PDA

View Full Version : България - Холандия



RedChil
10-07-2006, 17:00
Как още няма тема бе ?! :shock:

10-07-2006, 17:23
Кур за мачО 2 за КЮРДА!

maldini
10-07-2006, 17:24
За жалост няма да мога да отида на мача.Но все пак се надявам България да победи и вярвам в това,холандците не са кой знай какво в последно време,а и играят без звездите си.Мога да твърдя,че ние сме скрития фаворит в групата. :mrgreen:

kofti_nick
10-07-2006, 17:50
Падаме 0:1 :-D

SlasHDaFiveNine
10-07-2006, 18:24
равен 1:1

one word ОПТИМИЗЪМ \:D/

hamilcar
10-07-2006, 19:14
Айдееееееееееееееееееееее еееееееееееееееееееееееее е гоооооооол.

Ако бият в понеделник съм кирка, ама и иначе ще съм.

Поздравявам всички с Хъшове - И да паднем, и да бием.mp3

DoPye
10-07-2006, 19:14
АЙДЕЕЕЕЕЕЕ ГОООООООООООООООООООООООО ОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

RedChil
10-07-2006, 19:23
МАРТИН ГИ НАКАЗААААААААААААААААА !!!

АКО БИЕМ ОСВЕН,ЧЕ ПЕЧЕЛИ ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ,ПЕЧЕЛЯ И АЗ,ЗАРАДИ ЕДИН БАС ! АЙДЕ МАЧКАЙТЕ,ЛЪВОВЕЕЕЕЕЕЕ !

10-07-2006, 19:49
Сега да видим 2рото полувреме.

rusalkata_
10-07-2006, 20:23
баси тъпия гол ни вкараха беее :evil: може ли такова нещо?може.баси тъпите защитници!и Стоичков за кфо изкара Марто? :evil: лелееее лошо ни се пише докрая...

10-07-2006, 20:31
баси тъпия гол ни вкараха беее :evil: може ли такова нещо?може.баси тъпите защитници!и Стоичков за кфо изкара Марто? :evil: лелееее лошо ни се пише докрая...

Недей моля те.Не обвинявай ,защитата обвинявай само КСП и смешния и жалък Фалентин илиеФ!КЮРДА СТОИЧКОВ ПЕДЕРАС ПЕДЕРАС!

skate_warrior
10-07-2006, 20:33
А Вагнер и Топузаков как играят.. балетна стъпка....

10-07-2006, 20:39
А Вагнер и Топузаков как играят.. балетна стъпка....

МОЛЯ КОЙТО НЕ РАЗБИРА ОТ ФУТБОЛ ДА НЕ КОМЕНТИРА МАЧОВЕ!

RedChil
10-07-2006, 20:45
Както винаги през второто полувреме ни свършиха силите.Нашите нямат добра физическа подготовка.Все и този резултат би бил приемлив.

Jenninka
10-07-2006, 20:53
Колко е резултата последно?

10-07-2006, 20:53
Имаше треньорска грешка.Вместо да сменя Мартин трябваше Берби и не с Божинов ,а с Домовчийски.И пусна Зоран ...

10-07-2006, 20:54
Колко е резултата последно?

1:1

hamilcar
10-07-2006, 20:56
Жалко, че Ицката изкара Марто и вкара оня ръб Божинов. Браво на Иванков, ако не беше той щяхме да отнесем още няколко гола. За малко Валентин Илиев да вкара, но шанс. Нашият отбор много бързо издъхва, но пък и терена беше много зле. Като цяло ми хареса мача.

priti_kiti
10-07-2006, 20:58
е кфо,равен.. пак добре :)

maldini
10-07-2006, 21:00
Трябва да сме доволни от резултата,защото можеше и да загубим.За мен героя на мача е Димитър Иванков,много добре пазеше,защитата като цяло се представи на ниво имаше от време на време грешки,но все пак се случва особено на този терен.Наистина Мартин Петров трябваше да остане на терена.Много щеше да бъде полезен в завършвашите минути,но Стоичков си е зле.Божинов слабо се представи и това е като цяло.Много важна точка.

