PDA

View Full Version : Otnosno Eqkulacia i Erekcia.....



SOS
10-08-2006, 18:36
Of Ora nachi problemat e sledniat!! Ot Otnositelno lqtoto pochnah da pravq sex.....do togava ne go bqh pravil, beh s priatelkata si ot nqkolko meseca i na neq i beshe za prav pat.... Ottogava otnositelno chesto go pravim, kogato i dvamata sme svobodni i imame nalichno prostranstvo (Teren) Obache neshto se pritesnqvam ......... poneje kato go pravim.....ne bih kazal che e ednoobrazno.....pozi pochti sqkakvi opotrebqvat..... priatelkata mi e neveroqtno prekrasna......i ne go kazvam poneje mi e gadje, Obache na neq nogo se kefqt.... Obache neshto ot vreme na vreme kato go pravim i onaq rabota se otpuska i dosta neudobno se poluchava...... Obesnqvam i che dosta sam preumoren poneje dosta energiq sam izrazhodil i e nared ...... Obache ne znam normalno li e?!
Onzi den neshto otnovo go pravehme...... i Otnosno parvia pat dobre beshe i tq poluchi Orgasm i az.....i nikakav problem nqmashe ....... obache nekolko chasa po kasno go napravihme pak.....Obache bqh i piinal....e to poluchi se obache neshto po edno vreme otnovo neshto ne stana ......otpusna mi se ....... e to ne znam do kolko e faktor no prodaljitelnossta ne be 5-10 minuti........ pone edno 50tina i otgore beshe ........ Obache ne znam.....normalno li e!?!? Otnosno na kolko godini sam sigurno bihte iskali da znaete........ e na 17 !!Obache ........nov sam v zanaqta prosto

Pomagaite!!

Infernal^Girl
10-08-2006, 19:27
пич TAKE IT EASY! не можах да доловях къф ти е проблема ха
защото ако тряя да съм чесна тва си е СУПЕР при положение, че си сваршил веднъж, пил си, и още 50мин...не знам кво искаш?!
да не би девойката да е нещо недоволна?!

10-08-2006, 19:56
Еми не то начи не е лошо?!Ооо не девойката остана доволна.....обаче не знам просто.... Еми не то не е прецедент и преди това няколко пъти се е случвало....... обаче като се замисля се получава на вторият път.... един път го правим.....душче после почивка да пийнем.....поговориме си и си лежиме и след някакво време отново.... е тогава се е получавало до колкото помня......
Обаче да не е нещо фатално ...... не знам и аз.....за това се притеснявам!!
Благодаря

quench
10-08-2006, 22:16
Мммм....
Не съм сигурен,много ми напомняш за мен,макар и моят проблем да е доста по-сериозен. Членът понякога се отпуска,дори да си много възбуден - не се бой,не си на състезание. Особено,ако ти е по-голям,пещеристите тела не могат да задържат кръвта.
А за проблема с еякулацията - ако все пак си свършвал от вагинален секс,то значи това не е перманентен проблем,просто ще ти се случва понякога. Може и да ти се налага по-хардкор стимулация.Може и да имаш проблем на емоционално ниво и да ти се наложи да откриеш фетиш,който да те стимулира и в двата случая. Това няма да те направи "сбъркан",дори напротив - ще си по-пълноценен.
Ето,аз не мога да изпитам оргазъм,докато правя вагинален секс - тогава вобще не свършвам. И това не е хвалба (когато започнах да правя секс,беше готино за начало,но после стана гадно). Понякога много смущава партньорката,която смята,че не те е задоволила. Но откакто открих някои (в началото странни) неща,които ме стимулират,нямам особени проблеми.

10-09-2006, 20:29
Еми не свършам........и то перманентно от вагинален секс.....то още не сме пробвали анален...... обаче просто се притесних понеже се случи неколко пъти....и да попитам опитните ора дали да се претеснявам.....дали е фатално......дали да отида на лекар......и е те такива неща!! До Тук Начи не е фатално .....не се умира от това......от време на време ще се случва.....Обаче толкова не е фатално понеже през останалото време достатачно одоволствие е доставено на девойчето и толкова няма да е загуба..... Обаче не бих казъл че ми е голям..... Обаче пък и малък не бих казъл че е .......Стандартен....... Около 15-17 СМ

Отново Благодаря!
Олекна ми.....

фсдждц
10-09-2006, 21:06
пич, не че нещо се ебавам, ама мисля че ти е малък. аз съм по-малък от тебе и ми е 17 см

quench
10-09-2006, 21:20
Еми да,естествено - може да се получи - гените са случайна работа.

10-10-2006, 20:26
Еми да ти кажа пич боли ме оная работа.... колкото толкова дето се вика......до сега девойката не се е оплаквала......даже е толкова доволна (Обаче не се хваля......просто е доволно)..... обаче онова за гените не го разбрах от Куинч....?!

quench
10-11-2006, 06:28
В смисъл,може някое 11 годишно момченце да го тупне в земята, а да си на 20 и да ти го дирят с микроскоп. То не е от възрастта - или го имаш,или го няма.
Е,има и помпи и импланит де,ама хмм....Не си е работа тфа....Тва само Азис може да го направи

dudeto_sy
10-11-2006, 07:16
Аз прочетох два пъти написано и не разбрах нищо... Много думи и шум... пъкнищо не се разбира...

10-11-2006, 20:43
Еми не пич доволен съм от размера..... не го дирят с микроскоп....
Обаче проблема не е в размера.... а в това , че на няколко пъти омекна....