PDA

View Full Version : Найазание до живот :(



Rock'N'Roll
10-07-2006, 14:53
Реших,че трябва задължително да отида на ой! феса във Варна понеже не успях да отида на пънк феста.Наще не ме пуснаха да замиан на ой! феста а аз и най-добрата ми приятелка мно искахме да отидем и решихме да излъжем.Тя каза,че ще спи в нас а аз не казах къде отивам и не се прибрах.И сутринта с най-добрата ми фр тръгнахме към Варна на автостоп и стигнахме за 2 ри ден на феста.Искарахме си супер и на дръгия ден се прибрахме в сф.Още със прибирането ме набиха и наказаха да не излзиам,спряха ми нетаи почнах работа :( Забраниха ми да се виждам с най-добрата ми фр. :(
Аз ги послушах до някъде и сега всичко е ок,но ми писна да си седя в къщи искам на вън,искам да си излизам пак с нея :( адски мно ми липсва.Чудя се как да постъпя :-k да се виждам с нея таино или да ги обедя,че няма начин да не се виждам с нея :(

RoyTheReaper
10-07-2006, 15:53
те могат да ти спрат парите, нета, да те затворят, набият и т.н., но не могат по никакъв начин да те спрат да се виждаш с някого. продължаваш да движиш с нея и не те ебе.

Rock'N'Roll
10-07-2006, 15:59
те могат да ти спрат парите, нета, да те затворят, набият и т.н., но не могат по никакъв начин да те спрат да се виждаш с някого. продължаваш да движиш с нея и не те ебе.

ми проблема е,че могат :( Ако продължавам да се виждам с нея ще ми вземат всичко (кубинки,дрехи,мешка :( ) Даже като разбраха,че съм на гребен и искаха да ме обръсна гола глава за да ми израсте косата :( като на нормалните момиченца :-& така,че от наще мога всичко да очкавам.Предопредиха ме,че ако продължавам ще ме изгонят :(

Punk_ChiCk
10-07-2006, 16:28
коч по-хубаво да те изгонят ма си вземи кубинките и всичко друго знам къде можеш да живееш, просто не мога без теб поече :(

RoyTheReaper
10-07-2006, 17:34
мисля че като ти забраняват да се виждаш с нея се опитват да ти вдъхнат респект, но и те самите осъзнават, че са безсилни. човек сам си избира приятелите, независимо какво мислят родителите му, независимо че няма 18 и те трябва да са малоумни да не го знаят.


Ако продължавам да се виждам с нея ще ми вземат всичко (кубинки,дрехи,мешка )

1. аз ако съм на теб изобщо не бих се занимавал с такива глупости като гребени и кубинки и т.н., но това е друга тема.
2. за теб кое е по-важно: да виждаш приятелката си или да носиш кубинки, мешки и пънкарски дрехи? субкултурната униформа или приятелството?
3. като ти вземат кубинките ще ходиш с маратонки. като ти вземат мешката ще ходиш с раница. As simple as can be! :wink:

а, и да допълня че няма да те изгонят - всички родители плашат с това, но почти винаги само приказват.

die_die_my_darling
10-09-2006, 17:04
zimai si ne6tata i dim da te nqma :D

honey_7o
10-09-2006, 17:32
zimai si ne6tata i dim da te nqma :D

Pri tebe li 6te q vzeme6 da jivee? :smt011 Ne iskam da se zaqjdam prosto neznaete na koi kakva mu e psixikata i kakvo moje da napravi :-k

Rock'N'Roll
10-09-2006, 18:08
zimai si ne6tata i dim da te nqma :D

да беше толко лесно ама не е :(

бтв готин ник имаш :)

[ConverseGirL]
10-22-2006, 18:22
Ужас ](*,)
Ми какво да ти кажа. Изясни всичко, но ти бая безотговорно си постъпила, така че... :(

koalka
10-22-2006, 19:14
Ти преспокойно можеш да си се виждаш с приятелката ти без ваще да разберат.Когато ходиш на училище например.Или можеш да кажеш,че излизаш с някой друг,ако те пуснат да излезеш.Трябва да разберат,че като правят така няма да постигнат нищо,но ной-добре им го кажи.

Evil_ChilD_f_
11-02-2006, 23:08
Po dobre im obqsni 4e tvoqta priqtelka e vsi4ko za teb i mn durji6 na neq i t.n. i edva li nqma da te razberat vupreki 4e ste oti6li 4aaak do Varna ... i kfo ot tfa kato te zatvorqt?! Edva li 6te ima golqma polzva ... pone pri men e taka zapla6vaha me s kfo li ne nooooo ni6to ne pomogna da se prebiram po rano da u4a pove4e da ne izlizam nasam natam s taa nare4enite ot roditelite mi"narkomani" xax ... tova e moito mnenie ... dano da seopravqt ne6tata USPEH! :)

Пънко умре!
11-03-2006, 10:29
И аз ако имах дъщеря пънкарка тва щеше да я чака!

psycho_girl
11-03-2006, 14:06
kvi sa teq despoti :shock: boi, nakazaniq :?: jujas, em vijdai si se taini4koo, te kak 6e razberat

11-04-2006, 22:30
И аз ако имах дъщеря пънкарка тва щеше да я чака!
С теб съм!

BeBencEto
11-05-2006, 08:50
mi vijdai si se priqtelkata taino...i se pravi na poslushna,izpulnqvaiki si nakazanieto...skoro shte te punat

SaSeTo
11-21-2006, 18:41
Хъм .. разбирам,че ти е трудно,а и ваще са голяма пречка,но ако тя найстина ти е най - добрата приятелка,все ще измислиш нещо за да се видиш с нея.Не ме разбирай погрешно,но наистина мисля така