PDA

View Full Version : Moderated:Как толкова истински се разкривате пред приятелите



ot4aqna
10-09-2006, 07:54
abe hora, imam edin problem i ne zn kak da go razre6a- ne moga da spodelqm! kogato izlqza i priqtelki az ne samo deto ne spodelqm ami i nqmam mnenie za po4ti ni6to! ne zn kakvo me e nakaralo da se zatvorq taka kato izpla6ena mida v 4erupkata si, no 6te s1m vi mn blagodarna ako mi kajete kak tolkova istinski se razkrivate pred priqtelite si. naistina se nujdaq ot pomo6t! predvaritelno vi blagodarq

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

10-09-2006, 08:02
В тоя форум няма да намериш психиатър. Поговори си с вашите, едва ли някакви тийнчета ще ти помогнат кой знае колко!

Blackie
10-09-2006, 08:20
Според мен това да не споделяш с приятелите си всичко, да не се разкриваш пред тях е много хубаво! Казвам го от личен опит, защото, когато разголиш душата си пред някой, после този някой може да те предаде, дори да ти казва, че е най-добрият ти приятел... Когато избягваш да споделяш няма възможност да бъдеш наранен! Излизай с хората, общувай си с тях, но не повече!
Но ако наистина си мислиш, че това да разкриваш всичките си тайни пред приятелите си е хубаво-еми, тогава се постарай, когато се сетиш, че искаш да споделиш нещо с някого, вместо само да мислиш, направи го! Не е толкова трудно...

Pimki
10-09-2006, 08:30
Mi i az ne im kazvam si4ko no se pak si spodelqm raboti s tqh oba4e e stranno da si taka :?

mon4eto
10-11-2006, 12:56
Nai napred razberi dali priqtelkite sa ti istinski ili ne...ako smetne6 4e stavat za priqteli po4ni da im spodelq6 i se draj po otpusnata s tqx,v kraq na krai6tata za tova sa priqtelite....

niGGa
10-11-2006, 16:54
Аз пред никой не се разкривам да ти кажа ;)