58
I pri men imashe takuv slu4ai .. vuprosnata se razreva 4e ima 5 I ztatova gospojata I pisa 6 .. a btw .. kogato gospojata po4na da ni prepodava za 1 godina dvete se mrazeha!sau4eni4kata mi vinagi bqgashe ot neinite 4asove vse neshto si vikaha i t.n. i nakraq gospojata izvika bashta i da govorqt dvamata (i zabravih da spomena 4e sau4eni4kata mi polu4avashe samo 2-ki est`zaslujeni) i sled kato govoriha sled toq den vsi4ko se promeni.. sau4eni4kata mi po4na da izkarva samo 6-ci!!! I sled 2 godini u4ene na nemski tq me pita abe kak se sprqga edi koi si glagol i tova momi4e zavurshi s 5 mnogo se qdosah . :smt013 :smt013

priti_kiti
10-06-2006, 20:12
оу абсолютно същото :lol: една оня ден се разрева за четворка..ма не се ядосвам.. става ми смешно вече :lol:

10-06-2006, 20:58
Еми,не е точно така.В бившия ми клас имаше едно момче,което беше любимец почти на всички госпожи.Всички му викаха зубър и някви такива,ама той просто си беше умен!Аз сега като отидох в новото училище(там учи сестра ми) и с повечето даскалки заради нея сме в добри отношения,щото тя е по-умна от мен и не се разправя кат мен на учителките. 8-[ Ама сте прави,че има хора дето са готови на колене да паднат за да получат една шестица.Вчера целия клас ми се чуди на акъла,понеже по немски правихме контролно и аз бях между 5 и 6.даскалката ме пита "5 или 6 да ти пиша,как мислиш?"(аз мноо я мразя нея),аз и викам ми по-добре 5. :smt019

siXt_senSe
10-06-2006, 21:27
Ем миналата седмица една съученичка се разрева,щото на контролно не успяла да реши последната задача :shock:

АТАКАБГ
10-07-2006, 03:46
Абе и аз мразя зубърите честно казано... Сега,някой ще каже,че тея, които не учим завиждаме на тея,които учат. Ама не е така. Първо аз съм умен и със съвсем малко учене научавам достатъчно за да изкарам добри оценки. Но да сядам и да отделям часове наред всеки ден или почти всеки за да уча - никога не е било в мой стил и почти не съм го правил. Първо,че нямам нерви да уча по няколко часа на ден,второ че съм мързелив малко или много и трето,че за мен е безсмислено. Нямам нищо против тези,които учат. Но ме дразнят такива лузъри (предимно са момичета),които учат от нямане какво друго да правят... И в училище се опитват всячески да демонстрират назубреното пред даскалите,които от своя страна много им се радват и ги дават за пример. А точно такива хора не успяват в живота. Успяват знаещите и можещите,а не зубърите... Реално погледнато не е нужно да си умен за да изкарваш много добри оценки в училище. Просто е достатъчно да зубриш. Но това е супер неправилно,тъй като скоро след като е назубрен материала бива забравен. А и може би сте забелязали,че зубърите не разбират почти от нищо,извън училищните предмети... Рядко се интересуват от спорт,музика и така нататък развлечения,мълчат в междучасията и при разговори със съученици и познати. Просто нямат какво да кажат. Или и да кажат нещо пак е свързано с даскалото и уроците. Жалка история. :mrgreen:

AnnGi
10-07-2006, 08:00
ние имаме една такава тя е лиубимка на три госпожи Много е гадна като говори с нас се държи така отпуснато а пред госпожите-реве тръшка се Един път имаше четворка разрева се и хоп една 6 а аз имах 5 басииии нечестностаАмма не им завиждам неискам да съм зубърка

