PDA

View Full Version : как ?



10-08-2006, 11:01
значи включвам си компютъра и ми излиза една икона с моето име дето като кликна върху нея и влизам вече към десктопа. въпрса ми е как мога да я махна тая икона и направо да си влизам без да щракам към нея

kofti_nick
10-08-2006, 11:31
Нинам , пробвай с Еверест :)

Composure
10-08-2006, 11:59
от настройките на потребителя някаде беше

а еверест е за диагностика на пц ако не се лъжа

10-08-2006, 12:53
vliza6 v control panel ot starta , sled tva v user accounts , i sled tva 6te ti izleze tvoqta ikona i klikva6 v/u neq , sled tva ima edno kadeto pi6e delete the account natiska6 v/u nego i si gotov/a

sorry ama tva be6e nai prostiq vuzmojen na4in da ti obqsnq

10-08-2006, 14:26
vliza6 v control panel ot starta , sled tva v user accounts , i sled tva 6te ti izleze tvoqta ikona i klikva6 v/u neq , sled tva ima edno kadeto pi6e delete the account natiska6 v/u nego i si gotov/a

sorry ama tva be6e nai prostiq vuzmojen na4in da ti obqsnq

влезнах в control panel и след това user accounts ,кликнах върху иконата и се появи това :

change my name
create a password
change my picture
change my account type
set up my account to use a .NET passport

никаде няма за изтриване

Forslor
10-08-2006, 16:00
Control Panel >>> User Accounts >>> Change the way users log on or off>>> Махаш отметката на Use The wellcome screen . Слагаш отметка на Use Fast User Switching .
Ако пък са 2 акаунта триеш този който не ти трябва. Но тъй като те гледам нямаш 2 . Тъй ,че правиш каквото ти казах.

10-08-2006, 16:52
Control Panel >>> User Accounts >>> Change the way users log on or off>>> Махаш отметката на Use The wellcome screen . Слагаш отметка на Use Fast User Switching .
Ако пък са 2 акаунта триеш този който не ти трябва. Но тъй като те гледам нямаш 2 . Тъй ,че правиш каквото ти казах.

Благодаря ти ! Не стана точно както желаех , но и това ме задоволява