PDA

View Full Version : КЕЦОВЕ :)



edno f-4e
10-08-2006, 20:23
zdraveite! V momenta razpolagam s 150 leva i iskam da si kupia novi kecki , ama sym malko nezapoznata s adresite i cenite na hubavite marki kecove v Sf! Inache sym vijdala mnogo - Globe , Gallaz , DVS. Bihte li mi kazali neshto - adresi ,ceni gore dolu za da znam kyde da otida da si gi nameria! Osobeno za markata "Gallaz" , haresva mi , vijdala sym modeli na Gallaz , okolo 70 leva sa mai , nali ? Molia kajete zashtoto e speshno! Blagodaria!!!!!!

drawers
10-08-2006, 20:35
Teя кецове станаха много комерсиални вече. Ебати тъпото. За твоя "проблем", що не се провериш в Гугъла

10-08-2006, 20:44
За тиа пари можеш да си земеш 100пъти по яки убувки...

Ескада
10-08-2006, 20:44
Аз харесвам кецовете на Converse :)

Pimki
10-08-2006, 20:56
spored men tiq kecove(kakvito mislq az 4e sa :? ) ne sa skypi nikade

edno f-4e
10-08-2006, 21:09
DO TUK ABSOLIUTNO NIKOI NE MI POMOGNA S NI6TO! NE MI PUKA DALI VI HARESVAT CONVERS ILI NE ZNAM SI KFO SI , vyprosyt beshe sledniat : KYDE SA ADRESITE NA Gallaz , DVS , Globe !!!! MOLQ , NEKOMPETENTNITE HORA DA NE PUSKAT PROSTO POSTOVE EI TAKA ZA DA SI IMAT POVE4E BROIKI MNENIQ , A DA OTGOVARQT PO TEMATA I VYPROSA! BLAGODARQ!

drawers
10-08-2006, 21:11
DRUGIA PUT MOJE I DA NE KRESHTISH
провери ли в някви сайтовена тея марки? ако сайта е български, трябва да има и АДРЕС ](*,) ](*,) ](*,)

edno f-4e
10-08-2006, 21:16
DRUGIA PUT MOJE I DA NE KRESHTISH
провери ли в някви сайтовена тея марки? ако сайта е български, трябва да има и АДРЕС ](*,) ](*,) ](*,)


Vij kfo - saita e za da si pomagame VZAIMNO! a ti s kfo pomogna be !? kat ne razbirash - SI TRAI BE! plius tfa - NE , NE ZNAM SAITOVE NA MARKITE , TI MALOUMEN LI SI - AKO IMAH , NQMASHE IZOB6TO DA PI6A TUK,MALOUMNIKO!!!!

Vse pak - ako nqkoi znae adresite , molq kajete gi. Mersi.

Rush_girl
10-08-2006, 21:20
Otkade si

Jamalska
10-08-2006, 21:21
След това ти отношение заслужаваш да си натикаш главата в тоалетната ама айде
Галаз има в Саботаж например...което се намира на патриарх евтимии точно след като се пресече с Витоша..малко преди Цар Асен.
Макар че според мен Галаз са боклуци и се скъсват на 6тия месец.
Там има и други модели..другото са Голямата Инсомния-на пазара Славейков ..до ЛонгДжон.И малката Инсомния на Гурко до спортната палата.Бас на майна си райна у лозенец няа ти обеснявам.
Конверс е на Васил Левски и за мен са мн добри непозерски кецове...
оправяй се.

