PDA

View Full Version : za6to



anonimno112
10-07-2006, 11:27
Здравейте!Искам да споделя и моята история надявам се да ми помогнете!Благодаря предварително!Аз съм на седемнадесет години имам приятел на 22.Той учи вв Велико Търново и както предполагате връзката ни трябва да приключи не по мое желание естествено.Аз съм от друг град по точно той дойде да работи тук.Бяхме колеги.ТОй имаше сериозна връзка преди мен!Около 2 години,но на един банкет ...се целунахме и така започна нашия романс.МНого искам да бъда с него и за напред,но той ...майче не:( Както и да е проблемът не е в това,проблема е че той се държи ужасно в момента,защото да ни било по лесно като се разделим в края на октомври.реших да ви пиша и се надявам някой да ми даде съвет как да го накарам да продължим вразката си след края на месеца.Искам да бъда с него!! ](*,)

Nadelina
10-07-2006, 11:30
Dano sym edinstvenata koqto ne razbra mnogo mnogo kakvo vsyshnost se e sluchilo.. Zashto trqbva da prikluchi vryzkata v kraq na meseca? Zaradi fakta che toi uchi vyv Veliko Tyrnovo? Ili zashtoto ne te obicha? I ti iskash da go nakarash da ostane s teb vypreki vsichko.. no koe e vsichko? I koq e prechkata? :P

kofti_nick
10-07-2006, 11:33
Той отива да учи и иска да късат до колкото разбрах о.О

Nightmare
10-07-2006, 14:32
Не можеш да обедиш един човек, който не иска да поддържа връзка от разтояние да продължи. За такава връзка се иска прекалено много желание, любов и вяра. Никак не е лесно.. От опит го казвам. Ако той няма желание и вяра и ако не те обича достатачно няма как да стане..

BeBcHeTo
10-07-2006, 14:35
Не можеш да обедиш един човек, който не иска да поддържа връзка от разтояние да продължи. За такава връзка се иска прекалено много желание, любов и вяра. Никак не е лесно.. От опит го казвам. Ако той няма желание и вяра и ако не те обича достатачно няма как да стане..
Мн правилно

koalka
10-07-2006, 18:24
Какво да ти кажа...ако той не те обича няма как да си с него...една връзка се състои от двама души,а той явно няма чувства.Не можеш да го накараш насила да бъде с теб.

DevilWish
10-07-2006, 18:29
Здравейте!Искам да споделя и моята история надявам се да ми помогнете!Благодаря предварително!Аз съм на седемнадесет години имам приятел на 22.Той учи вв Велико Търново и както предполагате връзката ни трябва да приключи не по мое желание естествено.Аз съм от друг град по точно той дойде да работи тук.Бяхме колеги.ТОй имаше сериозна връзка преди мен!Около 2 години,но на един банкет ...се целунахме и така започна нашия романс.МНого искам да бъда с него и за напред,но той ...майче не:( Както и да е проблемът не е в това,проблема е че той се държи ужасно в момента,защото да ни било по лесно като се разделим в края на октомври.реших да ви пиша и се надявам някой да ми даде съвет как да го накарам да продължим вразката си след края на месеца.Искам да бъда с него!! ](*,)
Prosto moje bi mom4eto ne iska da e s teb i za tova taka e formuliral vyprosa

Nifada_
10-07-2006, 18:32
Нещо не ми е ясно. Как така трябва да скъсате конкретно в края на октомври? Ами ако ще късате направете го веднага, а ако не искате, може да си поддържате връзката и от разстояние или оне докато полека отшуми ( защото разстоянието прави точно това, но поне раздялата не е толкова болезнена).
А ако пичът се държи кофти още сега, колкото и да искаш да си с него, по-добре си тръгни първа, а недей да се молиш за внимание.