babi_girl
10-07-2006, 08:21
ГЛУПОСТИ!!! НЕ ИМ ЗАВИЖДАМ!!!!!!!!!!!!!!!! Просто ме дразнят. Винаги са перфектно униформени, подмазвачи...гадни са. Знаех си, че ще кажете, че им завиждам. За к'во да им виждам? Аз знам, поне това което трябва, а онези още преди госпожата да е обяснила за к'о става въпрос и вдигат ръка. Че и някой път се сърдят, че госпожата не ги е вдигнала тях. И в моя клас има една таква тъпа подмазвачка. :smt021 не и завиждам, понеже и аз имам само шестици (няма за какво да и завиждам). Просто толкова ме дразни, прави се на готина пред учениците като вика : "аз у дома въобще не уча, по цял ден седа пред телевизора", а си личи, че не е така. И докато на нас ни говори така в час постоянно е: "Госпожо ще ме изпитате ли". :smt013 А вчера вече чашата преля. Каза на една госпожа :"Госпожо вече имам 4 шестици. направете си сметка коклко съм умна". Като го чух тва ми идеше да я заколя. Ама като се замисля единствения начин да се чувства гадно е някой да е по-добър от нея. И съм решила да го направя. И имам подкрепата на класа защото и те не могат да я понасят.

babi_girl
10-07-2006, 08:24
Абе и аз мразя зубърите честно казано... Сега,някой ще каже,че тея, които не учим завиждаме на тея,които учат. Ама не е така. Първо аз съм умен и със съвсем малко учене научавам достатъчно за да изкарам добри оценки. Но да сядам и да отделям часове наред всеки ден или почти всеки за да уча - никога не е било в мой стил и почти не съм го правил. Първо,че нямам нерви да уча по няколко часа на ден,второ че съм мързелив малко или много и трето,че за мен е безсмислено. Нямам нищо против тези,които учат. Но ме дразнят такива лузъри (предимно са момичета),които учат от нямане какво друго да правят... И в училище се опитват всячески да демонстрират назубреното пред даскалите,които от своя страна много им се радват и ги дават за пример. А точно такива хора не успяват в живота. Успяват знаещите и можещите,а не зубърите... Реално погледнато не е нужно да си умен за да изкарваш много добри оценки в училище. Просто е достатъчно да зубриш. Но това е супер неправилно,тъй като скоро след като е назубрен материала бива забравен. А и може би сте забелязали,че зубърите не разбират почти от нищо,извън училищните предмети... Рядко се интересуват от спорт,музика и така нататък развлечения,мълчат в междучасията и при разговори със съученици и познати. Просто нямат какво да кажат. Или и да кажат нещо пак е свързано с даскалото и уроците. Жалка история. :mrgreen: 100% те подкрепям. ТЪПИ ПОДМАЗВАЧИ!!!! :smt075

10-07-2006, 09:05
И във нащо даскало има такива.
Учителката има рожден ден. Обаче никой незнае. Само един знаеше и се скътаваше. И и бе купил един голям букет. И отива до нея и и казва- ... Този букет е специално от мен... . На контролни. Аз съм точно между 5 и 6 на контролната. Цял час ме изпитва, за да се увери че зная и ми писа 6. На др. Той беше с 1 точка, под мен и имаше 6 без нищо. Такаче в всяко едно даскало има такива. Не става въпрос за тея които си учат и имат 6, за тея дето се подмазват и имат 6.

OPEL
10-07-2006, 10:00
Абе и аз мразя зубърите честно казано... Сега,някой ще каже,че тея, които не учим завиждаме на тея,които учат. Ама не е така. Първо аз съм умен и със съвсем малко учене научавам достатъчно за да изкарам добри оценки. Но да сядам и да отделям часове наред всеки ден или почти всеки за да уча - никога не е било в мой стил и почти не съм го правил. Първо,че нямам нерви да уча по няколко часа на ден,второ че съм мързелив малко или много и трето,че за мен е безсмислено. Нямам нищо против тези,които учат. Но ме дразнят такива лузъри (предимно са момичета),които учат от нямане какво друго да правят... И в училище се опитват всячески да демонстрират назубреното пред даскалите,които от своя страна много им се радват и ги дават за пример. А точно такива хора не успяват в живота. Успяват знаещите и можещите,а не зубърите... Реално погледнато не е нужно да си умен за да изкарваш много добри оценки в училище. Просто е достатъчно да зубриш. Но това е супер неправилно,тъй като скоро след като е назубрен материала бива забравен. А и може би сте забелязали,че зубърите не разбират почти от нищо,извън училищните предмети... Рядко се интересуват от спорт,музика и така нататък развлечения,мълчат в междучасията и при разговори със съученици и познати. Просто нямат какво да кажат. Или и да кажат нещо пак е свързано с даскалото и уроците. Жалка история. :mrgreen:
Незнам зубарите дали ще успеят, но ми е ясно че ти не. От тези зубари, излизат едни твои бъдещи шефове. Защото те имат гъза да учат по 16 часа на ден. Да си научат всичко. Ей такива като теб, завиждат на зубарите. Или поне вие така ги наричате. За прости хора като теб, човек който има само 6 е зубрач. Добре. Щом така мислиш. И честно и обективно погледнато. Зубари вече няма. Никъде няма зубари. Просто има тъпи и мързеливи и умни и амбициозни. Завиждаш за уманите хора. Приеми го. Така е. И да го отричаш и да не. Добри оценки, не означава че си умен. Бас хващам че тея 4 и 5 които имаш, се дължат точно на тея хора. Мога и още много, ама наистина много да пиша, но ще се опитам да спря до тук. Ако това ми го беше казал в очите, нямаше да се вдържа.