Rush_girl
10-08-2006, 21:22
ot varna li si

edno f-4e
10-08-2006, 21:23
ot varna li si

ne , daje i v temata sum go napisala : ot sofia sym.

edno f-4e
10-08-2006, 21:27
След това ти отношение заслужаваш да си натикаш главата в тоалетната ама айде
Галаз има в Саботаж например...което се намира на патриарх евтимии точно след като се пресече с Витоша..малко преди Цар Асен.
Макар че според мен Галаз са боклуци и се скъсват на 6тия месец.
Там има и други модели..другото са Голямата Инсомния-на пазара Славейков ..до ЛонгДжон.И малката Инсомния на Гурко до спортната палата.Бас на майна си райна у лозенец няа ти обеснявам.
Конверс е на Васил Левски и за мен са мн добри непозерски кецове...
оправяй се.

Mersi , makar 4e sled tova ti tvoe otno6enie zaslujavash sled kato ti natikam glavata v kenefa .. i da ti se izsera! ;-) Ima edna pesen : "ebi si maaaikata paaaa4aaa.. " i tn.. ta - pozdrav! :-)
Ina4e - thanks za infoto , 6te se vyzpolzvam na MAX ! \:D/

Jamalska
10-08-2006, 21:47
Мразим селянки с кецове.За туй вече не носим скейтърси кецове

i'm so excited!
10-08-2006, 21:55
проста путка 8)

10-08-2006, 22:35
Кецки искаш, а?

Хакам ти го в чоФката, софийско цигане такова!
Камък да ти падне на главата!
Самолет да те блъсне!
Кон на лед да те ебе!
Кецовете за 200 лв. да вземеш, на третия ден да ги скъсаш!
Бял камък сянка да ти пази!
Азис да ебе баща ти в затвора!
Кондйо да изнесе майка ти в турция!

Eleonora
10-09-2006, 07:21
Вие стее луди бе.Стига сте се заяждали... #-o .

WILD__BOY
10-09-2006, 07:36
хАХАХа
ти си няква чалгарка и си решила да станеш малко по модерна и да си купиш кецове, да прослуушаш DnB и да псуваш на царевица.

Научи се да ползваш google[/img]

Globe bg - www.globe-bg.com (http://google.com)
Boardshop bg - [url]www.boardshop-bg.com
BAS - www.bas-bg.com

И на трите сайта има адреси
... gallaz е дъщерна фирма на globe. по-точно тяхната дамска линия.

СМЕХ СМЕХ СМЕХ!

krasivata_luvica
10-09-2006, 08:08
emi mania e :-D

skate_warrior
10-09-2006, 08:10
уф.. поредната....

cvetityy
10-09-2006, 08:17
уф.. поредната....

DetE-Idi0t
10-09-2006, 10:15
Е това в Софето наистина е адски отвратителна гледка да видиш 50% само с кецове. Тук във Варна, като си с такова "нещо" те гледат и леко странно дори. То всичко живо някакви кецове нахлузило, само дето не видях костюмиран с кецове... ](*,) Почвайте олдскуул докато и то "не влезе на мода" :evil: ](*,) ](*,) ](*,)
Селянията няма край..

XePouH
10-09-2006, 11:25
писъл съм по много теми за марки,аз лично ся ползвам конвърс и съм доволен :wink:

bunnie
10-09-2006, 14:43
gorkata ... iska kecki za 150 lv. .... 4udq se dali znae vaob6te kakvo sa kecki,ili nqkoi i e promil mozuka i sa 6e vpe4atlqva golemite batkovci ....

mila 6e ti prepora4am da napravi6 slednoto - otiva6 v sabotage,dava6 150te kinta i kazva6 iskam kecki,6ot haresvam goshko ot 3 klas puk toi ne mi obra6ta vnimanie ..... mislq,4e 6te ti nqmerqt to4no tva deto tarsi6 ....

skate_warrior
10-09-2006, 16:43
хах.. честно казано момиче/жена с кецове никак не ме впечатлява.. така че ако искаш да забиеш някой батко това не е начина ;)

Psycho Realm
10-09-2006, 16:47
Йе, даваме 200 лева за кецове и вече сме MEGA гъзари.
Въобще цялата работа с кецове, кубинки се изврати напълно.

