PDA

View Full Version : Запознахме се на РД и какво следва?



Неизвестен
10-08-2006, 21:12
И така, вчера бях на РД и си харесах едно моомиче, което познавам от около 1-2 год., ама чак сега ми напправи сериозно впечатление. Тя е една годинна по-малка от мен(на 14).По време на РД-то тя се споглеждахме и си казвахме по някоя друга дума, а след като си тръгнаха повечето гости, ние останахме още около час и си приказвахме и ... всъщност беше мн приятно. :oops: От тогава не мога да спра да мисля за нея. Ама тука идва проблема - не се виждаме често, няма интернет в момента и единственият начин за връка е чрез тел. Но сега какво, да я поканя ли да излезнем или да не избързвам още, или ... :?:

П.С. Основното ми притеснение е да не бии да ме приема просто като приятел и аз да прецакам всичко.

cvetityy
10-08-2006, 21:21
не мисля че те приема само като приятел така че давай смело напред и че видиш че всичко ще се нареди имай вяра http://smilies.sofrayt.com/fdm/victory.gif

_donna_
10-08-2006, 22:18
Да'е,яко по рождените дни.
Почерпят се всички порядъчно и много се обичат.
И да я каниш и да не я каниш,все тая,
мога да ти гарантирам,че нищо няма да е същото. :-D

tX
10-09-2006, 06:51
Да'е,яко по рождените дни.
Почерпят се всички порядъчно и много се обичат.
yep! :-D
Само аз заобичвам я леглото я шишето... я и двете... :|

bulgarche
10-09-2006, 06:51
Обади й се. Питай да излезете на няква разходка. Недей да бързаш в действията си обаче :)

samotna
10-09-2006, 07:40
Обади й се. Питай да излезете на няква разходка. Недей да бързаш в действията си обаче :)
:smt008 и аз така,бъди мил,покажи,че не си като другите

white_chik
10-09-2006, 08:57
Трябва да я поканиш на кафе и то бързо.Преди няколко седмици и аз бях на рд и там се запознах с едно момче,след това излязохме и сега сме задено :mrgreen: според мен няма какво да губиш.Винаги има опасност да те възпримее като приятел,но все пак ако не опиташ,после пък ще се измъчваш защо не си използвал шанса си

koalka
10-09-2006, 11:00
Ами то какво има да бързаш...вече се познавате,опознали сте се горе-долу и сега можеш да и се обадиш.Покани я на среща,тя предполагам ще се сети,че имаш интерес към нея и на срещата можеш да и предложиш.Или пък я питай дали искате да излезете втори път и на втората я питай.

10-09-2006, 11:07
ако пробваш може да сбъркаш, но ако не пробваш ше съжаяваш.. така че... смело напред, обади и се :)
Успех!

TreeHill
10-09-2006, 11:17
Обади й се. Питай да излезете на няква разходка. Недей да бързаш в действията си обаче :)

iiirish
10-09-2006, 14:15
ех, не вярвам тя да си помисли, че ако идете на кафе ще я изядеш :D опитай, но бъди внимателен какви и колко големи крачки правиш към нея за да не останеш след това неприятно изненадан и с пръст в устата ;)

BeCool_nNice
10-09-2006, 18:27
Съвет от личен опит => ако до 1 седмица след 1вия ти опит за кафе не сте излезли , спри да мислиш за нея , аз все още мисля за моята и ми е кофти :-({|=

10-09-2006, 18:34
E, аз бих казал на момчето да опита 2 пъти да излезе с нея, даже може би 3 пъти ако е по-настойчив, ама ако тя му откаже, по-добре да я остави за да не се прави на глупак и унижава, което пък съвсем ще му унищожи шансовете да излезе с нея.

Неизвестен
10-10-2006, 12:02
Мерси за съветите!Всъщност днеска ходих да я видя в нейното даскало, ама охраната не ме пусна и аз реших да и пиша СМС, да й кажа че съм ходил и така...И тя ми каза, че иска утре да ме види :!: Ми...ще ида пък да видим кво ще излезне! :P

IKisseDAGirL
10-10-2006, 12:17
какво като няма интернет, нищо не пречи да я поканиш да излезете на кафи или да отидете на кино, например
недей да прибързваш, излизайте и виж как ще се развият нещата :-) ако всичко е ок, след известно време може да я питаш дали изпитва нещо към теб и така.. :)

KoRn
10-10-2006, 12:26
davai smelo pokani q na sre6ta :arrow:

Break
10-10-2006, 19:58
Аз съм (или по-скоро бях :( ) във аналогична ситуация. Е, не се запознахме на рожден ден, ама това няма значение. Поканих я да пием по нещо и тя ми отказа с думите, че била заета, и че не можела нищо конкретно да ми каже за друг път. И сега какво? Да и трия ли телефона от мобилния ми или...? Аз мисля да се пробвам още веднъж, а вие?

lost_girl
10-11-2006, 07:15
не мисля че те приема само като приятел така че давай смело напред и че видиш че всичко ще се нареди имай вяра http://smilies.sofrayt.com/fdm/victory.gif

съгласна съм

dudeto_sy
10-11-2006, 07:43
Ами... обади и се, живей не чакай, какво ще чакаш...? Да мине живота? Или?

Amy_Lee^89
10-11-2006, 18:49
Мерси за съветите!Всъщност днеска ходих да я видя в нейното даскало, ама охраната не ме пусна и аз реших да и пиша СМС, да й кажа че съм ходил и така...И тя ми каза, че иска утре да ме види :!: Ми...ще ида пък да видим кво ще излезне! :P

Браво, браво =D> =D> Честито, приятно прекарване с нея и успех!! :D :wink: