PDA

View Full Version : Въстановяване на вежди



Дамн!
10-07-2006, 00:19
Абе, мааму стара. Напих се, или по-скоро ме напиха и ми обръснаха веждите. Някаква идея кво да правя, с кво да ги "нарисувам", защото така изглеждам като невменяем,
П.С Имам дълга коса, представете си как изглеждам!
Кажете някъв тоник или д да знам, голямо ебавване ша пада, ей!

Lorraine
10-07-2006, 06:04
ми с молив се рисува (така мисля)..иии нз как могат да ти порастнат бързо..


П.П. тфа е пълен ужас! [-(

10-07-2006, 07:22
Друг път внимавай да не пиеш толкова много,но тия дето са го направили за били големи изроди!Не знам какво да ти препоръчам за да ти порастнат,но засега можеш да носиш черни очила или шапки,така че да прикриват веждите

ProstoAz
10-07-2006, 07:24
Можеш да ги "нарисуваш" с моличве за вежди...няма да изглеждаш много добре, но и това е вариант докато пораснат. :wink:

sweet_lina
10-07-2006, 17:25
М според мен тва с шапката и очилата е най-добрият вариан за сега,докато не почнат да ти никнат сами.

ludo_mace
10-07-2006, 18:24
:smt005 Сори за спаменето, ама си те представих ииии :smt043 Оф, не е смешно... Е, само малко де, но стига... Моите съболезнования все пак :roll:

Друг път внимавай да не пиеш толкова много,но тия дето са го направили за били големи изроди!Не знам какво да ти препоръчам за да ти порастнат,но засега можеш да носиш черни очила или шапки,така че да прикриват веждите
Дам, според мен това ти е най-добрият вариант, тъй като мисля, че ако си нарисуваш вежди с такова моливче... Пффф вече ще е жалко :? То на момичета/жени изглежда нелепо, какво остава за момче... :-#