PDA

View Full Version : Да и кажа ли че той е голям женкар?



Slave4You
10-07-2006, 21:12
Значиииииии ... преди време харесвах едно момче.С него мн се зарибявахме само си пращахме {} и {P} ама на живо сякаш не се познаваме.И накарах една фр да проучи работата и се оказа че този бил голям женкар и сваля всичко живо.Само че слава богу не го харесвах чак толкова и не ми пукаше.Това момче е в моито даскало ама е в др клас.Та върпоса е че една друга моя приятелка от моя клас също го хареса и тя в момента ми се хвали как и викал (и на нея) "сладуранке" "слънчице" и т.н. и пак така и давал {} и {P}.Само че тя е наистина хлътнала по него.Аз не съм и казвала за това което се случи с мен но искам щото имам чувството че ще остане мн наранена.Но ако и кажа това точно като той според нея "почва да я харесва" и ще си каже че и го казвам от завист най-вероятно...Как да и кажа по по-деликатен начин така да се каже ....

Scarabey
10-07-2006, 21:16
Ми най-добре й кажи преди да е хлътнала още повече,че то тия женкари не им пука дали ще наранят дадено момиче или не

siXt_senSe
10-07-2006, 21:59
Обясни й че си го видяла да праща целувки и на други момичета и си го чула да им говори по същия начин по който говори на нея.После може да и разкажеш и за твоята случка с въпросния

ThePainIsReaL
10-07-2006, 22:06
За кФо ти трябва да се бъркаш и препречваш на съдбата , остави нещата да се случат от само себе си . Пък и едва ли си на повече от 15 , така че няма как да допуснеш фатална грешка , за която да съжаляваш.

white_chik
10-08-2006, 07:04
Еми,ако можеш да помолиш момичето,което ти е казало на теб,че ония е женкар,да й каже и на нея.Ох и честно казано не ги разбирам тези отношения - "в чата той ми праща целувки и ми вика слънчице,а на живо все едно не ме познава" :shock: Защото само се заблуждавате с тия чатове и простотии ](*,) ](*,) ](*,)

koalka
10-08-2006, 07:06
Кажи и както е,кажи й,че не е от завист или нещо такова,а просто го знаеш какъв е,но ако не ти повярва-остави я,тя после ще си звеме поука,но и ще ти се извини,че се е усъмнила в теб.

alkobalko
10-08-2006, 07:12
Най-добре е тя да разбере, независимо по какъв начин. Кажи и ти или помоли някой общ познат да и го каже.

babi_girl
10-08-2006, 12:35
kaji i. tq ima pravo da znae s kakyv chovek se zanimava

kobrichka
10-08-2006, 12:38
100% за това да и кажеш,защото ако хлътне прекалено мн после става страшно

broken_dreams
10-08-2006, 12:44
Аз на твое място не бих и казала поради няколко причини. Първата е, чи ако на мен някоя приятелка ми каже такова нещо ще реша, че е от ревност и завист.и второ попринцип нямам желание да се бъркам в живота на другите. Обаче от друга страна тя има право да знае, въпреки, че както написах на мен ако ми го кажат няма да повярвам. Все пак ще е гадно да хлътне повече и чак тогаваа да и дойде като гръм от ясно небе. Абе незнам. Все пак ти си решаваш, но каквото и да избереш едва ли ще бъде чак такава фатална грешка

kobrichka
10-08-2006, 12:47
Аз на твое място не бих и казала поради няколко причини. Първата е, чи ако на мен някоя приятелка ми каже такова нещо ще реша, че е от ревност и завист.и второ попринцип нямам желание да се бъркам в живота на другите. Обаче от друга страна тя има право да знае, въпреки, че както написах на мен ако ми го кажат няма да повярвам. Все пак ще е гадно да хлътне повече и чак тогаваа да и дойде като гръм от ясно небе. Абе незнам. Все пак ти си решаваш, но каквото и да избереш едва ли ще бъде чак такава фатална грешка

не съм сагласна ако и е наистина добра приятелка трябва да и каже,ако на мен ми каже такова нещо най-добрата ми приятелка ще съм и благодарна а няма да се рсърдя или убидя.По добре ли ще е да си замълчи и после да я гледа как страда,трябва да и каже,но това си е мое мнение и си го защитавам :-D :smt016

