PDA

View Full Version : Мода?



dream_dragon
10-06-2006, 20:07
Просто по традиция ще пусна една тема ( правя го във форумите в които се регистрирам на втори или трети ден). Та значи днес стана дума за облеклото в училище. Питам ви всичките, абе защо повечето момичета ходят с къси полички и големи деколтета? Каква им е идеята? Нещо не сванах, защо се облечат така леко и разголват кръсчета без мисъл за здравето си?

Boot
10-06-2006, 20:10
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?

10-06-2006, 20:10
za da gi zabelqzvat mom4etata i da im se smeqt normalnite momi4eta i za6toto sa tupi. :twisted:

drawers
10-06-2006, 20:10
Аз пък в нашето училище не съм виждала подобни индивиди.

10-06-2006, 20:13
Аз пък в нашето училище не съм виждала подобни индивиди.
:shock: :roll: :smt017

drawers
10-06-2006, 20:14
Кво се чудиш

priti_kiti
10-06-2006, 20:16
ахаха има си специално назоваване за тия 'индивиди' :lol:
във всяко даскало ги има.. а що го правят.. ми буут го каза най-добре.. за тях да са 'харесвани' е много по-важно от някфо си скапано здраве..

WILD__BOY
10-06-2006, 20:22
Всеки се облича както си се харесва. Аз лично им завиждам на момичетата за потничетата през лятото. За тва като не съм на даскало гол до кръста. Иначе завърам. Иначе само курвите ходят така и през студените месеци.

siXt_senSe
10-06-2006, 21:17
Съгласна съм с WILD__BOY.Кое нормално момиче ще тръгне с гол кръст,голямо деколте и много къса пола през зимата? :shock:

RoyTheReaper
10-06-2006, 21:20
няма нищо лошо в това облекло. и то по никакъв начин не им влияе на здравето.

Amayo
10-06-2006, 21:20
Е нали тряя да гледаме нещо като съм на даскало. Доцента ли да гледам? Мноо ясно, че предпочитам да цомбя колежки :-D .

dream_dragon
10-06-2006, 21:36
Съгласна съм с WILD__BOY.Кое нормално момиче ще тръгне с гол кръст,голямо деколте и много къса пола през зимата? :shock:

Ако не ми се спеше сигурен съм щях да се сетия за поне десет, ама ми се спи. А за колко са нормални не знам, обаче са отличнички в училище.
Вметка: аз съм в елитна професионална гимназия дето е единствена в България.

siXt_senSe
10-06-2006, 21:45
Съгласна съм с WILD__BOY.Кое нормално момиче ще тръгне с гол кръст,голямо деколте и много къса пола през зимата? :shock:

Ако не ми се спеше сигурен съм щях да се сетия за поне десет, ама ми се спи. А за колко са нормални не знам, обаче са отличнички в училище.
Вметка: аз съм в елитна професионална гимназия дето е единствена в България.
Явно много ти се спи,защото начина на обличане няма нищо общо с това дали се учат или не :D .Аз поне всякакви дето ги знам такива,всички са или отличнички или с много добър успех
И аз да вметна,че и моята гимназия е елитна или поне така се води :-$

psycho_girl
10-07-2006, 09:26
мн интересно, искаш да кажеш ,че това облекло не ти харесва, в смисъл не ти харесва да гледаш такива момичета?на повечето момчета, които познавам , тва им ее мечтата на живота, по цял ден да гледат такива неосъзнати малолетни девойки(ако може да се наречат девойки, защото за мен са си още деца) по къси полички
а иначе го правят за да се харесат, за да ги забележат батковците и бла бла, ред подобни глупости

Jamalska
10-07-2006, 09:53
Гъзарията топлела :lol:
Хах аз знам и такива момчета...Ама няма начин да ме убеди човек`че тоя чорапогащник м/у поличката и боту6ките и якето с пухчетата дет им стига до кръста топлят на -10....6е им измръзнат яйчниците :lol: тъй каза баба

nikinkaaa
10-07-2006, 09:55
ахаха има си специално назоваване за тия 'индивиди' :lol:
във всяко даскало ги има.. а що го правят.. ми буут го каза най-добре.. за тях да са 'харесвани' е много по-важно от някфо си скапано здраве..
Съгласна!