maybelline
10-07-2006, 10:08
Има разлика между зубър и добър ученик.Зубърът се интересува единствено от оценките и обикновенно когато наизусти нещо,след 2-3 дни го забравя(след като вече са го изпитали и са му писали 6).А добрият ученик може да не научи всичко,но каквото научи,си го помни доста време.Освен това зубърите гледат само да учат,а добрите ученици освен всичко се забавляват и си жовеят живота,който определено не зависи само от бележника им.

Boot
10-07-2006, 10:12
Само аз ли съм забелязала, че любимиците са по-скоро не особено интелигентни гъзолизци... ?

kofti_nick
10-07-2006, 11:42
Много ги мразя. ВСИЧКИТЕ!!! Винаги са едни смотани учат до припадък и вече някои даже ме нервят, че всичко знаят. Не завиждам!!! Днеска една от любимката на госпожата по руски се разрева за петица. Естествено "добричката" ни госпожа се смили над нея и и писа шестица!!! Аз ако се бях разревала гопожата въобще нямаше да ме погледне. Сигурно ся някои ще си помислят че им завиждам, но не е така. При вас как е с любимците на госпожите?


Има ги СЯКФИ ... тия треа са мазнят по цял час на госпожите :)

Qnchety
10-07-2006, 13:52
Ужасни са! Кат почнат да зубрят до припадък, да са праят на мноо учени и да се подмазват на даскалите и мене ме дразнят адски много!!!

titin4eto
10-07-2006, 19:28
Лелееее... как ги нападнахтеее!!! Та то не е задължително да си зубър, та да си любимец на госпожата!!! Ти може да си чаровен и за това да си любимец на госпожата!! Имам точно такъв съученик! Умен, но ВЪОБЩЕ не учи-изкарва си оценките чрез преписване и подсказване...но е всеобщ любимец на учителите... и още нещо - когато класът е изпълнен с мързеливци и няколко стараещи се-естествено, че те ще са любимци на учителите!!! Лично аз съм била любимка на една учителка точно поради тази причина! Сред мързеливци и лигавещи се (не че аз не се лигавех, но вършех няква работа) аз изпъквах.... Също така съм ставала и любимка на учителите по биология - понеже за мен е специален предмет и имам специално отношение към него и учителите го забелязват и ХОП! Но това рядко се случва... сега за зубарите - до сега говорех за учители, които си имат любимци, но въпреки това въобще не са пристрастни за оценките, а сега ще говоря за другата категория: учителите, които си имат любичец и са АДСКИ пристрасти към него.... МНОГО ме дразнят!!! но се свиква... а за зубарите - лично аз вече много рядко ги срещам, но си ги има...в миналия ми клас имахме един такъв индивид. И представете си един път правихме контролно по матем. и тя в края на часа, когато останахме 5-тима души, падна на колене и започна да се моли на учителката да не й пише 2 :shock: тоя човек много ми падна в очите! А лично аз досега не съм плакала за лоша оценка, освен на сила, за да не ми се карат много нашите :twisted:

10-07-2006, 21:25
Значи в миналия ми клас имаше една дето зубреше и все 4 и 5 изкарваше.Все на мене викаше,че съм зубрила,защото я беше яд,че имам шестици и не уча особено (половин час на ден максимум).Веднъж си приказвах с една приятелка,и тя чу,че не съм учила по биология и накара даскалката да ме изпита.Адски мноого се ядоса като имах 5 и половина от обща култура.А преди изпитите след 7 клас 3 седмици стоя у тях и зубри и резутатите бяха отчайващи!3.500 по математика и 3.750 по математика,а разправя навсякъде колко мн и харесала темата! [-X

leko_otkachena
10-08-2006, 09:44
mrazq gi teq deto se maznqt na gospojite i mrazq i gospojite koito si imat lubimci!

