PDA

View Full Version : Az go obi4am a toi........



love_f
10-08-2006, 17:33
hi all az haresvam mn ama naistina mn edno mom4e toi e 8 klas az se opitvam da govorq s nego da namerq nqkav kontakt a toi me unijava pred priqtelite mi oba4e edin pat lqtnata vakanciqq az si razhojdah ku4eto i toi me vidq i mi kaza mara az go kazah tva an moite priqteli te otidoha a toi im kaza 4e ne e vqrno nastroi vsi4ki protiv men vseki den go vijdams negovata kompaniq i te kato minavam mi se smeqt no vapreki tova az pak go obi4am kajete mi ka da stana pone priqtel s nego :roll: :roll: :roll:

BeBencEto
10-08-2006, 17:50
mai mai ne si zaslujava mnogo mnogo da se borish za podoben chovek....zamisli se struva li si da padash tolkova nisko i da prenebregvash sobstvenite si principi za nqkoi,koito edva li shte oceni vsichko,na koeto si gotova za nego

Scarabey
10-08-2006, 17:58
mai mai ne si zaslujava mnogo mnogo da se borish za podoben chovek....zamisli se struva li si da padash tolkova nisko i da prenebregvash sobstvenite si principi za nqkoi,koito edva li shte oceni vsichko,na koeto si gotova za nego Абе мацка според тебе струва ли си да изпитваш нещо към някав малумник,който се държи толко мизерно че да те принизява така.Не си струва

10-08-2006, 18:16
mai mai ne si zaslujava mnogo mnogo da se borish za podoben chovek....zamisli se struva li si da padash tolkova nisko i da prenebregvash sobstvenite si principi za nqkoi,koito edva li shte oceni vsichko,na koeto si gotova za nego Абе мацка според тебе струва ли си да изпитваш нещо към някав малумник,който се държи толко мизерно че да те принизява така.Не си струва
ми попринцип е така ама нали знаете че колкото нещо е по далече от теб толкова пожече го желаеш...

mechtaq_za_teb
10-08-2006, 18:18
po dobre spri da se zanimavash s nego.qvno toi e takav !smqtash li che sled kato sega te unijava ima nqkakva veroqtnost da stane nesho mejdy vas???az ne mislq taka!zabravi za nego...ne si struva da obichash edin glupak!

FiRe_LaDy
10-08-2006, 18:51
Tova unijenie koeto tyrpish sega ne ti li stiga?Nqma smisal da se unijavash poveche.Otkaji se.Znam che e trudno,no nqma smisal povqrvai mi!

Krem4eto
10-08-2006, 18:54
hi all az haresvam mn ama naistina mn edno mom4e toi e 8 klas az se opitvam da govorq s nego da namerq nqkav kontakt a toi me unijava pred priqtelite mi oba4e edin pat lqtnata vakanciqq az si razhojdah ku4eto i toi me vidq i mi kaza mara az go kazah tva an moite priqteli te otidoha a toi im kaza 4e ne e vqrno nastroi vsi4ki protiv men vseki den go vijdams negovata kompaniq i te kato minavam mi se smeqt no vapreki tova az pak go obi4am kajete mi ka da stana pone priqtel s nego :roll: :roll: :roll:

Момиче осъзнай се!!!Тоя те е направил на луда!!!Няма какво да се занимаваш с него,представяш ли си когато станете гаджета какви ще ги разправя,как се целуваш и тем подобни...Недей се занимава с него...

melani
10-08-2006, 19:29
Ako ti si po malka ot nego -normalno e da se darji taka!!!Nz dali znae6 no mom4etata mn darjat na mneniqta na priqtelite si za momi4eto koeto sa si haresali! No tai kato priqtelite mu sa kazali ne6to ot sorta "Kav e smisala da se zanimava6 s tova lape" i toi e kazal "Da ve pravi ste tq mi e pod nivoto" i e re6il 4e ako te unijava i si igrae s 4uvstvata ti 6te izleze gotin pred kompaniqta si! Zatova saveta mi e draj se hladno, bezrazli4no i kogato minat po krai teb i po4nat da ti se smeqt ti gi izgledai s cqlata zloba na sveta!! Aide uspeh

TreeHill
10-08-2006, 20:36
Остави го тоя бе!За какво ти е дори за приятел щом те унижава?Ако питаш мене има твърде голямо самочувствие тоя.Остави го!