10-07-2006, 21:04
Познавам играта на Иванков той игра на повече от 100 % :mrgreen:

strange__
10-07-2006, 22:11
Не си обеснявам смяната на Марто :? Единствено акое получил някаква контузия,но аз не видях нз...иначе Зоран беше пълна дупка(както във всеки мач бтв) :!: Малшанс за Вальо Илиев и за Божинов малко преди края,но пък 2 греди за противника...
Аз съм доволна от равния резултат,защото Холандия са силен съперник и се очакваше труден мач.Точката е задоволителна :wink:

skate_warrior
10-07-2006, 22:16
А Вагнер и Топузаков как играят.. балетна стъпка....

МОЛЯ КОЙТО НЕ РАЗБИРА ОТ ФУТБОЛ ДА НЕ КОМЕНТИРА МАЧОВЕ!тва шотландски хумор ли беше..?

10-07-2006, 23:03
тцтцтцТЦ а Кво стана с ващо бившо БерБИ???А Фалентин илиЕФ поне да беше вкарал.Както става всеки мач пак ни надиграха в халфовата линия.

skate_warrior
10-07-2006, 23:18
Мълчи защото и Марто Петров е цесекар....

skate_warrior
10-08-2006, 00:20
и Лусио Вагнер...

strange__
10-08-2006, 08:07
Топчо е толкова бездарен,че не заслужава коментар...това е същество направено звезда и летящо в облаците без да е кой знае какво.Ако беше толкова добър,колкото го изкарвате защо,когато искаха да го продават никой не го купи?!
Лично мнение...
Вагнер игра добре.И не коментирайте кой от кой отбор е играл,защото и Стилян е играл в ЦСКА,и Марто,и Бербо...в случая обаче не мисля,че това е важно.Това е Националния отбор и там нямат значение личните пристрастия (поне така трябва да е...).И поглеждайки индивидуалната игра,вчера великия Топчо нищо не направи,само запълваше бройката на терена....но вие си гледайте през сините очилца ии се радвайте... :wink:

PR0
10-08-2006, 08:27
abe kvo da vi kaja - Ivankov se predstavi blestq6to, kolkoto polojeniq spasi...no tva s gola moje6e i nego da spasi, no mai podceni situaciqta....izgleda mnogo filosofski topkata vlizaiki vav vratata

adi_crazy
10-08-2006, 09:34
Хубавото е че зехме 1-та точка.Топчо игра добре, като се има предвид, че тва беше Холандия.Пелето мн мн не се забелязваше ама пак добре игра.Лусио също!ИлиеФ както можеше да вкара, така можеше и да ни вкара на нас автогол.КСП е бати млумното същество :smt013!!!!Извади Марто, место тоя манекен Берби, извади Ицо и пусна Мечо.Тоя незнае ли че Мечо и Ицо заедно правят играта а не толкова поотделно :smt013 батиии...
Абе като цяло Левскарите играха доста добре!!!
Чакам задължителна една точка срещу Люксембург
КСП

10-08-2006, 09:39
Боже Боже пак не разбиращи индивиди.Топчо е най-добрия защитник в България.Признавам Марто Петров добре игра ,но да комбинира повече с Вагнер.АКо гледахте световни медии или сайтове след мача щяхте да видите ,че от наще най-добре играха От Ляво тоест Марто и Лусио.А БерБи и стилиян просто нищо не направиха.

