PDA

View Full Version : na 19, nikoga ne sum imala gadje



10-08-2006, 19:57
Na 19 godini sum i nikoga ne sum imala gadje, nito sum se celuvala. Mnogo mi e gadno, iskam da imam gadje, no vinagi kogato si haresam niakoe momche te ne me haresvat. :cry: A tezi koito me haresvat az ne gi haresvam. Molia kajete kakvo da pravia po tozi vupros. Mnogo momcheta me uvajavat i me haresvat kato priatelka, ne kato gadje.
I maika mi onzi den mi vika ti triabva da si hvanesh gadje che skoro (moje bi kum 24-25god)shte triabva da se jenish. Triabva da hodite niakolko god. za da go opoznaesh i da se ojenite ako se haresate.
Poniakoga si mislia che nikoga niama da se ojenia, da imam deca, i si mislia che shte umra devstvena. Neznam kakvo da pravia. Sega nabliagam poveche nad uchenieto, ama puk si iskam i gadje. Eto sega si haresvam edin pich, no toi izglejda che ne me haresva. Zashto vinagi kato si haresam niakoi te ne me haresvat kato za gadje? A tezi koito me haresvat, az ne gi haresvam? Kude e prichinata?

exelero
10-08-2006, 20:05
За дественоста си не се притеснявай като имаш мерак винаги ще се намери някой бастун да направи секс със тебе нищо че не те харесва!
А за другото може би щотот си се затворила много да учиш и не правиш това което правят готините момичета

GABITO_91
10-08-2006, 20:13
spored men ne trqbva da se trevojish shte mu doide vremeto :D

TreeHill
10-08-2006, 20:20
Няма за какво да се притесняваш и аз бях в същото положение до скоро .Спокойно , на всеки му идва времето и ти ще намериш своя любим

tX
10-09-2006, 06:56
Na 19 godini sum i nikoga ne sum imala gadje, nito sum se celuvala. Mnogo mi e gadno, iskam da imam gadje, no vinagi kogato si haresam niakoe momche te ne me haresvat. :cry: A tezi koito me haresvat az ne gi haresvam. Molia kajete kakvo da pravia po tozi vupros. Mnogo momcheta me uvajavat i me haresvat kato priatelka, ne kato gadje.
I maika mi onzi den mi vika ti triabva da si hvanesh gadje che skoro (moje bi kum 24-25god)shte triabva da se jenish. Triabva da hodite niakolko god. za da go opoznaesh i da se ojenite ako se haresate.
Poniakoga si mislia che nikoga niama da se ojenia, da imam deca, i si mislia che shte umra devstvena. Neznam kakvo da pravia. Sega nabliagam poveche nad uchenieto, ama puk si iskam i gadje. Eto sega si haresvam edin pich, no toi izglejda che ne me haresva. Zashto vinagi kato si haresam niakoi te ne me haresvat kato za gadje? A tezi koito me haresvat, az ne gi haresvam? Kude e prichinata?
Епаааа, я проблем не видим ?! :-s
А те майките са така като ги друсне критическата. И мойта ме ръчка да съм се женил и да и правя внуци, ама ... кучетата лаят кервана си върви. :-D
Девствена няма да си умреш, спокойно. И да искаш не може. Life sucks, and swallows too!
Такаче щракай си с пръсти и да не ти дреме. :::

Edit:
Да вметна само, че предпочитам момиче като тебе отколкото някоя дето на 13 е минала полвината квартал. :-({|=

samotna
10-09-2006, 07:37
всичко с времето си,ще дойде и твоят миг.Имай търпение

SINDEL
10-09-2006, 10:26
Ами то май всеки си ги е мислел тея неща в даден момент. И аз бях така преди да си намеря първото гадже. Ама спокойно. Някак си винаги съм си мислела 4е тези които дълго време остават сами накрая си намират то4ния 4овек и са много по-щастливи от другите, които въртят гаджета постоянно. Има няква справедливост накрая според мен :) Поне с мен така стана.

koalka
10-09-2006, 10:37
Ами направи нещо,за да те харесат.Понякога става от само себе си,а друг път трябва да положиш усилия.Това,че си на 19 и си още девствена,защото е хубаво да го направиш с човек,към който имаш чувства,а не щото така трябва или приятелките ти вече са го направили.Не слушай майка ти какво ти казва.Не е казано,че трябва да се ожениш на 25,а на колкото ти решиш,само да намериш човека,с който искаш да си.Ти живееш своя живот.Никога не е късно,ще си намериш гадже.Важно е да се обичате.

vladi_addict
10-09-2006, 11:47
я кажи в кой град си, пък може да се направи нещо по въпроса. аз не съм претенциозен, но съм обчлив. за контакти - ЛС.

