PDA

View Full Version : Защо се чуствам така?



Bloodlust
10-08-2006, 18:08
Здравейте всички. Сигурно ви е писнало от сълзливи, лигави изповеди. Обаче не знам къде другаде да си излея мъката...
Чуствам се адски зле. Имам чуството, че където и да отида, винаги си оставам незабелязана. Винаги има някой, който ме засенчва. Винаги съм номер 2. Просто се чуствам безполезна. Винаги, когато положа някакво усилие да бъда забелязана, нищо не става. Понякога сякаш съм невидима. Не разбирам какъв е проблема(явно е в мене). Моля ви изкажете мнение. Защо винаги оставам в сянката?
Благодаря предварително 8-[

BeBencEto
10-08-2006, 18:13
prosto budi nomer edno za sebe si i gledai ti da si na vurha...malko pevchko samochuvstvie i gore glavata :-)

mechtaq_za_teb
10-08-2006, 18:15
prosto budi nomer edno za sebe si i gledai ti da si na vurha...malko pevchko samochuvstvie i gore glavata :-)saglasna sam ;)

Dharma
10-08-2006, 18:33
може би защото го искаш толкова много и нещата просто не се получават; отпусни се, хубавите неща стават спонтанно :wink:
не превръщай това да си № 1 във фикс идея :-)

Bloodlust
10-08-2006, 18:55
може би защото го искаш толкова много и нещата просто не се получават; отпусни се, хубавите неща стават спонтанно :wink:
не превръщай това да си № 1 във фикс идея :-)
Ми то не е фикс - идея :cry: :cry: :cry: Просто ми писна да оставам незабелязана и игнорирана. И затова мисля, че вие, като по обективни, можете да ми кажете какъв е проблема.

The Interceptor
10-08-2006, 18:58
Амбицирай се от конкуренцията. Това е перфектрн стимул. Искай да бъдеш по-напред и ще упееш стига да не ти пука от нищо и да ти е кеф :-)

iiirish
10-08-2006, 19:06
според мен тези момичета, които винаги са №1 се изживяват по-скоро като к*рви и повечето околни ги смятат за такива. лично мнение ;)
не рискувай да те помислят за такава, каквато не си - да се правиш на отворена и т.н.

Th3WildAng3l
10-08-2006, 19:55
Бъди смела, изказвай мнение, не се поддавай на мнението на другите, ако то не съвпада с твоето. Имай смелост да защитаваш позицията си. Така ще се утвърдиш като момиче с характер. Бъди открита, но не напълно - оставяй нещо от себе си като загадка и така ще привлечеш интереса на хората. Ако мислиш, че проблемът е не в характера, а във външността ти, промени я. Има толкова малки и прости начини - нова секси дрешка, малко грим, нова прическа. Бъди секси, но не прекалено много (да не приличаш на фолк звзда). И просто имай самочувствие. Наблегни на ценностите, които имаш и се опитай да ги подчертаеш.

TreeHill
10-08-2006, 20:26
според мен тези момичета, които винаги са №1 се изживяват по-скоро като к*рви и повечето околни ги смятат за такива. лично мнение ;)
не рискувай да те помислят за такава, каквато не си - да се правиш на отворена и т.н.

exelero
10-09-2006, 03:29
Аз неможах да разбера от кого искаш да си забелязана или просто искаш да си като другите "готините момичета които са курвета".
Бъди себе си и все някой ще те оцени и както казаха други по вече самочуствие :)

ако влизаш у IRC кажи си ника да чатим :) или прати ПМ със ника :o

hforce
10-09-2006, 03:40
тва което го казаха че като си номер 1 сички те считат за курва е много правилно по-добре да бъдеш номер две, но да бъдеш самата себе си, свесните момчета оценяваме такива момчета, не разпоретини, така че се радвай че не те мислат за курва

Be Yourself

tX
10-09-2006, 06:48
Здравейте всички. Сигурно ви е писнало от сълзливи, лигави изповеди. Обаче не знам къде другаде да си излея мъката...
Чуствам се адски зле. Имам чуството, че където и да отида, винаги си оставам незабелязана. Винаги има някой, който ме засенчва. Винаги съм номер 2. Просто се чуствам безполезна. Винаги, когато положа някакво усилие да бъда забелязана, нищо не става. Понякога сякаш съм невидима. Не разбирам какъв е проблема(явно е в мене). Моля ви изкажете мнение. Защо винаги оставам в сянката?
Благодаря предварително 8-[
Колкото повече се стараеш да си номер едно толкова повече затъваш.
Опитаи се да бъдеш НЕЗАБЕЛЕЖИМА и ще видиш колко хора ще те забележат.

bulgarche
10-09-2006, 06:49
Ае ... да съм център на внимание...може. Ама всъщност не обичам да съм на чело. Аз от стоене на страна и в общата маса съм постигнал много. За да си "Номер 1" трябва да знаеш много неща - какво искаш, какво правиш, защо го правиш, можеш ли да си го позволиш...

Dharma
10-09-2006, 08:11
awe budi v zlatnata sreda ;-)

She-Devil
10-09-2006, 08:29
Бъди себе си.Не искай на сила да станеш нещо,което другите искат или харесват.Когато си себе си,правиш нещата по свой си начин и ако това не допада на околните?МАЙНАТА ИМ бре!Ти живееш само за себе си и за любимите си хора...Нали така!?!!!! Усмихвай се повече мила!

jeditte
10-09-2006, 08:58
...

Nightmare
10-09-2006, 10:04
Защо трябва да си номер едно според разбиранията на тези отстрани теб. Бъди номер едно за себе си. Харесвай се такава каквато си. Отнасяй се добре с хората, които се отнасят добре с теб и ще видиш как тази мания да се отличаваш от другите ще изчезне.

koalka
10-09-2006, 10:41
Не са важни другите,а ти.Ти ако за себе си си нобер едно това е най-важното.А замисляла ли се точно защото полагаш много усилия да си забелязана,ти оставаш незабелязана?Живей си живота и другите ще те забележат без да правиш нещо и да полагаш усилия.

eas7a
10-09-2006, 11:36
Колкото и изтъркано да звучи - бъди себе си.... Въобще не трябва да те интересува дали те забелязват или пък не и това какво мисли или ще каже някой си там за теб ако направиш каквото и да било... Интересувай се само от себе си и от хората на които държиш и уважавай и взимай под въпрос само тяхното мнение, а не да се интересуваш от това на незначителни за живота ти личности...

Bloodlust
10-09-2006, 20:20
Мерси много на всички вас :) Ще последвам съветите ви. Безценни сте да знаете :smt039

Barbaronka
10-10-2006, 14:33
Az puk moga da ti kaja,che ako ti samata ne se imash za vajna i ne se obichash i drugite nqma da te imat za vajna i drugite nqma da te obichat!
Vse pak vsichki sme hora!! TAKA che az ti davam suvet,kogato se poglejdash v ogledaloto da si kazvash che si N1! Po dumite ti lichi,che ne si losh chovek!
Mako poveche samochuvstvie i da znaesh che za men shte si N1!
uSPEh !! :)