OtherDimension
10-08-2006, 10:02
Хубавото е че зехме 1-та точка.Топчо игра добре, като се има предвид, че тва беше Холандия.Пелето мн мн не се забелязваше ама пак добре игра.Лусио също!ИлиеФ както можеше да вкара, така можеше и да ни вкара на нас автогол.КСП е бати млумното същество :smt013!!!!Извади Марто, место тоя манекен Берби, извади Ицо и пусна Мечо.Тоя незнае ли че Мечо и Ицо заедно правят играта а не толкова поотделно :smt013 батиии...
Абе като цяло Левскарите играха доста добре!!!
Чакам задължителна една точка срещу Люксембург
КСП


pederasche , pak li she mi delish otbora na cherveni i sini be neshtastnik
kogato Ico iovov otide v totnum pri "manekena" i vkara tolkoga golove za nacionalniq togava shte se praish na dupe ..... tova koeto napravi Iovov za nacionalniq otbor e da izpusne sam sreshtu vratata sreshtu Islandiq .. taka che mulchi ?

10-08-2006, 10:15
[quote=adi_crazy]Хубавото е че зехме 1-та точка.Топчо игра добре, като се има предвид, че тва беше Холандия.Пелето мн мн не се забелязваше ама пак добре игра.Лусио също!ИлиеФ както можеше да вкара, така можеше и да ни вкара на нас автогол.КСП е бати млумното същество :smt013!!!!Извади Марто, место тоя манекен Берби, извади Ицо и пусна Мечо.Тоя незнае ли че Мечо и Ицо заедно правят играта а не толкова поотделно :smt013 батиии...
Абе като цяло Левскарите играха доста добре!!!
Чакам задължителна една точка срещу Люксембург
КСП

Ми по-добре да играе и да има и пропуски ,а не да стои на 1 място като Берби и да си пее IM BARBY GIRL IN A BARDY WORLD!

skate_warrior
10-08-2006, 10:17
Хубавото е че зехме 1-та точка.Топчо игра добре, като се има предвид, че тва беше Холандия.Пелето мн мн не се забелязваше ама пак добре игра.Лусио също!ИлиеФ както можеше да вкара, така можеше и да ни вкара на нас автогол.КСП е бати млумното същество :smt013!!!!Извади Марто, место тоя манекен Берби, извади Ицо и пусна Мечо.Тоя незнае ли че Мечо и Ицо заедно правят играта а не толкова поотделно :smt013 батиии...
Абе като цяло Левскарите играха доста добре!!!
Чакам задължителна една точка срещу Люксембург
КСП
АХАХАХАХАХХААХАХАХАХАХАХА ХХАХАХАХАХАХАХАХА ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АХХАХАХААХ

осъзнаваш ли как се излагаш? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


да започнем с това - "Топчо игра добре, като се има предвид, че това беше Холандия"


Абе вие постоянно се оправдавате "това все пак беше Челси, Барса, Холандия.." Какво като са Холандия ? Това ли пречеше на ЛУСИО Бетовен да подаде един точен пас?


Не говори така за Валентин Илиев, защото нито Точпо нито мечо нито клечо са по-добри защитници от него... Ако го нямаше Илиев щяхме да паднеме поне с 2 гола разлика..

Ти случайно да знаеш, че централните нападатели не са плеймейкъри и от тях не зависи голяма част от играта,а? Май не знаеш.. Нали твойте ГЕРОИ топчо мечо и оня циганин вагнер трябва да му дадат ПОНЕ ЕДИН точен пас...

И не ми говори уефскарите ква игра са правели, защото всички добри футболисти в националния и по световните клубни отбори са ЦЕСЕКАРИ ! Вие сте Турчляци ... май само там ви искат...

И тоя Иванков изгледа топката все едно за пръв път вижда такова ЧУДО... Да го махат тоя оръфляк и да вземат Ивайло Петров !

