PDA

View Full Version : ЗА СВИРКИТЕ>>ПОДХОД



теенка
10-06-2006, 18:16
Хора помогнете ми! С приятеля ми сме от 6 мес. заедно...аз до скоро бях девствена, но естествено ми беше време и работата стана! Сега сме още в началото на отношенията ни мене все още ме боли...за това искам да удължа любовната игра която преди това вклучваше ласки насочени изцяло към мен! Винаги когато съм тръгвала да го хващам за...той ме спира и казва че се приетснява или че много рязко съм тръгвала и се стряскал че нямам опит...въпреки това ми обяснява постоянно как иска да му правя свирки... и аз искам (няма да ви питам как се прави защото тие ясно) но незнам как да започна....той ме познава в "пасивната светлина" и винаги когато тръгна с целувки да се спускам надолу той се изсмива и каза "мн. палава стваш не срави и т.н." което ме сдухва и се отказвам :( Какво да направя да поговоря с него за това или да как да подходя така че да ме приеме като "мръсница"

10-06-2006, 19:10
spoko :-({|=

Amayo
10-06-2006, 19:13
Тоя е ебати неможача :mrgreen: . Или го е страх от лоши момичета. :-)

10-06-2006, 19:19
govori s nego,no ne prqko.namekni mu eidn dva pyti,izkaai se 4e razbira6 ot tiq ne6ta,i kagoto doide momenta(t.e. kato pravite sex) hvani go za ryecet i gi draj i se spuni leko nadolu ,celuvai go po korema i posle mu duhai,aa ko toi napravi komentar ot roda "mn plava stava^' kaji mu 'a ne iska6",v kraina smetka e stranno edno mom4e da ne iska svirki :> ai uspeh

CHOKITO
10-06-2006, 19:22
едно момче винаги иска свирка само да знаете как да го предразполижите

shalqlqlqlq
10-06-2006, 23:04
Първо, щом прави това, явно се срамува или просто му е гадно един вид за теб. Как да подходиш, има милиони начини, въпрос на ситуация! Аз ще ти дам един пример, повреме на любовната игра, нали се таркаляте, ту той отгоре, ту ти...та значи - докато той е отгоре, рязко го обърни, хвани му двете ръце, така че да са възможно най-отдалечени една от друга, така той ще се почувства безпомощен, погледни го в очите, и плавно тръгни надолу, като го целуваш по гърдите, и не спазвай права линия до члена му, зайгравай се, нагоре надолу, преди да му го лапнеш, плъзни едната си ръка надолу галейки го, подхвани го и почвай :::

P.S. Преди да правиш всичко това, реши проблема, който описах в първото си изречение, ако въобще има такъв! :D

shalqlqlqlq
10-06-2006, 23:06
govori s nego,no ne prqko.namekni mu eidn dva pyti,izkaai se 4e razbira6 ot tiq ne6ta,i kagoto doide momenta(t.e. kato pravite sex) hvani go za ryecet i gi draj i se spuni leko nadolu ,celuvai go po korema i posle mu duhai,aa ko toi napravi komentar ot roda "mn plava stava^' kaji mu 'a ne iska6",v kraina smetka e stranno edno mom4e da ne iska svirki :> ai uspeh

Леко избързах с моя пост, виждам, че ти си я насочил правилно вече, но моя е по-цветен :D Другия път, ще прочета преди да пиша, просто се чувствах длъжен да отговоря възможно най-бързо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

АТАКАБГ
10-07-2006, 03:25
Е тоя е неква паника явно... Свирката е най-готината част от секса според мен,а тоя човек не ще :lol: Луда работа :wink:
Ми опитай се да му обясниш,че искаш да има някаква любовна игра помежду ви преди акта,че не искаш да си постоянно пасивна и тва е...

Mike-Jones
10-07-2006, 05:30
ataka ot zade ataka i samo ataka

maybelline
10-07-2006, 05:31
Не ми се е случвало да тръгна да хвана гадже за гениталиите и то да ме спре :-k Но както и да е,твоят може би се тревожи,че още нямаш опит и ще се притесниш и няма да ти е хубаво.Не настоявай и не тръгвай натам изведнъж.Първо го погали по коремчето,като лакътя ти уж случайно се докосва(и отърква) в члена му.Така хем ти (уж) не си там,хем му доставяш удоволствие.

Lorraine
10-07-2006, 05:38
подкрепям горното мнение

forrar
10-07-2006, 06:54
6tom ne iska toq da ne e ne6to izvraten pederast

dudeto_sy
10-07-2006, 07:04
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1248
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=696
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=669
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=499

НЕ Е МНОГО ТРУДНО ДА ПОРОВИТЕ МАЛКО В САЙТА И ДА ПОПРОЧЕТЕ СТАТИЙТЕ ТУК, ТЕ СА ЗА ТОВА! НЕ БЪРЗАЙТЕ СЪС ЗАДАВАНЕТО НА ЕДИН И СЪЩ ВАПРОС!

kofti_nick
10-07-2006, 07:51
Страх го е да не му го отхапеш :) :smt016

az_slunceto
10-07-2006, 08:55
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

теенка
10-07-2006, 10:22
едно момче винаги иска свирка само да знаете как да го предразполижите
Умно казано! Но аиде CHOKITO кажи как да го предразположа...кажи някакви начини като имаш предвид че ние с моя приятел доста добре се познаваме вече...и ще бъде тъпо ако се преструвам и не бъда себе си...
А на останалите много благодаря...при първа възможност ще опитам всичките "идейки" ;) дано някоя подеиства...ако имате още даваите ги...

Kotetoto
10-07-2006, 11:54
Явно иска той да е шефа...

10-07-2006, 12:52
на чети! http://nick.hit.bg/xxx/roral.htm

krem4et0
10-08-2006, 08:04
Защо не направиш така-легни си,така че главата ти да е на краката му и неочаквано му разкопчай ципа и действай.Нека това не става по време на любовната игра,а просто като си седите и си говорите или нещо такова.Ще стане неочаквано и ако не го изкафи това-този е за разстрел!!!!!

gangbang
10-08-2006, 09:08
Хора помогнете ми! С приятеля ми сме от 6 мес. заедно...аз до скоро бях девствена, но естествено ми беше време и работата стана! Сега сме още в началото на отношенията ни мене все още ме боли...за това искам да удължа любовната игра която преди това вклучваше ласки насочени изцяло към мен! Винаги когато съм тръгвала да го хващам за...той ме спира и казва че се приетснява или че много рязко съм тръгвала и се стряскал че нямам опит...въпреки това ми обяснява постоянно как иска да му правя свирки... и аз искам (няма да ви питам как се прави защото тие ясно) но незнам как да започна....той ме познава в "пасивната светлина" и винаги когато тръгна с целувки да се спускам надолу той се изсмива и каза "мн. палава стваш не срави и т.н." което ме сдухва и се отказвам :( Какво да направя да поговоря с него за това или да как да подходя така че да ме приеме като "мръсница"

А бе приятеля ти е малоумен. По добре се научи да свириш на друг :wink:

krasivata_luvica
10-08-2006, 19:05
ami s moq vednuj taka az mu gi razkop4ax,i deistvaxme bavno i sa 6te imam bliznaci. :-D