PDA

View Full Version : plss kagete si mnenieto



sunny COLLISTAR
10-07-2006, 20:08
NAU4I ME DA TE MRAZQ…
\
Kak da namrazi6 nqkoi ,za kogoto si gotov na vsi4ko?Kogato gleda6 negovite snimki I sulzite ti se sti4at ,ustnite ti negno poemat bolkata ,o4ite prili4at na zvezdi4ki ,svetqt ,great, no se razti4at, stopqvat se…Surceto boli! Obi4a6 go a toi iska da go mrazi6.Kagi mi gospodi kak e vuzmogno tova?Nau4i me da mrazq.Da mrazq ot dunoto na du6ata si…Ne vinagi vsi4ko e takova kakvoto izglegda ponqkoga ima ne6a, koito sa po- siulni I ot samia teb.Obi4am go I ne moga da preborq 4ustvata si.Razumut gubi nugda.Za men su6estvuva samo toi ,ako 6te I Deivid Bekham da mi se qvi vse mi e tq…Za men Toi e vsi4ko!Ponqkoga se smea, ponqkoga pla4a no sega nqmam sili za ni6o…Neponosima bolka se4e surceto mi I az ne moga da napravq ni6to.Nemoga da se digna, vsiaka moia napravena kra4ka I misulta mi pak e v nego..Ne moga da u4a, ne moga da se smea, ne moga da se radvam na izgrqva6toto slunce 6om nego go nqma.!Giveeh v me4ti, iluzii kak 6te.. kak nie 6te budem…Pisna mi da vqrvam 4e nqkoga 6e stane vsi4ko za koeto kopnea.Pisna mi da givea sqka6 vremenno I da o4akva istinskiat givot.Nikoga nqma da buda kato vsi4ki…Za6to tolkova boli kogato vigda6 realnosta kogato vigda6 4e nikoga nqma da ima6 onova koeto iska6.Izbqgvah dumata nikoga no sega ne moga…kazvat 4e onova koeto ne ni ubiva ni pravi po silni no do koga I za kude 6e me pravi po-silna?Obqsni mi kak da ne mi puka ,da sam kato vsi4ki ne6astni kurvi t.e te za sebe si mogebi sa 6astlivi…Molqte iskam da go zabravq.No ne moga!-ve4e po4ti 2godini..,dori ne go I vigdam ,a ako go vidq moge bi 6e sum o6e po zle…o6e pove4e 6e me boli za tova me e strah .. Gospodi strah me e ot lubovta- tq me ubiva I kolkoto pove4e ,me naranqva sqka6 az go obi4am vse po-silno.Za6toto toi zakova streli v moeto surce, maker bez da iska..Kak da si povqrvam, 4e u sebe si suzdadoh edin ideal za nego, kogoto moge bi izob6o ne su6estvuva.Lubovta bila slqpa …mi neka da e slqpa..
Surceto mi go obi4a I ne moge da spre,a do koga ?sigurno dokato ne se poqvi nqkoi angel da go izlekuva…No kakvoto I da stava,kakvoto I da se slu4va,kudeto I da sam az NIKOGA NQMA DA MOGA DA GO ZABRAVQ.ZA MEN TOI VINAGI 6E E MOM4ETO KOETO ME NAKARA DA RAZBERA KAKVO E DA PLA4E6 I DA SE SMEE6 OT LUBOV!!!...haresva li vi i mislite li 4e tva mom4e trqbva da go pro4ete tova...?

mercedes_bentz
10-07-2006, 20:53
много е яко определено трябва да го прочете ако го е заслужил :evil:

ThePainIsReaL
10-07-2006, 21:59
Ще го прочета , когато го напише на кирилица .