PDA

View Full Version : Незнам какво да правя



Mikohito
10-07-2006, 00:39
Незнам вече какво да правя ще откача.Има едно момиче по което съм хлътнал много флиртувам с нея постоянно и тя ми отвръща.Но проблемът не е там.Като за начало тя си има приятел от около година но явно в момента не върви между тях така,че несмятам да се отказвам от нея.Но проблема е,че има сестра която е по голяма от нея и ми каза че ме харесва.Аз в момента имам само приятелски чувста към нея защото харесвам сестра й.Незнам дали ще имам шансове с момичето което харесвам и как да се боря за нея при положение че сестра й си пада по мен.Само не ми казвайте да се откажа.

koalka
10-07-2006, 05:20
Според мен трябва сериозно да поговориш с това момиче,което харесваш.Тя си има приятел и не е много готино да го лъже така,като харесва друг и флиртува друг.Ок,между тях не върви и за това говори с нея и обмислете положението.Дали да се раздели с приятеля й и дали иска да сте заедно.А относно сестра и-ако приемем,че с това момиче сте заедно,сестра и нищо неможе да направи,освен да ви приеме,защото надали ще иска да нправи мръсно на сестра си.Но друг е момента,ако това момиче знае,че сестра и те харесва и не иска да тръгне с теб само,за да не нарани сестра си.

kofti_nick
10-07-2006, 07:41
Бре Де !

No_LiMiTe^f
10-07-2006, 08:03
Много гадно ще е така!Дори и това момиче да те харесва сестра й винаги ще е пречка...По-добре наистина поговори с нея!Кажи какво чувстваш и тва е!Нищо няма да загубиш,можеш само да спечелиш!

samotna
10-07-2006, 08:18
Много гадно ще е така!Дори и това момиче да те харесва сестра й винаги ще е пречка...По-добре наистина поговори с нея!Кажи какво чувстваш и тва е!Нищо няма да загубиш,можеш само да спечелиш!


и аз така мисля :P

Krem4eto
10-07-2006, 08:34
Незнам вече какво да правя ще откача.Има едно момиче по което съм хлътнал много флиртувам с нея постоянно и тя ми отвръща.Но проблемът не е там.Като за начало тя си има приятел от около година но явно в момента не върви между тях така,че несмятам да се отказвам от нея.Но проблема е,че има сестра която е по голяма от нея и ми каза че ме харесва.Аз в момента имам само приятелски чувста към нея защото харесвам сестра й.Незнам дали ще имам шансове с момичето което харесвам и как да се боря за нея при положение че сестра й си пада по мен.Само не ми казвайте да се откажа.

Това момиче си има приятел,колкото и в лоши отношения да са.ТЯ знае ли ,че ти я харесваш?Защо се занимаваш и със сестра като харесваш нея?Не си прав да ги въртиш двете и да ги лъжеш изясни си чувствата,коя харесваш.

Mikohito
10-07-2006, 16:15
Krem4e моля те първо прочети внимателно какво съм написал и тогава коментирай.Никъде не бише,че се занимавам и с двете.Аз харесвам едната и си флиртуваме с нея но другата също ме харесва никъде не съм казал,че се занимавам и с нея.Относно това дали момичето което харесвам знае за чувствата ми смятам,че подозира но не съм говорил още директно с нея.Смятам при първа възможност да поговоря с нея открито и да си изясним всичко.

kofti_nick
10-07-2006, 16:18
No_LiMiTe^f написа:
Много гадно ще е така!Дори и това момиче да те харесва сестра й винаги ще е пречка...По-добре наистина поговори с нея!Кажи какво чувстваш и тва е!Нищо няма да загубиш,можеш само да спечелиш!


And Of Course If You Not Down With That We Gat Two Words For You ... SUCK IT

DevilWish
10-07-2006, 19:17
Mi bori se za momi4eto osobeno ako se razdeli s priqtelq si ,no 6te e gadno za sestra i ,taka 4e ako izpitva6 dori i malko 4uvstva kym sestra i trygni s neq ,za6toto mnogo bi q naranil ako trygne6 s drugata ,koqto haresva6!!!

DeSsY`
10-07-2006, 21:01
Много гадно ще е така!Дори и това момиче да те харесва сестра й винаги ще е пречка...По-добре наистина поговори с нея!Кажи какво чувстваш и тва е!Нищо няма да загубиш,можеш само да спечелиш!

Сестра и няма да се пречка.. Намери удобен начин да кажеш на момичето, какво изпитваш към нея. Ако отвърне на чувствата ти - добре, ако не - поне ще знаеш, че си опитал. А сестра и няма какво да я залъгваш, покажи и, че си и просто приятел и че не можеш да и бъдеш повече от това.

BeBencEto
10-08-2006, 07:46
purvo pogovori s momicheto,koeto haresvash...kak sedqt neshtata ot neina strana i ako tq ima chuvstva kum teb,pogovori i sus sestra i i kaji istinata..

Bloodlust
10-08-2006, 09:39
Добре престави си ситуацията: имаш си приятелка от една година и някакво друго момиче флиртува с теб. Ти какво - ще я отрежеш, като и кажеш че си зает? Мисля, че момичето, с което флиртуваш просто се забавлява. Тя си има сериозен приятел и просто се заиграва с теб. Казваш, че сега отношенията им не са особено добре - ами ако се оправят? Тогава момичето пак ще си има приятел, а ти ще останеш с пръст в уста. А относно сестрата, мисля че тя просто завижда. Вижда, че ти си падаш по малката и сестричка и сигурно завижда. Затова поговори с нея и се изяснете.
Моето мнение е, че момичето, с което флиртуваш, няма да се откаже от приятеля си заради теб.