PDA

View Full Version : kli6tava li s1m?



djess
10-07-2006, 06:18
az s1m momi4e na 16 godini.pitah edna priqtelka koe mi e groznoto i tq kaza 4e s1m prekaleno slabe taka li e i kakvo da pravq?- teja 38kg i s1m visoka 157 merkite mi sa -77biust,63taiq,80han6

XaKePa
10-07-2006, 06:28
38kg :shock: според мен не е нормално да тежиш толкова малко (т.е. кльощава си).

10-07-2006, 07:19
Доста си слабичка-38 кг са наистина много малко за твоята възраст,така че си хапвай много!Мисля че имаше един хапчета за апетит-рибено масло или нещо такова,но наистина трябва да действаш и да прибвиш поне 7 кг

cecko_boy
10-07-2006, 07:30
dam kakto kazaha po gore tova hi4 ne e normalno da si tolkova klushtava hapvai po 4esto i pove4e nablqgai na shokoladite i sladkite raboti ....... trqq da ka4ish baq kilca

babi_girl
10-07-2006, 08:52
според мен трябва да си поне 45

kofti_nick
10-07-2006, 12:11
Почни да си похапваш повечко :)

10-07-2006, 12:26
ili sportyvai qj i sportyva i primerno fitnes za da si oformi6 tqloto i ka ka4i6 mnalko

ThePainIsReaL
10-07-2006, 14:10
Хм .. да видим .. ти си 157 см . Тогава - 120 - това значи че трябва да си около 37-40 кг , според някви смешни изчисления. Аз не мисля , че си кльощава , а само слаба. Съдя те по себе си - аз съм 164 и тежа 43 . Не си ненормално слаба , просто си слаба ( което не е лошо) С напредването на пубертета , ще качиш килограми , не се безпокой. Само гледай да не отслабваш нарочно , тогава става лошо .

Love_You_Baby
10-07-2006, 14:10
е тя няма и 160см.. колко да тежи.. :roll: нямаш ли някаква снимка, за да ти кажем дали си кльощава или не си..

Theoatguy
10-07-2006, 14:30
Не говорете глупости ! Трябвало да набляга на шоколадите и сладките неща... знаете ли, че некомпетентните Ви съвети могат да я докарат до диабет (захарна болест) ?

Отговор : Не се притеснявай от външния си вид ! А, ако искаш да постигнеш резултати, просто наблягай на месото (пилешко, телешко, риба). Яж повечко въглехидратни храни - ориз - кафевият е за предпочитане пред белия, защото е необелен с съдържа жизненоважни фибри и баластни в-ва ;). Яж по лъжичка мед на ден.

Както казах по-горе приемът на месо е задължителен, за да си набавиш необходимите протеини (белтъчини) за организма.

Яж яйца, но не прекалявай, защото холестеролът ти ще се покачи, а това е вредно.

Успех и не се притеснявай. Ква приятелка ти е като ти говори глупости ?

Айде :-D .

Slave4You
10-07-2006, 18:15
мисля че няма смисъл от питане .... 38 кг на 16 години саааааа ... мн зле.С една дума ЯЖ :)

az_neznam
10-07-2006, 20:11
Успокойте се! Тя трябва просто да похапва по - калорични неща и да тренира повечко, така ще оформи мусколите... А и наистина само по някакви цифри неможе да се прецени дали си грозно слаба или просто слаба (което е добре) Ако имаш качи снимка - това е най-добрия начин да преценим...

Scarabey
10-07-2006, 20:55
Е слабичка си в интерес на истината.Аз съм висока колкото тебе тежа-43 и постоянно ми викат че съм много слаба.Аз ям ли ям нищо не помага преди време пих едни хапчета-хлебна мая и качих 1-2 кг.Пробвай нищо няма да загубиш

Пепи Пекторалиса
10-07-2006, 23:37
Слаба си. Качи поне 3-4килограма. Яж пълноценно.