maybelline
10-09-2006, 14:16
Сестра ми намери истинската любов на 18,а дотогава имаше само едно "гадже",в което не беше влюбена(доколкото аз разбрах).Това дето ти го е казала майка ти е смешно(макар и лееееко логично).Не е нужно да ходиш няколко години с някой,за да решите да се ожените(казвам го от лични наблюдения).Това,че не си имала гадже не значи,че си грозна,тъпа или нещо от този род,а просто че не си срещнала правилният човек.А когато го срещнеш,и двамата ще разберете много бързо;).Недей да се тревожиш за това,защото ако отчаяно търсиш гадже,момчетата ще го усетят,след което по-схватливите ще те отбягват,а по-тъпите ще ти се лепят заради секса.Ако толкова бързаш и имаш някоя набелязана цел,купи си "Любовна тактика"(книгата е доста хубава).Късмет!

Amy_Lee^89
10-10-2006, 09:05
Ами то май всеки си ги е мислел тея неща в даден момент. И аз бях така преди да си намеря първото гадже. Ама спокойно. Някак си винаги съм си мислела 4е тези които дълго време остават сами накрая си намират то4ния 4овек и са много по-щастливи от другите, които въртят гаджета постоянно. Има няква справедливост накрая според мен :) Поне с мен така стана.

=D> =D> =D> Няма какво да кажа повече, освен че сигурно си много готина като човек, струва си да те познават, а тези които не са ти обръщали внимание, са балъци, които не знаят кво да търсят у едно момиче. Тъй че гледай си живота и не се притеснявай, Истинския ще се появи рано или късно. :wink:

die_die_my_darling
10-10-2006, 12:14
miaz imam priqtelka det go naprai za 1vi pat na 22 tai 4e ne se pritesnqvai nqkoi momi4eta sazrqvat po kasno :)

{Sweet_Dreams}
10-10-2006, 13:42
Боже това да ти е проблема!Живей си живота.Всеки си намира някога спътника в живота!Хората стават на по 30 години и още не са женени и си живеят живота.А относно девствеността,просто още не ти е дошло времето.Аз познавам една приятелка,която е е на 25 и не беше правила секс никога и намери лубовта на живота си,ходеха 2 месеца и се ожениха и сега са много щастливи! :wink: ;)

KisskilleRcHe
10-10-2006, 14:18
Дай един маил па може и да се сватосаме ..... :П

iskamTe_vednaga
10-10-2006, 14:28
ami kato gledam kak si tragnala moje i da stane taka kato si misli6 ,no ot druga strana za vsi4ko si ima vreme.mejdu drugoto molqte pravi razlika m/u omaja i ojenq.kakto ti se izrazi "ojenq"-se izpolzva kagato se jeni6 za jena ,a omyja kogato stava vapros za maj. :mrgreen: :mrgreen:

Viktoriq_
10-10-2006, 18:00
Според мен няма никакв смисал да се тревожиш за това , че си девствена ... защото като се замислиш никой не знае това ... пак и , че си била или не си била с мъж не значи нищо !пак и аз да съм чесна ... аз също много време чакам за да намеря голямата любов ...или поне момче на което мога да дам всичко , което съм ... пак за женитбата , то си идва сляпата неделя и това е !само няма да се тревожиш и ВЯРВАЙ в свбе си ! Ако става на вапрос и аз винаги съм си мислила , че съм адски спекана ... и никога не сам се учила да се целучам с разните ледчета и ала бала ... но то просто си става ... харесваш си момче и даваш ... без да ти пука ... !!!
УСПЕХ ...
кисс

lost_girl
10-10-2006, 18:27
ми мила и аз съм така,само дето разликата е че аз съм по малка,но споко все някога(скор се надявам) ще си намериш някой

vladi_addict
10-10-2006, 18:34
я кажи в кой град си, пък може да се направи нещо по въпроса. аз не съм претенциозен, но съм обичлив. за контакти - ЛС.

akademika
10-10-2006, 21:26
Дефекта е в теб, ама дефекта може донякъде да е от това, че може да си нормална...

Amayo
10-10-2006, 22:02
я кажи в кой град си, пък може да се направи нещо по въпроса. аз не съм претенциозен, но съм обичлив. за контакти - ЛС.
Абе на тебе докога трябва да ти правя забележки? Я да изчезваш бързо от тука, да не ти е сайт за запознанства.

belluci
10-11-2006, 04:48
Mislq,4e e po-dobre da si nqmala gaje ot kolkoto da si ska4ala ot toq na oniq kato nqkoq cvetarka.Za vseki vlak si ima putnici,taka 4e ne se pritesnqvai,po-dobre budi turpeliva i 6te sre6tne6 podhodq6tiq 4ovek:)Pojelavam ti tova da stane po-skoro :P