XePouH
10-09-2006, 17:56
хахахаха skate_warrior има момичета на коит супер мноо им ходи,предпочитам тях от колкото някви другои :-D

skate_warrior
10-09-2006, 18:00
Е имах предвид, че като момичето е с кецове, няма да ми направи толкова голямо впечатление.. кецовете не са нищо особено.. най-обикновени боклучиви цървули :lol:

Ама извинявай да харесвам некво смъкнато, рошаво подобие на момиче, което виси по цял ден на пейките покрай Паметника или НДК, наливайки се с бира и захапала.. (таковата.. фаса :lol: :lol: ) някак си.. не върви 8)

LunaTriCk
10-09-2006, 18:49
в тази тема има много злоба...затова :arrow:
http://img245.imageshack.us/img245/3513/ahatemaoq1.jpg

edno f-4e
10-09-2006, 19:02
Мразим селянки с кецове.За туй вече не носим скейтърси кецове


xaxaxaaxxaaxax ](*,) ](*,) ](*,)
I az mrazim. Zatui te pitam tebe za kecovete :mrgreen: :::

edno f-4e
10-09-2006, 19:12
да обобщим:

1 ти си тъпа, проста селянка
2 искаш кецове
3 имаш изкарани със сперма на челото кинти на околомръсното
4 тъпа си (да повторим)
5 искаш услуга, но елементарният ти мозък не схваща как да отправиш молба..


Купи си шибаните кецове и дано ти се скъсат за два дена, всеки ден да стъпваш в лайна като теб, да ти се вмиришат и да хванеш гъбички...
а после спокойно отиди и умри в лайна дрисло...

agahahahahahaha smeh smeh smeh! Ama 4e si kompleksar! Ama sega tuka.. da ne izbivash kompleks4eta ? :-k A pyk za mnenieto ti 4e sym selqnka - amiiii ne :) prosto ti si prost seltak det izbiva selskite mi kompleksi .. 4ekai sa da ta pozdravq i tebe s edna pesen xaxxaxaxaaxax taaa aaa, setih se ! "Obi4am shopskaaaaata salataaaa" i tn. pee ia nekyf "qk pi4" xaxaxaxaxaxxaxa ta.. pozdrav sexy :p {P} Brqh brqh ama 4e si maaaaj ;p golem myj sa izvydi ba ! :)))))) selski bek \:D/

edno f-4e
10-09-2006, 19:15
хАХАХа
ти си няква чалгарка и си решила да станеш малко по модерна и да си купиш кецове, да прослуушаш DnB и да псуваш на царевица.

Научи се да ползваш google[/img]

Globe bg - www.globe-bg.com (http://google.com)
Boardshop bg - [url]www.boardshop-bg.com
BAS - www.bas-bg.com

И на трите сайта има адреси
... gallaz е дъщерна фирма на globe. по-точно тяхната дамска линия.

СМЕХ СМЕХ СМЕХ!


koi e 4algarka be , kozel takav hahahahahaha male male , stadoto stadootooo :)))))))) kfo si4ki ska4ate be prostaci :D :D kfo kato valci na meso :smt005 smehat si ti be , "krasaveco" :smt005 Moje6e da kaje6 infoto bez da se prai6 na interesen ama neeeee... ti si qk ;p xaxaxaxaxaxaaxaxax :smt005 :smt005 :smt005

edno f-4e
10-09-2006, 19:19
a za vsi4ki ostanali , koito ne sa re6ili da me psuvat kat nekfi selski par4eta ot selo Gorno Nanadolni6te - haresvam kecovete,ne iskam da se pravq na interesna , nito pyk da davam 150-200 leva za tqh. Prosto kazvam kolko pari imam za da si kupq ne6to s tqh. Moje bi ne samo obuvki.. Da si moderen 4ovek , mlad , koito iska da izglejda dobre , ne e prestyplenie! I ne zaslujava takova otno6enie.. no kfo da vi kaja hora - selska mu rabota! Prostotiqta si vyrvi po horata kato 4uma.. Tova e!Mersi!