10-08-2006, 08:39
Е слабичка си в интерес на истината.Аз съм висока колкото тебе тежа-43 и постоянно ми викат че съм много слаба.Аз ям ли ям нищо не помага преди време пих едни хапчета-хлебна мая и качих 1-2 кг.Пробвай нищо няма да загубиш
хлебна или бирена мая??? ;-) слаба си(и аз съм така),обаче аз се харесвам така и съм си добре :mrgreen:

liroos
10-08-2006, 10:48
Каквато природата те е направила, такава си си най-добре. И здравословно погледнато и от към външен вид. Не слушай никой, който ти казва да напълняваш, да пукаш сладко или тесто! Ще си прецакаш тялото.
Основната идея е да си повярваш, че си хубава таква!!! Ако някой тука може да те убеди, значи той може да ти помогне!

YouR_PoisoN
10-08-2006, 12:39
мисля че няма смисъл от питане .... 38 кг на 16 години саааааа ... мн зле.С една дума ЯЖ :)
no vse pak e 1.57 ne e suvsem nenormalno, moje da ka4i6 2-3 kilca

Scarabey
10-08-2006, 12:46
Е слабичка си в интерес на истината.Аз съм висока колкото тебе тежа-43 и постоянно ми викат че съм много слаба.Аз ям ли ям нищо не помага преди време пих едни хапчета-хлебна мая и качих 1-2 кг.Пробвай нищо няма да загубиш
хлебна или бирена мая??? ;-) слаба си(и аз съм така),обаче аз се харесвам така и съм си добре :mrgreen:
Да де-бирена обърках се

ErinEverly
10-08-2006, 17:49
Не си. Добре си си. Се пак да не забравяме че си ниска. Не си на изчезване, ако това те притеснява.

miloto_girl_4e
10-08-2006, 18:10
много си кльощава всъщност... :?

10-09-2006, 16:33
И аз съм доста слабичка 163 см. 43 кг. обаче не ми пука мн мн. И да- ква е тая приятелка дето ти говори такива неща? Всеки носи своята индивидуалност и това го прави красив по негов собствен начин! Огледай се- около теб е пълно с деца с наднормено тегло, които мечтаят за стройна фигура като твоята! И не се притеснявай толкова. :)

10-09-2006, 16:35
Нали си здрава- това е най- важното!

bilka
10-13-2006, 18:28
Ем... като бях на около 14 бях толкова висока и тежка, ама...
Много зависи и от това дали ти се чувстваш добре - физически, здравословно и как ти е самочувствието. Все пак обаче, слабичка си и то доста :?

jeditte
10-13-2006, 22:13
...

PLAMENKO
10-14-2006, 06:17
Не говорете глупости ! Трябвало да набляга на шоколадите и сладките неща... знаете ли, че некомпетентните Ви съвети могат да я докарат до диабет (захарна болест) ?

Отговор : Не се притеснявай от външния си вид ! А, ако искаш да постигнеш резултати, просто наблягай на месото (пилешко, телешко, риба). Яж повечко въглехидратни храни - ориз - кафевият е за предпочитане пред белия, защото е необелен с съдържа жизненоважни фибри и баластни в-ва ;). Яж по лъжичка мед на ден.

Както казах по-горе приемът на месо е задължителен, за да си набавиш необходимите протеини (белтъчини) за организма.

Яж яйца, но не прекалявай, защото холестеролът ти ще се покачи, а това е вредно.

Успех и не се притеснявай. Ква приятелка ти е като ти говори глупости ?

Айде :-D .

тоя тоя тоя па... ти в шок ли си бе... май ти си некомпетентен .. караш я да яде храни за качване на маса..тя да не ти е момче още повече че едва ли ще ходи на фитнес да блъска , хаха караш момиче да яде яйца
абе бате ти си се шокирал... от тъпия ти съвет наеш ква свиня може да стане... :smt017

Real`love
10-15-2006, 11:20
Не говорете глупости ! Трябвало да набляга на шоколадите и сладките неща... знаете ли, че некомпетентните Ви съвети могат да я докарат до диабет (захарна болест) ?

