PDA

View Full Version : Обичам я, но е мноооого далеч...



Gost;)
10-08-2006, 10:52
Аз съм на 15 и съм влюбен в едно момиче (мисля, че и то ме обича де), с което се запознах на село. Ходихме известно време, но проблемът е, че аз съм от София, а тя - чак от Бургас. Можем да се виждаме само лятото, и то не всяко лято. А в сф се навъртат хубави момичета, но като нея не съм виждал :smt007 :smt010 Въпросът ми е, дали да си хвана някое макар и не чак толкова свястно гадже колкото нея, но от София, или да си седя като монах, но да съм й верен?

kofti_nick
10-08-2006, 11:13
Стой си кат Монах , ако слушаш мен :) ... Няма да се виждате , но межите да си чатите и да се чувате по тел-а :)

kobrichka
10-08-2006, 11:25
ти казваш че си влюбен в нея и МИСЛИШ че и тя те обича,само мислиш или е така?ти не си сигурен в нейните чувства ти ще седиш като монах,а тя ще прави каквото си знае,мисля че трябва да си хванеш момиче от София.Ако знаеше 100% че и тя те обича и ще ти е верна сам сагласна да си монах,ама в този случаи. [-X Успех ти решаваш

Sarabi
10-08-2006, 11:59
Абе щом е толкова далеч и не можете да се виждате често е по-добре да не си затваряш вратите.Обаче не се хващай веднага с първата,която ти направи впечатление.Но не е нужно да се отричаш от всички останали момичета.

sunny_girl16
10-08-2006, 12:07
Стой си кат Монах , ако слушаш мен :) ... Няма да се виждате , но межите да си чатите и да се чувате по тел-а :)

Сам прецени, но ако се обичате наистина остани й верен и поддържайте връзка по тел , чата и тн 8)

Gost;)
10-08-2006, 12:59
ти казваш че си влюбен в нея и МИСЛИШ че и тя те обича,само мислиш или е така?ти не си сигурен в нейните чувства ти ще седиш като монах,а тя ще прави каквото си знае,мисля че трябва да си хванеш момиче от София.Ако знаеше 100% че и тя те обича и ще ти е верна сам сагласна да си монах,ама в този случаи. [-X Успех ти решаваш
Аве тя ме обича ама нея доста момчета я харесват, не знам дали няма да си хване някое гадже ако й писне да чака...

nikinkaaa
10-08-2006, 13:02
Хваи си друга , сигорна съм че и тя си е хванала :wink: просто е невзможно цела година да те чака

kobrichka
10-08-2006, 13:06
ти казваш че си влюбен в нея и МИСЛИШ че и тя те обича,само мислиш или е така?ти не си сигурен в нейните чувства ти ще седиш като монах,а тя ще прави каквото си знае,мисля че трябва да си хванеш момиче от София.Ако знаеше 100% че и тя те обича и ще ти е верна сам сагласна да си монах,ама в този случаи. [-X Успех ти решаваш
Аве тя ме обича ама нея доста момчета я харесват, не знам дали няма да си хване някое гадже ако й писне да чака...

значи не си сигурен в нея?нз честно казано но ако ти хареше някое момиче действаи няма смисъл още от 15 годишен да чакаш някого,които не знаеш дали ще те чака накрая може да излезеш прекакания ти,пък и цяла година доста време е,нз както си решиш ти знаеш най добре помисли и ще видиш че ще вземеш правилното решение.Успех :D