Jamalska
10-09-2006, 19:40
Модата Да Горииииии!

10-09-2006, 19:57
of za kvo si4ki traa da da se syobrazqvame s va6to mnenie - ne nosite kecove - dai nikoi da ne nosi,slu6ate nz si kva muzika - si4ki da slu6ame,4e ina4e sme propadnali.obli4ate se nz si kak i e samo tva - si4ki ostanali sa komersialni.E PYK NE SM SYGLASNA!!!!

po temata - porovi se v saita - ima tyrsa4ka,se 6te nameri6 ne6to

edno f-4e
10-09-2006, 21:41
я тази малката пак си е отворила устата...

хем е софиянка и е модерна, пък не се сеща да се разходи малко из центъра... магазини за кецове на всеки ъгъл има вече...

най-близкото до София, което е виждала сигурно е село Мрамор... :lol:

pak li ti beeee , iz4eknatiq :smt005 uf , da ti kaja 4estno - omryzna mi da ti se hilq na typotiite i na selskite ti postanovki :smt005 :smt005 :smt005 basi - maika ti ili tatko ti da ne sa ot selo, 4e taka samo za tez sela prikazvash..? :::
Sigurna sym 4e ne sa mnogo inteligenti , no pone ti moje6e da promeni6 ne6to v semeinata vi 4erta! :smt010 Jalko... no fakt !
a kym mnenieto ti - da , or SF sym amaaa nqmam vreme kato tebe da obikalqm iz "магазинитйе" , da imam edinstvenata cel da sym "фие6ън облякана" xXAAXXAXxaXAAaxXA i da sym tolko typa ta da obikalqm po cql den kat muha bez glava iz magazini.. Kapish.. !? =D>

fake
10-09-2006, 21:59
оффф, путко проста, заминавай да си купуваш кецове и спри да се заяждаш, щот ме изнерви вече, пача малоумна такава!!!получи си инфото, кфо искаш повече ае изнасяй се и само недей да обиждаш, щото мое да си гост, ама в интернет не можеш да се скриеш ако не ти е известно!

skate_warrior
10-09-2006, 22:07
И тая мода ще отшуми... Ето напоследък е фйешан да си freerunner... Аз съм сигурен, че след има няма година ще си е сменила вкуса... Колкото по-скоро отмине тая скапана мода - толкова по-добре.. честно казано вече ми писна от скейтъри...

edno f-4e
10-10-2006, 09:07
Емииии то аз като се разхождам из Центъра и виждам, че има магазини и хоп- правя асоцияцията... като ми трябва нещо и ходя по магазините...

така, че факта, че нямаш време да излезеш от селото си не е оправдание...

тааааа купи ли си кецове?? Намери ли магазините?? Намери ли центъра всъщност???


бтв много обичам да говорят за родителите ми... но просто няма как да променя семейната черта :( ФАКТ...
като видя тъпи хора като теб и ме избива на агресия.. защо просто не си затвориш плювалника, а???

Кецаджийке... как смело обвинява другите, че са фешън... тц тц тц
за какво са ти тия кецове- скейт ли караш или в някоя чалгарница си чула, че са модерни и гъзарски...

обувай цървулите и бягай далеч от тук...

uf , pak li ti beee :smt005 Tolko mnogo govorish - qvno ima6 qko kompleksi ili prosto si tolko prost i zloben 4e nema nakyde! Kakvo da kaja osven - zloba... :::

cvetityy
10-10-2006, 09:13
И тая мода ще отшуми... Ето напоследък е фйешан да си freerunner... Аз съм сигурен, че след има няма година ще си е сменила вкуса... Колкото по-скоро отмине тая скапана мода - толкова по-добре.. честно казано вече ми писна от скейтъри...