Imaginar4e
10-07-2006, 10:26
Не всички момичета ходят толкова разголени.Аз примерно преди яко си ходих с голи кръстчета ама мин. зима разбрах кво е студ и почнах си нося бодета, блузи, които не са много къси.Естествено не нося чували ама вече знам как да си се грижа за здравето.

black_rose_f
10-07-2006, 10:38
Във всяко даскало се срещат такива момичета.Правят го за да се харесват на момчетата и в повечето случаи май успяват

Swinkenhoffer
10-07-2006, 10:46
аз пък не разбирам какво атрактивно има в парче посиняла мръвка, която ти виси от талията и направо от гъза :lol:

единтсвеното, което ми пречи като ги гледам тея същества е тва, че на мен ми става студено и дефакто и аз страдам, но няма значение...

иначеее... не ме дразнят, нека си ходят както искат, ако имат хубаво тЕло - да го показват. пука ми :-) аз си навличам шушоните и ми е кеф :::

maldini
10-07-2006, 11:00
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?
Доста добър отговор. :)
Защото в днешно време повечето момиченца са курви затова,защото искат да ги изчукат момченцата или да се направят на интересни.

white_chik
10-07-2006, 14:08
Е вярно,че през зимата късата поличка и изрязаното потниче не са най-подходящото облекло,но през лятото спроед мен няма нищо лошо.Причината момичетата да се обличат така е естесвено да привличат внимание и ако го правят в некви граници не мисля,че има нещо лошо.

dream_dragon
10-07-2006, 20:27
мн интересно, искаш да кажеш ,че това облекло не ти харесва, в смисъл не ти харесва да гледаш такива момичета?на повечето момчета, които познавам , тва им ее мечтата на живота, по цял ден да гледат такива неосъзнати малолетни девойки(ако може да се наречат девойки, защото за мен са си още деца) по къси полички
а иначе го правят за да се харесат, за да ги забележат батковците и бла бла, ред подобни глупости

Признавам гледките са приятни, но трябва ли да спомена, че не е това най-важното. Щом съм сложил тази тема, това значи, че тези девойки просто не са избрали подходящия начин да бъдат забелязани. Може да се харесват, но какво говори това облекло за тях самите?

maldini
10-07-2006, 20:32
Интересно как нито едно момиче от форума не си призна или може би никоя не носи къси полички? :lol:

Amayo
10-07-2006, 20:37
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?
Доста добър отговор. :)
Защото в днешно време повечето момиченца са курви затова,защото искат да ги изчукат момченцата или да се направят на интересни.
И кво па му е лошото на тва? :-D

maldini
10-07-2006, 20:39
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?
Доста добър отговор. :)
Защото в днешно време повечето момиченца са курви затова,защото искат да ги изчукат момченцата или да се направят на интересни.
И кво па му е лошото на тва? :-D
За мен няма нищо лошо :mrgreen: :lol:

Amayo
10-07-2006, 20:43
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?
Доста добър отговор. :)
Защото в днешно време повечето момиченца са курви затова,защото искат да ги изчукат момченцата или да се направят на интересни.
И кво па му е лошото на тва? :-D
За мен няма нищо лошо :mrgreen: :lol:
За тях лошо няма, за теб явно има щото май си полилавяла от завист.

maldini
10-07-2006, 20:44
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?
Доста добър отговор. :)
Защото в днешно време повечето момиченца са курви затова,защото искат да ги изчукат момченцата или да се направят на интересни.
И кво па му е лошото на тва? :-D
За мен няма нищо лошо :mrgreen: :lol:
За тях лошо няма, за теб явно има щото май си полилавяла от завист.
Да знаеш ли колко мечтая да бъда момиче? :lol:

Amayo
10-07-2006, 20:48
А защо хората пушат без мисъл за здравето си? А защо си хвърлят боклуците на неподходящи места без мисъл за здравето й? А защо се убиват взаимно без мисъл за оцеляването си?
Мода?
Доста добър отговор. :)
Защото в днешно време повечето момиченца са курви затова,защото искат да ги изчукат момченцата или да се направят на интересни.
И кво па му е лошото на тва? :-D
За мен няма нищо лошо :mrgreen: :lol:
За тях лошо няма, за теб явно има щото май си полилавяла от завист.
Да знаеш ли колко мечтая да бъда момиче? :lol:
Упссс :oops: Пардон млади ми господине. Искаш ли да си мериме бластерите? 8-[

fake
10-07-2006, 20:59
Щом съм сложил тази тема, това значи, че тези девойки просто не са избрали подходящия начин да бъдат забелязани.
или може би щом си сложил тази тема...точно него са избрали?



иначе, кво ви пука-нали те се излагат и ще им измръзнат яйчниците(и баба така казва). пък ако има кво да се гледа - и аз гледам, забавно е;) всички момчета зяпат, а аз отстрани пускам ебати коментарите...ау има една с ужасно увиснал задник в мойто даскало бтв. не че аз съм перфектна, ама оная като е тръгнала да се показва и и виси шкембе и паласки над дънките с толкова ниска талия, че още малко остава да и се видят путката и гъза. ама като е тръгнала така да се облича, ще търпи и критика и кофти подмятания от моя страна.

4o4ko_president
10-07-2006, 21:02
По-добре да ходат с къси поли,отколкото с нещо другоо.......
иначе каква ще е женственността?

WILD__BOY
10-07-2006, 21:03
Признавам гледките са приятни, но трябва ли да спомена, че не е това най-важното. Щом съм сложил тази тема, това значи, че тези девойки просто не са избрали подходящия начин да бъдат забелязани. Може да се харесват, но какво говори това облекло за тях самите?

Красиво, подържащо се момиче. Добре облечено.. лятна ефирна рокля. Готини сандали. Кво говори това за момичето ли? Че се облича добре, показвайки хубавото си тяло, за което полага грижи. Или си е най-яко с шлифер да прикрием коремчето и да мрънкаме по форуми.

Amayo
10-07-2006, 21:06
По-добре да ходат с къси поли,отколкото с нещо другоо.......
иначе каква ще е женственността?

това дали пък не е мнение на фен на ръкоблудието.. :lol:
Каза човека дето не си бие чикии ли? :roll: =;

Amayo
10-07-2006, 21:08
Само по 3 на ден :::

RoyTheReaper
10-07-2006, 21:08
По-добре да ходат с къси поли,отколкото с нещо другоо.......
иначе каква ще е женственността?

това дали пък не е мнение на фен на ръкоблудието.. :lol:

че кво лошо има в ръкоблудието? :twisted:

fake
10-07-2006, 21:11
Masturbate for peace! =D> :lol:
АХА!!!

Amayo
10-07-2006, 21:15
еххххх...
значи е яко да гледаш на някакви патки сланините, които се фръцкат и след това си посягате... йеййййй кеффффф...

както и да е...
Masturbate for peace! =D> :lol:

Ти мани в НБУ само патки с сланини =P~ не моем отлепим поглед от доценто-професора дето говори глупости- :lol: :-D . Айде знаеш кво е като се прибереш лятото от басейн където половината пиченца по цици се пекат. Веднага трябва да олабиш налягането :-D . А зимата кво да губиме тренинг ли. Мене па се тогава ми идва паура че не обичам и без тва жеги.

Amayo
10-07-2006, 21:22
пидираст :-s

Amayo
10-07-2006, 21:27
Аз па търся качествено количество. И понякога и пишка боли - кат си я счупя...

Amayo
10-07-2006, 21:33
Кво да доказвам, обичам жените, всички да ми дойдат пак ще ми остане обич да дарявам :-D . 2. Гледам да не са магистрални курви че да рева като пикая, стойностните момичета нямат буби. Принципно и аз съм моногамен, ама ако текущо не съм обвързан от задължения естествено че ще се гмурна в море от цици. И нали говорехме за чикии?