Amayo
10-08-2006, 20:40
Ти си самоо осми клаааас, вярно секси се държиишш, но няма нищо между насссс, я иди да спииишшшшш. :-D

TreeHill
10-08-2006, 20:43
Ти си самоо осми клаааас, вярно секси се държиишш, но няма нищо между насссс, я иди да спииишшшшш. :-D


:mrgreen: :D :mrgreen:

hforce
10-09-2006, 04:17
Ako ti si po malka ot nego -normalno e da se darji taka!!!Nz dali znae6 no mom4etata mn darjat na mneniqta na priqtelite si za momi4eto koeto sa si haresali! No tai kato priqtelite mu sa kazali ne6to ot sorta "Kav e smisala da se zanimava6 s tova lape" i toi e kazal "Da ve pravi ste tq mi e pod nivoto" i e re6il 4e ako te unijava i si igrae s 4uvstvata ti 6te izleze gotin pred kompaniqta si! Zatova saveta mi e draj se hladno, bezrazli4no i kogato minat po krai teb i po4nat da ti se smeqt ti gi izgledai s cqlata zloba na sveta!! Aide uspeh

и като ги излгеда злобно и кво, нали ще се счупат от смех сички, по-добре ми се вижда да вирне нос (демек самочуствието) и да се държи хладно и да си намери друг и демонстративно да му показва на оня че с гаджето и се обичат

exelero
10-09-2006, 04:25
Я ми го дай тоз келеш малкия да му скачам на главата дет се подиграва тей със тебе а ти го харесваш [-X =;

п.п. какво ти е кучето и дай твоя снимка може и аз да си зема куче заради тебе да ги разхождаме заедно :mrgreen: :)

пък ако искаш ми прати ПМ със ника ти у IRC да чатим :o

cvetityy
10-09-2006, 04:55
мила не си заслужава най - много той да разбере че си отчаяна и да си те хване за ебавката и после дате зареже и да започне да те унижава дори повече и тогава ще ти бъде много гадно с разбито сърце и унижена до такава степен че не искаш да излизаш замисли се искаш ли да стане така http://smilies.sofrayt.com/fdm/two-hearts.gif

bulgarche
10-09-2006, 06:44
След като те унижава публично, защо искаш да си с него?

samotna
10-09-2006, 06:50
Ako ti si po malka ot nego -normalno e da se darji taka!!!Nz dali znae6 no mom4etata mn darjat na mneniqta na priqtelite si za momi4eto koeto sa si haresali! No tai kato priqtelite mu sa kazali ne6to ot sorta "Kav e smisala da se zanimava6 s tova lape" i toi e kazal "Da ve pravi ste tq mi e pod nivoto" i e re6il 4e ako te unijava i si igrae s 4uvstvata ti 6te izleze gotin pred kompaniqta si! Zatova saveta mi e draj se hladno, bezrazli4no i kogato minat po krai teb i po4nat da ti se smeqt ti gi izgledai s cqlata zloba na sveta!! Aide uspeh

и като ги излгеда злобно и кво, нали ще се счупат от смех сички, по-добре ми се вижда да вирне нос (демек самочуствието) и да се държи хладно и да си намери друг и демонстративно да му показва на оня че с гаджето и се обичат

и аз така!!!

koalka
10-09-2006, 11:08
Ужасно е това,което той е направил с теб.Този човек не заслужава приятелството ти,а още по-малко любовта ти.Унижава те пред други хора и те излага.Забрави го,не можеш да станеш приятелка с него!