10-08-2006, 10:26
Хубавото е че зехме 1-та точка.Топчо игра добре, като се има предвид, че тва беше Холандия.Пелето мн мн не се забелязваше ама пак добре игра.Лусио също!ИлиеФ както можеше да вкара, така можеше и да ни вкара на нас автогол.КСП е бати млумното същество :smt013!!!!Извади Марто, место тоя манекен Берби, извади Ицо и пусна Мечо.Тоя незнае ли че Мечо и Ицо заедно правят играта а не толкова поотделно :smt013 батиии...
Абе като цяло Левскарите играха доста добре!!!
Чакам задължителна една точка срещу Люксембург
КСП
АХАХАХАХАХХААХАХАХАХАХАХА ХХАХАХАХАХАХАХАХА ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АХХАХАХААХ

осъзнаваш ли как се излагаш? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


да започнем с това - "Топчо игра добре, като се има предвид, че това беше Холандия"


Абе вие постоянно се оправдавате "това все пак беше Челси, Барса, Холандия.." Какво като са Холандия ? Това ли пречеше на ЛУСИО Бетовен да подаде един точен пас?


Не говори така за Валентин Илиев, защото нито Точпо нито мечо нито клечо са по-добри защитници от него... Ако го нямаше Илиев щяхме да паднеме поне с 2 гола разлика..

Ти случайно да знаеш, че централните нападатели не са плеймейкъри и от тях не зависи голяма част от играта,а? Май не знаеш.. Нали твойте ГЕРОИ топчо мечо и оня циганин вагнер трябва да му дадат ПОНЕ ЕДИН точен пас...

И не ми говори уефскарите ква игра са правели, защото всички добри футболисти в националния и по световните клубни отбори са ЦЕСЕКАРИ ! Вие сте Турчляци ... май само там ви искат...

И тоя Иванков изгледа топката все едно за пръв път вижда такова ЧУДО... Да го махат тоя оръфляк и да вземат Ивайло Петров !

ТИХО ТУРЦИ ОТ цС*ка.7:2,7:1,5:0 !!!!!!ТОПЧО Е НАЙ-ДОБРИЯТ ЗАЩИТНИК В БЪЛГАРИЯ!!!Ако беше вместо илиеФ Игор щяхме да бием !защото да ти сложат топката на главата и да биеш във вратаря и да оставяш нападател да нахлувам сам с топката срещу вратаря :smt011

skate_warrior
10-08-2006, 10:46
Турци... ахахахах ми не знам кои са турци ама знам че само говедата ги взимат там в турските отборчета като самсунспор и т.н. Те си знаят, че вие сте си за там и ви взимат един по един :smt005 :smt005 :smt005

strange__
10-08-2006, 10:50
Колко неадекватни хора има...Вальо Илиев щял да си вкара автогол :shock: Разбирачката,ти погледна ли повторението на ситуацията?!Видя ли,че той въобще не игра с топката?!И забеляза ли как Иванков я отби,защото тя си влизаше във вратата?! И както се спомена ролята на централния нападател е съвсем различна от твоята представа...задачата му е 1 път в мача да пипне топката и да я вкара :!: Тези играчи имат нюх към гола и знаят как и в какъв ъгъл да я ритнат скапаната топка,на тях не им влиза в задълженията поради факта,че са високи да се връщат в защита,понеже там звездите нещо не се оправят със ситуацията :-$

GLeZoRanA
10-08-2006, 12:06
Bravo na Vanio za6toto ako ne be6e toi to rezultata 6te6e da e 1:3 za holandcite . Dve grubi gre6ki na mijaturakata topuzakos i angelov . Kakyv e izvoda : ako iskame da pobejdavame VYN GOVEDATA OT NACIONALNIQ!!!!

OtherDimension
10-08-2006, 12:33
Bravo na Vanio za6toto ako ne be6e toi to rezultata 6te6e da e 1:3 za holandcite . Dve grubi gre6ki na mijaturakata topuzakos i angelov . Kakyv e izvoda : ako iskame da pobejdavame VYN GOVEDATA OT NACIONALNIQ!!!!

bash

rusalkata_
10-08-2006, 12:40
за мача срещу Люксембург трябва да се стягат нашите.задължително трябва да ги бием. :roll:

GLeZoRanA
10-08-2006, 12:54
за мача срещу Люксембург трябва да се стягат нашите.задължително трябва да ги бием. :roll: Вън говедата от националния и е тогава ще видиш какво се нарича силен отбор !