TikvenaElhichka
10-08-2006, 11:18
Хм... въобще не ми пука. Всеки да си гледа в неговата си паничка.

П.П. Дразня се, когато съучениците ми си пускат чалга в междучасията. Да си я слушат у тях.

crazy_sexy_cool`f
10-08-2006, 12:16
миналата година... НАЙ-ГОЛЕМИЯ любимец на госпожата по български направи голяма глупост. Той нямаше нсамо 6 но тя мн си го 'бичкаше. А той в края на годината с писа три шестици в дневника...МРЪСНИК!

andreadim
10-08-2006, 18:41
spored men nai-vajno e p1rvoto vpe4atlenie-ako napravi6 dobro vpe4atlenie na gospojata v p1rviq 4as nqma da ima6 problemi s ocenkite pri neq ,no napravi6 li lo6o vpe4atlenie- i da si sk1sa6 zadnika ot u4ene pak 6te iskarva6 lo6i ocenki :lol:

dinkisa
10-09-2006, 07:48
Абе и аз мразя зубърите честно казано... Сега,някой ще каже,че тея, които не учим завиждаме на тея,които учат. Ама не е така. Първо аз съм умен и със съвсем малко учене научавам достатъчно за да изкарам добри оценки. Но да сядам и да отделям часове наред всеки ден или почти всеки за да уча - никога не е било в мой стил и почти не съм го правил. Първо,че нямам нерви да уча по няколко часа на ден,второ че съм мързелив малко или много и трето,че за мен е безсмислено. Нямам нищо против тези,които учат. Но ме дразнят такива лузъри (предимно са момичета),които учат от нямане какво друго да правят... И в училище се опитват всячески да демонстрират назубреното пред даскалите,които от своя страна много им се радват и ги дават за пример. А точно такива хора не успяват в живота. Успяват знаещите и можещите,а не зубърите... Реално погледнато не е нужно да си умен за да изкарваш много добри оценки в училище. Просто е достатъчно да зубриш. Но това е супер неправилно,тъй като скоро след като е назубрен материала бива забравен. А и може би сте забелязали,че зубърите не разбират почти от нищо,извън училищните предмети... Рядко се интересуват от спорт,музика и така нататък развлечения,мълчат в междучасията и при разговори със съученици и познати. Просто нямат какво да кажат. Или и да кажат нещо пак е свързано с даскалото и уроците. Жалка история. :mrgreen:
Незнам зубарите дали ще успеят, но ми е ясно че ти не. От тези зубари, излизат едни твои бъдещи шефове. Защото те имат гъза да учат по 16 часа на ден. Да си научат всичко. Ей такива като теб, завиждат на зубарите. Или поне вие така ги наричате. За прости хора като теб, човек който има само 6 е зубрач. Добре. Щом така мислиш. И честно и обективно погледнато. Зубари вече няма. Никъде няма зубари. Просто има тъпи и мързеливи и умни и амбициозни. Завиждаш за уманите хора. Приеми го. Така е. И да го отричаш и да не. Добри оценки, не означава че си умен. Бас хващам че тея 4 и 5 които имаш, се дължат точно на тея хора. Мога и още много, ама наистина много да пиша, но ще се опитам да спря до тук. Ако това ми го беше казал в очите, нямаше да се вдържа.

имам тъпото чуство че ти си от тях защото вчера по лит написах есе за домашна така де отговор на литературен вапрос госпожата го чу за мен 5 можел съм повече за лубимеца 6 .00 а моито не беше 5 ами 4.50 а му беше дословно преписано от моито и как да реигирам а а :smt011 тапака ти с тапак и мога ти кажа че не те ще станат шефове защото за какво ти е 6 по химия ако ще ставаш програмист кажи бе :smt006 аз уча в езикова гимназия половината даскали ме мразят защото цитирам Ich nehme kein Blatt vor dem Mund :smt011 :smt011 и ко не ми пука ко мислят за мен даскалите а си ги дразня в очите по математика единия ми писа 4 за година а си бех за 6
олимпиади глупости еми отидах пред комисията писа ми шестицата и ко напраи пенсиионира се преждевременно \:D/ \:D/ :-s 8-[ да знаеш от мен ако си зубар дори и нахален няма да успееш има 2 вида зубари истинските тея дето си знаят сичко и госпожите ги обичат за това и другите тези които се мазнят вторите не стигат до никаде а първите е въпрос на касмет :wink: така че да не ти пука