Отговор : Не се притеснявай от външния си вид ! А, ако искаш да постигнеш резултати, просто наблягай на месото (пилешко, телешко, риба). Яж повечко въглехидратни храни - ориз - кафевият е за предпочитане пред белия, защото е необелен с съдържа жизненоважни фибри и баластни в-ва ;). Яж по лъжичка мед на ден.

Както казах по-горе приемът на месо е задължителен, за да си набавиш необходимите протеини (белтъчини) за организма.

Яж яйца, но не прекалявай, защото холестеролът ти ще се покачи, а това е вредно.

Успех и не се притеснявай. Ква приятелка ти е като ти говори глупости ?

Айде :-D .

тоя тоя тоя па... ти в шок ли си бе... май ти си некомпетентен .. караш я да яде храни за качване на маса..тя да не ти е момче още повече че едва ли ще ходи на фитнес да блъска , хаха караш момиче да яде яйца
абе бате ти си се шокирал... от тъпия ти съвет наеш ква свиня може да стане... :smt017





A ti kolko si zle .. ot 38 kila shte stane svinq? Neshto ti brumchi glavata ..tq shte kachi nqkoe drugo kiloo i shte se vurne na stariq si rejim nqma da qde postoqno taka.Spored men [na 16 bqh 171 43 dosta slaba no ne prekaleno] ti trqbvat oshte tri chetiri kilca za da se chustvash zdravo stupila na zemqta:)

CrazyWitch
10-15-2006, 15:17
38kg :shock: според мен не е нормално да тежиш толкова малко (т.е. кльощава си).
Прав е... и то.. много си слаба.
Вземи яж мед.. Гълтай рибено масло.
Наблягай на картофи... абе от всичко по много. Дано да наддадеш. Вземи си някой кантар, ако си нямаш у вас за да следиш теглото си.
Също добре, ще е ако имаш желание да ходиш на фитнес. Да се консултираш общо взето с някой професионалист.



И да- ква е тая приятелка дето ти говори такива неща? Всеки носи своята индивидуалност и това го прави красив по негов собствен начин!

А в действителност приятели са ти тия не които се смеят с теб, а тези които плачат с теб и ти казват ИСТИНАТА В ОЧИТЕ.


Огледай се- около теб е пълно с деца с наднормено тегло, които мечтаят за стройна фигура като твоята! И не се притеснявай толкова. :)
Тука си права .. аз съм с наднормено тегло и все правя опити за отслабване, но повярвай ми не мечтая за фигура като .. твоята или неината.. т.е. предпочитам да съм пухкава.. да има ко да се пипне. Лично мнение. Край!



тоя тоя тоя па... ти в шок ли си бе... май ти си некомпетентен .. караш я да яде храни за качване на маса..тя да не ти е момче още повече че едва ли ще ходи на фитнес да блъска , хаха караш момиче да яде яйца
абе бате ти си се шокирал... от тъпия ти съвет наеш ква свиня може да стане... :smt017

Не видях какъв е проблема.. Нали идеята е да наддава!?!? Баси..
Според мен съвета му беше точен и на място!

10-21-2006, 16:06
Слаба си. Качи поне 3-4килограма. Яж пълноценно.
яяяяяяяяяя пепи тъпака как зе че се изказа!!!!!! що и на нея не й каза, че е свиня и трябва да отслабне бе???? тъпанар!!!!
такива като тебе са за линчуване бе, келеш!!!!
а колкото до проблема ти, единственото , което мога да ти кажа е да се консултираш със специалист ендокринолог. поискай направление от личния си лекар. успех

Blackie
10-21-2006, 16:19
И според мен си доста слабичка... Особено щом ханша ти е 80 см... Опитай се да следваш някои съвети, които са дали преди мен, може и да помогнат. Успех! ;)