PDA

View Full Version : Наркопедия



10-06-2006, 16:58
Някой ако може да ми даде линк за наркопедията , моля ви , защото ми трябва доста спешмичко...

IdiOtKa
10-06-2006, 17:40
a kакво е това ?!

SweeT_PussycaT
10-06-2006, 17:56
аз лично я имам на компа ако искаш да ти я пратя по скайпа или по нещо друго кажи :wink:

10-07-2006, 00:26
ИМаше я в датата по едно време, но виж, и там нещата не са 100процента изчистени от ДИЗИНФОрмация въпреки че е доста по обективна от всички други помии дето се ШИРЯТ

СЪВЕТ: ВЛЕЗ В УИКИПЕДИЯ, (АНГЛИЙСКАТА ВЕРСИЯ) И ЧЕТИ ОТ ТАМ ИНФО
, ПОТЪРСИ В НЕТА ПОСЛЕ ОТДЕЛНИ НЕЩА, ПАК На АНГЛИЙСКИ. КАТО НАМЕРИШ 5-10 РАЗЛИЧНИ ИЗТОЧНИКА, ЩЕ ДОСТИГНЕШ ДО ГОРЕ ДОЛУ ОБЕКТИВНАТА ИСТИНА>

ПАЗИ СЕ ОТ ДИЗИНФОРМАЦИЯТА-> НАЙ Големия ВРак НА днеЩШНото Глобално ИНтернет и МЕдйн общество.!

via_dolorosa
10-09-2006, 16:29
аз лично я имам на компа ако искаш да ти я пратя по скайпа или по нещо друго кажи :wink:
Много ще съм ти благодарна , че ми трябва... няма я нито в дата ... нито никъде , отдавна я затриха там ... за това се обърнах към форума с надеждата , че някой ще ми я прати :wink: . Ако можеш на е - male ми der_teufel_f@yahoo.de ще съм много щастлива...

tovasumazmai
10-14-2006, 12:21
аз лично я имам на компа ако искаш да ти я пратя по скайпа или по нещо друго кажи :wink: ei moje li i na men da mi q prati6 ? skype:tovasumazmai