по скоро ми писна от аматиорите скейтъри мноо се дразня модерно е ае да стана скейт тва е тъпо ако му се кефиш стани но пък като не ти е кеф а само заради шибаната мода по добре заеби няма смисъл

cvetityy
10-10-2006, 09:40
Ти ли се дразниш???

Аз преди години като си носех кецове ми беше мега яко и някакви гъзари ми разправяха как може да ги носиш тия грозитии- вземи си Найки или Адидас и прочие...

сега всеки келеш е с кецове... дееебиш и тренда смотан...

ами да аз се дразня колко пъти тряя да повтарям че не съм неква шибана чалгарка и не слушам музиката коята е модерна сега а тази която на мен ми харесваи не нося кецки щото е модерно а щото ми е кеф и са ми удобни не ме ебе кой кво мисля за тва

skate_warrior
10-10-2006, 10:22
а 'що ти е кеф да носиш кецки като не е за модата.. ? Ако е за удобство мога да се хвана на бас, че има много по-удобни маратонки или някакъв друг вид обувки, които са хем по-евтини, хем по-удобни :)

eas7a
10-10-2006, 10:26
Skate си е култура, начин на живот.... А не някаква позиорска история... супер много ме дразнат навъдилите се позиорски скейтърчета, които с ебати яките про дъски едно олие немоат да напраат обаче се мъкнт напред назад със скейта за да се покзват колко са интересни... Скейт се кара за лично удоблетворение и удоволствие... ТОВА НЕ Е НАЧИН ДА ИЗГЛЕЖДАШ "ЯК и ГОТИН", ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ АКО НАИСТИНА ГО ОБИЧАШ!

skate_warrior
10-10-2006, 10:43
Skateboarding to me means freedom,an outlet for any sort of stress and responsibilities.It's my way of expressing myself.

Dr. Kazimbutt
10-10-2006, 16:52
Skate си е култура, начин на живот....
Не се ли сети за някое по-голямо клише?

eas7a
10-10-2006, 16:59
Skate си е култура, начин на живот....
Не се ли сети за някое по-голямо клише?
Интересно ми е що за човек си щом определяш думите по клишираност а не по смисъл... Това си е самата истина и щом ти (по профила ти предполагам, че си метъл) неможеш да го осъзнаеш значи най-добре навличай чалгарските дрешки, изусявай се и do some faggot stuff. Ще ти отива на акъла...

Dr. Kazimbutt
10-10-2006, 17:07
Не съм нито чалгар, нито метъл. И тези думи са клиширани, защото в България ги употребява всеки втори дришльо. Скейтът е начин на живот за хората, които го практикуват сериозно (в родината ни май са към 5-10 човека)... а не за някакъв тип, който си мисли, че е много яко да се тупаш по гърдите и да разправяш насам-натам, че "Skate е култура, начин на живот" и тем подобни.

eas7a
10-10-2006, 17:13
Може би от една страна си прав, че пикльовците не влагат никакво значение в тези думи, а просто ги повтарят "to look cool"... Но не за всеки е така. I mean what i say... няма да се обяснявам на когото и да било, не ми пука особено от вашето мнение, дали ще ме вземете за поредния позиор или не... важното е че аз се чувствам добре, така че не си хаби сили да се заяждаш...

Dr. Kazimbutt
10-10-2006, 17:18
Не се заяждам - просто казвам това, което мисля. Ако не си позьор, ако наистина ти е кеф да караш - евала. Ама ако си като нашия форумен карач (той си знае кой е), то тогава си просто смешен.

eas7a
10-10-2006, 17:22
Да бе направо гори... LMAO... :smt044

eas7a
10-10-2006, 17:27
Пиша по темата не заради друго, а щото се дразня на хейтърски педалчета, just like you two... Като не ви харесва моята гледна точка на нещата не общувайте с мен, fu.