Amayo
10-09-2006, 09:39
Най ме кефат зубърчетата където не стават от учебника ден и нощ и същевременно злобеят срещу тея където се забавляват ходят по жени и тн.. Апа още по смешно ми става като изтърсят некой лаф - аз един ден ще бъда шеф. там е работата че шефовете изкарват пари благодарение на зубарите където работят за него :-D . Не случайно най богатите хора в БГ са същевременно и най тъпите. За да успееш не е нужно да имаш знания, знанията се купуват, това което ти е нужно е хъс, жестока дисциплина и чиста и проста селска злоба и инат. Тва не се купува. :smt018

10-09-2006, 13:58
[quote="crazy_sexy_cool`f"]миналата година... НАЙ-ГОЛЕМИЯ любимец на госпожата по български направи голяма глупост. Той нямаше нсамо 6 но тя мн си го 'бичкаше. А той в края на годината с писа три шестици в дневника...МРЪСНИК!
Разбирам те в нашия клас също имаше такива(няколко!)дето си писаха шестици...а бяха зубъри все(да не повярваш)!Пинокиота :---)

TreeHill
10-09-2006, 17:12
На сапун :smt005

krasivata_luvica
10-09-2006, 18:43
Много ги мразя. ВСИЧКИТЕ!!! Винаги са едни смотани учат до припадък и вече някои даже ме нервят, че всичко знаят. Не завиждам!!! Днеска една от любимката на госпожата по руски се разрева за петица. Естествено "добричката" ни госпожа се смили над нея и и писа шестица!!! Аз ако се бях разревала гопожата въобще нямаше да ме погледне. Сигурно ся някои ще си помислят че им завиждам, но не е така. При вас как е с любимците на госпожите? i az sum na tova mnenie!!!!!!

Snooky
10-09-2006, 21:06
Аве кво да ви кажа...честно казано, мене госпожите си ме хареват не заради хубавите ми оценки...дето хич ги няма, не заради това че мълча в клас - щот не мълча или не за това, че не им прая проблеми в час - щот аз винаги ще намеря с нещо да се заяда с някоя госпожа, а защото аз и моя авер от класа донасяме едно весело настроение на всички в стаята. Не искам да прозвучи като хвалба ама аз и тоя авер не спираме да се бъзикаме в час. Честно да ви кажа нашите даскалки може никога да не си го признаят, ама ние сме им не-зубърите любимци в класа...А относно зубарите...ами в моя клас има 1, 2 зубърчета които са много свястни и са много големи пичове и пички - ходят си по дискотеки, кафенца, винаги можеш да завържеш готино лафче с тях...Аз даже скоро си говорих с една ученолюбива моя съученичка и я помолих да ми обясни защо толкова много се чупи от учене, след като независимо от оценката всички ще бъдем с еднаква специалност и привилегии освен ако не решим да кандидатстваме за ВУЗ където тя 100% ще ме бие и тя ми отговори " Аз не го правя с цел да съм пръва по всичко или да за да вляза по-лесно във ВУЗ. Аз го правя, защото за да вляза в това училище съм решила да постигна нещо тук и не искам след време като погледна назад да съжелявам, че не съм дала всичко от себе си. Една отлична оценка при завършването ми би означавало за мене една добре свършена работа и не бих искала да се самокритикувам в бъдеще за това, че не съм учила толкова, колкото ми се иска..."

Горе долу това са думите и и мисля че е доста права...

Loshotia
10-10-2006, 06:30
Бе тва за любимците си е тъпа тема - докато учителите са хора, няма да има обективност. Обективен е този, който не общува с учениците или някаква група хора например. Точно поради тази причина нямам нищо против любимците и даскалите, които си имат любимци. Хора са!