10-08-2006, 13:10
Значиииииии ... преди време харесвах едно момче.С него мн се зарибявахме само си пращахме {} и {P} ама на живо сякаш не се познаваме.И накарах една фр да проучи работата и се оказа че този бил голям женкар и сваля всичко живо.Само че слава богу не го харесвах чак толкова и не ми пукаше.Това момче е в моито даскало ама е в др клас.Та върпоса е че една друга моя приятелка от моя клас също го хареса и тя в момента ми се хвали как и викал (и на нея) "сладуранке" "слънчице" и т.н. и пак така и давал {} и {P}.Само че тя е наистина хлътнала по него.Аз не съм и казвала за това което се случи с мен но искам щото имам чувството че ще остане мн наранена.Но ако и кажа това точно като той според нея "почва да я харесва" и ще си каже че и го казвам от завист най-вероятно...Как да и кажа по по-деликатен начин така да се каже ....напълно нормално си е това . В чата е съвсем различно . Примерно аз цункам всеки за лека нощ ,но дали е така наистина ? НЕ им се бъркай по -добре . Приятелката ти сама ще разбере , иначе може да си помисли че и ти си хлътнала по него и искаш да и го вземеш ;)

BeBcHeTo
10-08-2006, 13:17
Кажи за да не страда после

10-08-2006, 13:31
Според мен трябва да и кажеш , колкото се може по-скоро.За нейно добро е.Само внимавай да не си помисли , че го правиш само и само да не е с него.Сподели и това , което ти с е е случило и на теб със същото момче и дано ти повярва.Но щом сте приятелки , и като и споделиш и твоята истори , се надявам , че ще се откаже от него!Пък и щом е женкар-то трябва и да си му личи (поне малко).

delfin4eto
10-08-2006, 13:37
Само да кажа , че това мнение е мое, но забравих да си влезна в профила!!!

broken_dreams
10-08-2006, 14:33
не съм сагласна ако и е наистина добра приятелка трябва да и каже,ако на мен ми каже такова нещо най-добрата ми приятелка ще съм и благодарна а няма да се рсърдя или убидя.По добре ли ще е да си замълчи и после да я гледа как страда,трябва да и каже,но това си е мое мнение и си го защитавам :-D :smt016

Аз също не бих се разсърдила, но просто не бих повярвала. Единия вариант е да реша, че е от ревност или завист. А и дори да не реша така, когато съм влюбена в някого или поне го харесвам няма много много да слушам какво ми говорят за него. Аз ти приемам мнението, но просто казвам как аз бих реагирала. Или ще реша, че завижда или че просто разпространява лъжливи клюки. Аз попринцип съм такъв човек, че заради любовта ако е нужно съм готова много да страдам. Може би затова си мисля, че така бих реагирала

10-08-2006, 16:05
awe q da vi zabiq si4ki sega q kajete taq det ti go e kazala su6to moi da e bilo ot revnost da go e haresvala ili nqkuf tkf film i kuf e problema 4e e vi haresva moi si tursi gadje :P :P :P kat si nqma gadje kvo go pravi jenkar xaxaxa

P.S. aide ostavqm vi vreme za razmisul xaxaxaxaxaxaxa

Bluff
10-18-2006, 21:44
Егати тъпия въпрос...Що за приятелка ще си ако не я предопредиш... ](*,) ](*,) ](*,) BTW има ги всякъкви в чата 8)

jony
10-18-2006, 22:15
може пък да говориш с него и да го питаш дали има сериозни намерения към нея! само че не се оставяй да мине с номера :"не е твоя работа" защото щастието на твоята приятелка в определени случай Е твоя рабора (особено когато и помагаш да се предпази от такова нещо) ако той не отреже, и кажи а ако тя не ти повярва я остави сама да се опари!

Amayo
10-18-2006, 23:44
И накарах една фр да проучи работата и се оказа че
Ей тая ми е най съмнителна в случая. Преебала вие и двете докато тя ходи да се вършее с готения пич :smt098 .