10-08-2006, 13:01
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.И ще играят Янкович и Чавдар заедно и КСП ако иска и Пеев да викне.НЕ спорете че не сте турци ,че на стадиона си го признавате и викате : Турци сме ,идваме!

ТУРЦИЯ Е ВАШАТА РОДИНА
МИЛКО БАЛЕВ Е ВАШИЯ БАЩА
СВИНСКА КОЧИНА ВИ Е СТАДИОНА
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА!

GLeZoRanA
10-08-2006, 13:05
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.И ще играят Янкович и Чавдар заедно и КСП ако иска и Пеев да викне.НЕ спорете че не сте турци ,че на стадиона си го признавате и викате : Турци сме ,идваме!

ТУРЦИЯ Е ВАШАТА РОДИНА
МИЛКО БАЛЕВ Е ВАШИЯ БАЩА
СВИНСКА КОЧИНА ВИ Е СТАДИОНА
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА! малоумник :) нали вядяхме снощи какво направиха ЛеФскарите айдеееее ....

strange__
10-08-2006, 13:10
Изказването "Вън говедата от националния" звучи доста смешно.В момента това,което е викнал Стоичков в отбора е оптималното (+ - един,двама играчи,за които говорих и няма да коментирам отново)...:!: Това са уж най-класните български футболисти в момента и ако те не се представят на ниво,значи просто са набедени за звезди,каквито всъщност не са :roll: И пак казвам,че репликите "говедата/чорбарите вън от отбора" са твърде несериозни.

10-08-2006, 13:11
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.И ще играят Янкович и Чавдар заедно и КСП ако иска и Пеев да викне.НЕ спорете че не сте турци ,че на стадиона си го признавате и викате : Турци сме ,идваме!

ТУРЦИЯ Е ВАШАТА РОДИНА
МИЛКО БАЛЕВ Е ВАШИЯ БАЩА
СВИНСКА КОЧИНА ВИ Е СТАДИОНА
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА! малоумник :) нали вядяхме снощи какво направиха ЛеФскарите айдеееее ....

ЧОРБАРИ ЗАМЪЛЧЕТЕ.В МОМЕНТА НЕ СТЕ НА НИВОТО НА ЛЕВСКИ И НЯМАТЕ ПРАВО НА МНЕНИЕ!Или ако имате бъде по-нормални ,ако можете.

GLeZoRanA
10-08-2006, 13:22
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.И ще играят Янкович и Чавдар заедно и КСП ако иска и Пеев да викне.НЕ спорете че не сте турци ,че на стадиона си го признавате и викате : Турци сме ,идваме!

ТУРЦИЯ Е ВАШАТА РОДИНА
МИЛКО БАЛЕВ Е ВАШИЯ БАЩА
СВИНСКА КОЧИНА ВИ Е СТАДИОНА
ЕНИЧАРИ СА ВАШИТЕ ДЕЦА! малоумник :) нали вядяхме снощи какво направиха ЛеФскарите айдеееее ....

ЧОРБАРИ ЗАМЪЛЧЕТЕ.В МОМЕНТА НЕ СТЕ НА НИВОТО НА ЛЕВСКИ И НЯМАТЕ ПРАВО НА МНЕНИЕ!Или ако имате бъде по-нормални ,ако можете. але але але :mrgreen:

skate_warrior
10-08-2006, 13:22
хахаахх то едно ниво...

10-08-2006, 13:23
хахаахх то едно ниво...