KoRn
10-10-2006, 18:01
OFF seliaci takiva ligavite se 6toto ne znaete i edin magazin s malki izklu4enia kupi si kecove ot INSOMNIA na GURKO ili na 6-ti septemvri

skate_warrior
10-11-2006, 11:06
Не се заяждам - просто казвам това, което мисля. Ако не си позьор, ако наистина ти е кеф да караш - евала. Ама ако си като нашия форумен карач (той си знае кой е), то тогава си просто смешен. Понеже съм 100% сигурен, че говориш за мене(явно си поредния смешен хейтър) ще ти отговоря само с едно нещо - това, което съм постигнал аз в скейта е НАПЪЛНО достатъчно, за да мога да се нарека такъв (въпреки, че вече мразя тая дума), така че си спести слабоумното мнение за себе си. Не коментирай хора, които не познаваш и никога няма да имаш честта да познаваш и всичко ще е ок ;)

А иначе съм много радостен, че ме наричаш смешен... такива като тебе ме стимулират допълнително :) А относно кой е позьор и си мени нрава - ще си проличи в бъдеще...

10-11-2006, 14:18
Тая тема големи спорове направи,ами нека всеки да си носи квото иска и да слуша каквото иска!!!Ами момичето като й харесва да носи кецове,всеки има правото да избира!

Dr. Kazimbutt
10-11-2006, 16:23
Понеже съм 100% сигурен, че говориш за мене(явно си поредния смешен хейтър) ще ти отговоря само с едно нещо - това, което съм постигнал аз в скейта е НАПЪЛНО достатъчно, за да мога да се нарека такъв (въпреки, че вече мразя тая дума), така че си спести слабоумното мнение за себе си. Не коментирай хора, които не познаваш и никога няма да имаш честта да познаваш и всичко ще е ок ;)

А иначе съм много радостен, че ме наричаш смешен... такива като тебе ме стимулират допълнително :) А относно кой е позьор и си мени нрава - ще си проличи в бъдеще...
След като карането ти доставя истинска наслада, защо толкова ти пука за мнението на човек, който не те познава (очвевидно то те интересува, защото иначе щеше да го подминеш и въобще нямаше да се връзваш на писанията ми)? :wink:

edno f-4e
10-11-2006, 20:52
edinstvenoto koeto moga da komentiram e - pak se zaqjdate. I to za gluposti. A otnosno exploitedteen - ko da kaja osven .. na vsiaka mandja merudia batence! :mrgreen: Ti ne vijdash li che neprekysnato se zaqjda6 sys si4ki !? Kat si tolko otvoren , i tolko "pekan" , qk piiiiich - ko sedi6 da se obqnqq6 na celiq forum kyf si , kyf ne si =D> Takiva gotini sofiiski pi4ove kat teb ne trqq da kisnat vyv forum i da obqsnqvat nedostijimite si uspehi :smt018 !

Oh God .. what a looser ... :cry:

edno f-4e
10-11-2006, 21:05
купи ли си кецове??

mne , nqmam vreme. ama ina4e mislia da si kupa kecovete det ti mi kaza. Onez dyrvenkite, mnogo ma kefat :mrgreen: Sha sa fieshyn oblqkana xaxaaxaxax Thank you baby {P} :smt008

edno f-4e
10-11-2006, 21:32
окей...
като си купиш се обади...

.. nepremenno! :::

Ama 4akai sa.. az zabraih - az sym edna prosta typa selqnka! :smt018 Kak she si govora s tebe ? :smt017 Ti si gotin.. a az - prosta :smt018

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

edno f-4e
10-11-2006, 21:40
затова като си ги купиш с най-голямо удоволствие ще ти пожелая да ги изядеш...

i az te obi4am :smt007 Ama dyrvo ne obi4am :-k

I btw - ne e nujno da mi otgovarq6 na vseki post.. ve4e razbrahme.. qk si..

edno f-4e
10-11-2006, 21:49
как да не е нужно???