Amayo
10-07-2006, 21:44
Къде па съм казал че е за престж. Подкрепям че секса е за престиж не чикията.
Аз па се кефа да гледам готини мацки, и явно и те се кефат да бъдат гледани, па и аз се кефа аз да бъда гледан, и изобщо става едно голямо гледане което може да прерастне в лафене, танцуване, обарване, пощипване, олигавяне и тн.. Та кефа се да гледам мацки.
А за тебе специално ше ти препоръчам некой басейн където сички пички са по шлифери. :smt005

Amayo
10-07-2006, 21:52
Чакай чакай чакай чакй чй чй чй,
пак повтарям кефа се да гледам мацки .
НЕ ВОСМЯСАЛИ ПАЧи :-D

Amayo
10-07-2006, 21:56
пидираст :-s

fake
10-07-2006, 22:01
може ли да гледам след вечерята :-k :-s

Amayo
10-07-2006, 22:02
Амии аз съм казал че бих праснал мъж за пари ама тебе и мачока безплатно ше ви мушна понеже сте ми толкова готинки. :-)

fake
10-07-2006, 22:04
[-o< [-o< [-o< [-o< моля ви да гледам [-o< [-o< [-o< [-o<

LunaTriCk
10-07-2006, 22:15
междудругото, мачока си е давал снимка на гъза, но на лицето не. значи, не е за изпускане офертата :mrgreen:

Amayo
10-07-2006, 22:25
Бе експлойтеда по ме кефи. Сърцето ми прави бум-тиди-бум :smt007

Amayo
10-07-2006, 22:57
Тва кат некоя чалга песен в стил Азис \:D/ лаааааааааааа

dream_dragon
10-07-2006, 23:13
Ето че пак пиша в момент в който ми се спи, но мисля, че съмсем съм прав като кажа, че това не е място за чат и подхвърляне на тъпи реплики. Изчетох ви простотията и щом няма мнения мисля, че всички се изчерпахте.
Аз исках да видя какво мислите за момичетата дето се фръцкат полуголи насам и натам. Имаше и добри мнения, но тия на края ги изби на спам. Тук не знам как е, но в другия форум в който съм не се разрешава спам.

Amayo
10-07-2006, 23:27
Ъъъ един въпрос само А ти кой беши? :-s

dream_dragon
10-07-2006, 23:32
Ъъъ един въпрос само А ти кой беши? :-s

Аз пуснах темата.

Amayo
10-07-2006, 23:35
Я виж там където ти е ника - виждаш ли? А са виж кво пише под него...
Къде си ми тръгнал теми да пускаш...марш в пясъчника :mrgreen:

dream_dragon
10-07-2006, 23:42
Я виж там където ти е ника - виждаш ли? А са виж кво пише под него...
Къде си ми тръгнал теми да пускаш...марш в пясъчника :mrgreen:

Чувал ли си за AnimeS-bg.com? Там съм пуснал доста теми и за сега никой не ми казвал нищо. Това не ми е първия форум, нито първата тема или мнение. Обаче не ми се занимава с теб сега. Аз ще си лягам, съветвам те вместо да пишеш глупости и ти да си легнеш. Изобщо не ми пука какво пише под ника ти. И ти си тръгнал от моето ниво.

Amayo
10-07-2006, 23:45
Чил аут менннн :shock: . Би хепи. :-)

WILD__BOY
10-08-2006, 07:55
Абе на тъпа тема- тъпи коментари и спам..

Някой си се възмущавал от това как се обличат другите... аман от псевдоморалисти, които се правят на много интелигентни и идва тука с 5 мнения, регистриран вчера и ми държи менторски тон...

Е така е .. дойде лошия чичко да ни се покара, че момичетата ни ходят с по къси дрешки през лятото ;) ХАхахааХХАах аре да ям, че ми стърже корема

sAsHeTo0_f
10-08-2006, 12:14
mi...i az prez lqtoto si hodq sas kasi poli4ki golo kras4e...golqmo dekolte...vse pak tva e sezona na tiq dre6ki pak i kat imam ko da pokazvam 6te go pokazvam haxHXA tva e..!!!