ДА НИВО,КОЕТО НИ ПОЗВОЛЯВА ДА ИГРАЕМ ПО-ДОБРЕ ОТ ЧЕЛСИ!!!НИВО КОЕТО НИ ВКАРА В ШЛ И НИВО С КОЕТО СТИГНАХМЕ ДО четвър финал в УЕФА!ТАКОВА НИВО!
А не едно червено ниво да не влезнеш в групите на УЕФА [-X

skate_warrior
10-08-2006, 13:25
Играли сте по-добре от Челси? Хм.. а тогава защо ви смазаха? :-k

10-08-2006, 13:40
Играли сте по-добре от Челси? Хм.. а тогава защо ви смазаха? :-k

Хм.Вие защо гледате както винаги само резултата?!??

GLeZoRanA
10-08-2006, 13:40
Играли сте по-добре от Челси? Хм.. а тогава защо ви смазаха? :-k хаха за да докажат , че са най-добрите . Те са благородни и не са искали да побеждават Челси и да ги правят за "смях"

skate_warrior
10-08-2006, 13:46
Играли сте по-добре от Челси? Хм.. а тогава защо ви смазаха? :-k

Хм.Вие защо гледате както винаги само резултата?!??Лично аз не гледам само резултата, но в крайна сметка каквото и да гледаме той е най-важен.. той класира или елиминира отбора.. Да ти кажа ли каква е истината? Челси играха на 30-40% от възможностите си, а вие на 100%.. сам си прави изводите...

10-08-2006, 13:50
Играли сте по-добре от Челси? Хм.. а тогава защо ви смазаха? :-k

Хм.Вие защо гледате както винаги само резултата?!??Лично аз не гледам само резултата, но в крайна сметка каквото и да гледаме той е най-важен.. той класира или елиминира отбора.. Да ти кажа ли каква е истината? Челси играха на 30-40% от възможностите си, а вие на 100%.. сам си прави изводите...

Права си изводите.Челси играха колкото могат.ТОва всеки футболист го каза.Знаеш ли на тях колко има е важен всеки гол и всяка точка?!?!?Така че не говори на колко са играли.Вие когато играете по-добре от Челси тогава ще имате правато да съпоставате ЛЕВСКИ и цецка

skate_warrior
10-08-2006, 14:05
ми не знам.. ние биеме Ливърпул, вие падате от Челси и се имате за велики... шантава история..

10-08-2006, 14:07
ми не знам.. ние биеме Ливърпул, вие падате от Челси и се имате за велики... шантава история..

Единствения отбор ,който вкарва 5 гола на Барса ...

maldini
10-08-2006, 14:10
Да кажеш на ЦСКА турци е все едно да се самоубиеш....
5 пъти повече голове за националния имат ЦСКА от Левски?
И това какво значи?

скейт уориър-Съгласен абсолютно с едно от първите ти мнения в тази тема.Само с едно не съм....Не мисля,че Ивайло Петров трябва да е на врата,не че не е добър ами просто няма добре да се сработи с отбора,защото защитата е горе-долу левскарска без Валентин Илиев.

Да кажеш,че тази грешка на природата Топчо е най-добрия защитник в България трябва или да си кретен или идиот....
Това шибано копеленце ни проваля почти във всеки мач,но сините фенове се правят,че не го забелязват.....
Яд ви е просто ви е яд....,защото нашите играчи отиват в Англия,Германия и прочие,а вашите в Турция.....

Отностно шампионската лига-девиза на един левскар
Не е важно дали ебеш или те ебат,важното е че си в секса. :lol:

Айде довиждане! :wink:

skate_warrior
10-08-2006, 14:11
Амммм.. доколкото си спомням Ливърпул обърнаха Милан от 3:0 , 3:3 и ги отстраниха на финала на Шампионската лига... и това е нищо нали? :roll:

Нито Ливърпул, нито Челси са играли на 100% в мачовете си срещу ЦСКА и Левски , затова не прави такива сравнения...

skate_warrior
10-08-2006, 14:20
maldini така е, но мисля, че Ивайло Петров е класи над Иванков... Все ще се сработят защитници и вратар... все пак са професионалисти..