Вижте сега за зубърите е друго положението. Искам да направя едно оточнение: любимците и зубърите могат да съществуват отделно и точно такова разделяне ще направя сега.
Та за зубърите. МНого ме дразнят разни от класа ми дето преди контролно почнат : Лелеее, нищо не съм учила, нищо не знам, ще изкарам двойка. И накрая хоп шестица. Зубъра с усмивка до уши и казва: ми късмет! Или пък тея дето учат по цял ден и ужким осъждат това че някой друг от класа ходил на кафе и на клуб вместо да си научи. Леле, ма много са ми смешни.

WILD__BOY
10-10-2006, 07:19
Такам.. аз съм от тях. Но не уча до припадък. Просто намирам общ език с учителите си и когато предметът им ми харесва се зарбирам с даскалите. Схващаш? Не може да влизаш още в първият час с мисълта, че това е най-тъпия човек, който си виждала.

Excellence Girl
10-10-2006, 07:33
Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 406
Местожителство: Iz cqla BG
Пуснато на: Съб Окт 07, 2006 1:00 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

АТАКАБГ написа:
Абе и аз мразя зубърите честно казано... Сега,някой ще каже,че тея, които не учим завиждаме на тея,които учат. Ама не е така. Първо аз съм умен и със съвсем малко учене научавам достатъчно за да изкарам добри оценки. Но да сядам и да отделям часове наред всеки ден или почти всеки за да уча - никога не е било в мой стил и почти не съм го правил. Първо,че нямам нерви да уча по няколко часа на ден,второ че съм мързелив малко или много и трето,че за мен е безсмислено. Нямам нищо против тези,които учат. Но ме дразнят такива лузъри (предимно са момичета),които учат от нямане какво друго да правят... И в училище се опитват всячески да демонстрират назубреното пред даскалите,които от своя страна много им се радват и ги дават за пример. А точно такива хора не успяват в живота. Успяват знаещите и можещите,а не зубърите... Реално погледнато не е нужно да си умен за да изкарваш много добри оценки в училище. Просто е достатъчно да зубриш. Но това е супер неправилно,тъй като скоро след като е назубрен материала бива забравен. А и може би сте забелязали,че зубърите не разбират почти от нищо,извън училищните предмети... Рядко се интересуват от спорт,музика и така нататък развлечения,мълчат в междучасията и при разговори със съученици и познати. Просто нямат какво да кажат. Или и да кажат нещо пак е свързано с даскалото и уроците. Жалка история.

Незнам зубарите дали ще успеят, но ми е ясно че ти не. От тези зубари, излизат едни твои бъдещи шефове. Защото те имат гъза да учат по 16 часа на ден. Да си научат всичко. Ей такива като теб, завиждат на зубарите. Или поне вие така ги наричате. За прости хора като теб, човек който има само 6 е зубрач. Добре. Щом така мислиш. И честно и обективно погледнато. Зубари вече няма. Никъде няма зубари. Просто има тъпи и мързеливи и умни и амбициозни. Завиждаш за уманите хора. Приеми го. Така е. И да го отричаш и да не. Добри оценки, не означава че си умен. Бас хващам че тея 4 и 5 които имаш, се дължат точно на тея хора. Мога и още много, ама наистина много да пиша, но ще се опитам да спря до тук. Ако това ми го беше казал в очите, нямаше да се вдържа.

=D> =D> =D> Подкрепям напълно мнението на Opel !!!
Мърляви преписвачи,тъпи мързеливци.....оххх,писна ми от тях!!!Като не могат да приемат,че има хора по-умни от тях,като изкарат някоя лоша оценка,веднага тръгват да обвиняват другите-"Тая си има любимци,виж ги тия зубъри,тия подмазвачи...аууууууу,отвра т...ма ти да не би да си слушал госпожата в час,кво да я слушам тая как плямпа..." и т. н.
Казвате,че не е завист-ами как да назовем нападките срещу по-успелите и по-харесваните???
Не съм зубър,запомням си уроците още в час и се радвам на свободното си време... :smt016 ...Някои учители ме харесват,някои не толкова...е и?
In English:Please do not make us tell u how much u suck!!!