ТРЯБВА!!! :lol:

vsy6tnost si prav... neka obob6tim do tuk !!! :-)
Пиекън си кът Дйеивид Биекъм..a daje i pove4e.. Final. The Whole TRUTH.

(XAXAXAXAxaxxhaghgGghaxXaaxYTtyatyTYaYayghghaAXAXa xxhahahXAXAAX , na si4ki ostanali - leka ;-) )

DetE-Idi0t
10-11-2006, 21:51
Колко тъпо същество си ... :smt044 :smt044 :smt044

edno f-4e
10-11-2006, 21:56
как да не е нужно???

ТРЯБВА!!! :lol:

vsy6tnost si prav... neka obob6tim do tuk !!! :-)
Пиекън си кът Дйеивид Биекъм..a daje i pove4e.. Final. The Whole TRUTH.

(XAXAXAXAxaxxhaghgGghaxXaaxYTtyatyTYaYayghghaAXAXa xxhahahXAXAAX , na si4ki ostanali - leka ;-) )


It can't be right what i'm reading here
No one believes in all this stuff no more
Our ideas don't see eye to eye
Get your press with a pocketfull of lies

Telling everybody every word is true
One day soon they're gonna see through you(Oh listen now)

[Chorus]
I got your number, you can fool some people some part of the time
I got your number, I aint ever gonna toe that particular partyline

There'll be some people gonna back you up
But don't look here for moral support
Don't you ask no favours from me
I don't believe in charity

Telling everybody you're wonderful
What are you gonna do when there's no one left to tell it to(So listen now)

[Chorus]
I got your number, you can fool some people some part of the time
I got your number, I aint ever gonna toe that particular partyline

You think you're so special, but you're only fooling
Tell your lies to anyone but me

[Solo]

You think you're so special, but you're only fooling
Tell your lies to anyone but me ('Cause I can see through you)

[Chorus]
I got your number, you can fool some people some part of the time
I got your number, I aint ever gonna toe that particular partyline
(Oh listen now)
I got your number, you can fool some people some part of the time
I got your number, I aint ever gonna toe that particular partyline
(Listen to me)
I got your number, you can fool some people some part of the time
I got your number, I aint ever gonna toe that particular partyline

*v o4akvane na obajdane* Call Me , Fuck Me , I`m Famous !

DetE-Idi0t
10-11-2006, 22:14
Както ми каза един човечец :-D такива, като теб стават само за секс (кеф) и никога за разплод!

skate_warrior
10-12-2006, 10:33
Понеже съм 100% сигурен, че говориш за мене(явно си поредния смешен хейтър) ще ти отговоря само с едно нещо - това, което съм постигнал аз в скейта е НАПЪЛНО достатъчно, за да мога да се нарека такъв (въпреки, че вече мразя тая дума), така че си спести слабоумното мнение за себе си. Не коментирай хора, които не познаваш и никога няма да имаш честта да познаваш и всичко ще е ок ;)

А иначе съм много радостен, че ме наричаш смешен... такива като тебе ме стимулират допълнително :) А относно кой е позьор и си мени нрава - ще си проличи в бъдеще...
След като карането ти доставя истинска наслада, защо толкова ти пука за мнението на човек, който не те познава (очвевидно то те интересува, защото иначе щеше да го подминеш и въобще нямаше да се връзваш на писанията ми)? :wink:
А къде съм казал, че ми пука за мнението ти? ;) Въпроса е принципен.. не говоря само за скейт.. просто не виждам как може да коментираш кой какъв е без да го познаваш... Дали ще кажеш, че съм ПРО Скейтър или позьор, това няма да промени отношението ми към самия спорт.. просто е смешно...
Та... ако искаш специална тема да направя където да кажеш, че съм позьор и не карам ? :roll:

kudravoto
10-12-2006, 10:41
ami skate_warrior e dosta dobur v sporta!!! :D