Не казвам, че Иванков е слаб вратар, просто Петров ми прави силно впечатление с добрите си изяви..

maldini
10-08-2006, 14:22
maldini така е, но мисля, че Ивайло Петров е класи над Иванков... Все ще се сработят защитници и вратар... все пак са професионалисти..

Не казвам, че Иванков е слаб вратар, просто Петров ми прави силно впечатление с добрите си изяви..
Незнам до колко ще се получи,а и няма кога да се експериментира. :)Поне за вратарския пост нямаме проблеми,все класни вратари имаме. :)

10-08-2006, 14:25
За какво да се самоубия?НАИСТИНА СТЕ ТУРЦИ!

maldini
10-08-2006, 14:27
За какво да се самоубия?НАИСТИНА СТЕ ТУРЦИ!
Защо не каза нещо по въпроса за головете за националния или затова,че ваще футболисти не се развиват в Европа?

10-08-2006, 14:37
За какво да се самоубия?НАИСТИНА СТЕ ТУРЦИ!
Защо не каза нещо по въпроса за головете за националния или затова,че ваще футболисти не се развиват в Европа?

Зашщото наще футболист не играя само за парите.И остават в отбора които обичат.Като Гунди ,който е бил искан от Ливърпул тогава най-добрия отбор в света ,но той е отказал и е останал в ЛЕВСКИ.

maldini
10-08-2006, 14:39
За какво да се самоубия?НАИСТИНА СТЕ ТУРЦИ!
Защо не каза нещо по въпроса за головете за националния или затова,че ваще футболисти не се развиват в Европа?

Зашщото наще футболист не играя само за парите.И остават в отбора които обичат.Като Гунди ,който е бил искан от Ливърпул тогава най-добрия отбор в света ,но той е отказал и е останал в ЛЕВСКИ.
:lol: :lol:
Ей те тва ме разби :lol:

maldini
10-08-2006, 14:43
Гонзо беше звездата на Рен,който търкаше скамейките им и се появи за 2 години в 1 мач в последните 20 минути и отправи един удар,който излезна в тъч.Тоя мач го помна,когато френските репортажи ги правеха по Ринг 8)

rusalkata_
10-08-2006, 14:53
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.

само да те светна,че вратаря в последните 2 мача НЕ е уефскар,а виж как спасява отбора.за мен Иванков е в супер форма и в момента е класи над Петков. :wink:

hamilcar
10-08-2006, 15:02
Нещо не мога да ви разбера. Темата е за България-Холандия, къде намесихте Левски и ЦСКА.

Топчо ли си къв си не те знам, ама коментарите ти са направо смях. Как ще сме надиграли Челси, това са коментари на тъпите левскари. Добре играхме, но само това. Вземи се стегни.

10-08-2006, 17:10
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.

само да те светна,че вратаря в последните 2 мача НЕ е уефскар,а виж как спасява отбора.за мен Иванков е в супер форма и в момента е класи над Петков. :wink:

АХА Марто ,Берби и Стилиян вие ги броите за ваши хора.Ние защо да не броим Иванков.

10-08-2006, 17:11
Вижте някъде статистиката от мача да видите кой кого е надиграл.

rusalkata_
10-08-2006, 17:20
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.

само да те светна,че вратаря в последните 2 мача НЕ е уефскар,а виж как спасява отбора.за мен Иванков е в супер форма и в момента е класи над Петков. :wink:

АХА Марто ,Берби и Стилиян вие ги броите за ваши хора.Ние защо да не броим Иванков.

абе ти чуваш ли се кви ги приказваш?никой не броя за наш,ваш...Иванков,Бербо,Март о,Стилиян НЕ играят нито в Левски,нито в ЦСКА.така че затва ти напрайх забележка за предишния ти коментар. :roll:

10-08-2006, 17:24
Ахах смешни.Вие знаете ли кво ще стане ако националния остане без ЛЕВСКАРИ.Едно голямо нищо.Без вратар без ,защитата.