10-11-2006, 19:04
: Лелеее, нищо не съм учила, нищо не знам, ще изкарам двойка. И накрая хоп шестица. Леле и аз това не го понасям!!! Нали вайкат се като ненормални, ако случи да ги попиташ нещо викат, че не знаят, а после - 6! Напраоо понякога ми се ще да я попитам след като не е учила, как е изкарала тая 6-ца, но както и да е... уффф как са се ядосвам....... :smt013

titin4eto
10-11-2006, 19:07
: Лелеее, нищо не съм учила, нищо не знам, ще изкарам двойка. И накрая хоп шестица. Леле и аз това не го понасям!!! Нали вайкат се като ненормални, ако случи да ги попиташ нещо викат, че не знаят, а после - 6! Напраоо понякога ми се ще да я попитам след като не е учила, как е изкарала тая 6-ца, но както и да е... уффф как са се ядосвам....... :smt013
Сори, това съм аз

miloto_girl_4e
10-11-2006, 19:10
Ако не им завиждаше - нямаше да правиш цяла тема за тях..
Явно си бележкарка, а не ти дреме какво ще научиш...
Това, че на децата им харесва да учат и да си губят свободното време с допълнително учене си е техен проблем..
Мен като не ми пука за оценки и кой колко има - нито пускам теми, нито изобщо обръщам внимание на тези неща...

CrazyWitch
10-11-2006, 20:05
При мене тоя период.. където гледах сополиви истории бе от 1 до към 4-5 клас.
Сега вече няма такова нещо в моя клас.. Няма зубъри.

П.С. Едно, че няма едничък любимец от класа на някоя г-жа ми то и сме най-мразения клас от г-те в цялото даскало. :-k

10-12-2006, 13:37
Бе да не те е*е, всеки се оправя както може! Все пак те са тези, които печелят от това и само можеш да им се нервиш - това е ;)

10-12-2006, 13:44
Дори и да не го осъзнаваш, ти завиждаш, нормално е така да се получи, няма как да не се изнервиш като виждаш, че някой има повече предимства от теб ;) Няма как да не ти се иска да си на негово място, но просто мисленето ти е такова, че не би си позволила да се подмазваш, да ревеш и да лижеш задниците на даскалите. Така че най-добре спри да си тровиш нервите, няма абсолютно никакъв смисъл! Единственото, което можеш да направиш е и ти да станеш такава, да правиш добро впечатление, но това ще стане малко трудно, ако досега си имала лош авторитет пред даскалите ;)

Rush_girl
10-12-2006, 13:46
Бе да не те е*е, всеки се оправя както може! Все пак те са тези, които печелят от това и само можеш да им се нервиш - това е ;)
В крайна сметка си прав

crazy_sexy_cool`f
10-12-2006, 15:05
вчера любимката на всички се мазни на една заместничка:
-Госпожо, вие много хубаво ни преподавхте! Много сте добра!!! Искам вие да ни преподавате по немски.
-ах благодаря....Очарована съм

baby girl
10-13-2006, 18:27
От класа ,имаме 3 любимки ,който не понасяме ,за мен те са си чисти зубри.И аз съм им го казвала де.

lidekeep
10-13-2006, 21:36
Любимците на госпожите...ymstveno i dyhovno typi...da si eb*t maikata da ne ti pyka za teq :wink:

OPEL
10-14-2006, 08:56
Аз излизам от нас в 11 часа. Връщам се в 20 часа. През това време съм на даскало. За приятели ми остава време само вечер по Скайпа. Дори за гаджето намирам трудно време. Ставам сутрин най късно в 8. И към 8:30 вече съм седнал да уча и пиша домашни. До 10, 10:30 съм готов. Това че в деня ми остават някакви 2 часа свободни, означава ли че съм забутан зубар. Да имам само 6. Има и учители които ме харесават. Никога не се подмазвам. И да разбирам ли че тази тема е срещу мен??? На всички видове щафети, турнирчета по мач и стрийтбол-аз съм там. Това че някой учи и му пука за оценката му, че не се залива вечерта до припадък, не пуши, правили го "гаден подмазвач". Такаче ще помоля тукашните "отварячи" или така наречени "пичове" да си затварят човките, и да дойде това да ми го каже в очите. Мразя тъпите подмазвачи, които се правят на по умни от другите, а всъщност да са прости и ограничени "селяни".
WILD__BOY- и аз съм като теб.


И между другото:
Евала на зубарите!!!

assd
10-14-2006, 12:25
нямам против тях нищо, имам против даскалите и ръководството (заради такива като тях смених 4 училища докато изклася )
ама беше много яко- да си нов е супер кеф