само да те светна,че вратаря в последните 2 мача НЕ е уефскар,а виж как спасява отбора.за мен Иванков е в супер форма и в момента е класи над Петков. :wink:

АХА Марто ,Берби и Стилиян вие ги броите за ваши хора.Ние защо да не броим Иванков.

абе ти чуваш ли се кви ги приказваш?никой не броя за наш,ваш...Иванков,Бербо,Март о,Стилиян НЕ играят нито в Левски,нито в ЦСКА.така че затва ти напрайх забележка за предишния ти коментар. :roll:

Ти може .Извинивай.Но говоря за другите,които писаха.А за Иванков той може да е наш може да подписваме с него :Д

GLeZoRanA
10-08-2006, 17:58
[quote="xaxo_xixi"]Нещо не мога да ви разбера. Темата е за България-Холандия, къде намесихте Левски и ЦСКА[quote]м така е , но разгадаваме загатката защо ни вкараха трите гола :) ние я разгадахме , но някой е сложил сините очила и не иска да си признае , че двама от неговия любим отбор провалиха малко или много играта :roll: :-k

strange__
10-08-2006, 18:42
Не се ебавайте в въздесъщия Топчо... :lol: Никой не оспорва факта,че Левски разполага с добра селекция,но ще ме извинявате може да замълчите левскарите с тоя Топузаков,защото просто никакъв го няма! А в съвременния футбол няма такова нещо като това,че си обичат отбора и не играят за пари,това си е чист мираж....ще си говорим следващия сезон или още втория дял на този :roll:

10-10-2006, 07:43
Не се ебавайте в въздесъщия Топчо... :lol: Никой не оспорва факта,че Левски разполага с добра селекция,но ще ме извинявате може да замълчите левскарите с тоя Топузаков,защото просто никакъв го няма! А в съвременния футбол няма такова нещо като това,че си обичат отбора и не играят за пари,това си е чист мираж....ще си говорим следващия сезон или още втория дял на този :roll:

Като във вашия отбор го няма не означава ,че в ЛЕВСКИ го няма.

strange__
10-10-2006, 08:40
Не се ебавайте в въздесъщия Топчо... :lol: Никой не оспорва факта,че Левски разполага с добра селекция,но ще ме извинявате може да замълчите левскарите с тоя Топузаков,защото просто никакъв го няма! А в съвременния футбол няма такова нещо като това,че си обичат отбора и не играят за пари,това си е чист мираж....ще си говорим следващия сезон или още втория дял на този :roll:

Като във вашия отбор го няма не означава ,че в ЛЕВСКИ го няма.
Аха,добре...

skate_warrior
10-10-2006, 08:43
То само в лефски го има... да знаеш... :smt005 :smt005 :smt005

PR0
10-10-2006, 12:21
TAZI TEMA E OTNOSNO MA4A BULGARIA - HOLANDIA!!!!!!, a ne Levski i цС*ка, i za tva svine - spodelqte mneniqta si v svinarnikata i se molete predi Koleda

10-11-2006, 07:08
Червените говеда -цС*ка!МмммМмм вчера ядох СВИНСКО!

teenkopele
10-13-2006, 04:18
Играли сте по-добре от Челси? Хм.. а тогава защо ви смазаха? :-k

Не искам пак да влизам в някакви спорове, но ако си гледал мача ще разбереш за какъв малшанс става въпрос. Играхме напълно равностойно на Челси и само 3 глупави грешки ни доведоха до този резултат. :wink:

teenkopele
10-13-2006, 04:26
Много се зарадвах, като разбрах, че сме направили равен на Холандия! :)
Доста време преди този мач, още когато едва се беше разбрало с кой сме в една група, една много голяма част от хората смятаха, че Холандия ще ни прегази, че ние нямаме никакви шансове, но аз все повтарях, че имаме, не само за равен, но дори и за победа...кой ли ме слушаше, а какво стана?!

Не мога да коментирам играта, тъй като не съм гледал мача.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ! :wink: