PDA

View Full Version : Любовен тръгълник



moonr
10-09-2006, 12:18
Ами, карам директно - има едно момиче, в което съм искрено влюбен от както се познаваме (2 години и двамата сме на 16). Някак си подсъзнателно знаех какво ще стане и все пак твърдоглавец съм и и казах какво чувствам и откога ( то пък беше едно обяснение - никакво, ама... просто не ставам.... :oops: ). Та чаках 2-3 дена и накрая я превиках (наблягам на това, че аз я превиках) и тя ми каза "искам да сме само приятели". Знаех, че това ще стане така, защото тя (поне по мои наблюдения) си пада по един от най-добрите ми приятели (той е отворен и така нататък, пък аз не съм..... освен това има гадже). Проблема е, че този очевиден отказ не ми подейства въобще. Вместо да се откажа, аз продължавам да съм влюбен в нея, тя продължава да не ми обръща никакво внимание (дори като приятел, винаги аз трябва да я заговоря и т.н., даже в някои моменти си мисля, че ме мрази искрено за да ми причинява това....) . Знам, че трябва да я забравя и т.н. но не съм успял вече 2 години.... Понякога ми иде да си изтръгна сърцето и да го стъпча. Дано не сте ме помислили за пълен ненормалник - просто съм безнадежден романтик и за тази болест няма лекатство. Няколко дена съм като полутруп - нито жив нито мъртъв, не мога да я извадя от главата си.... Влюбвал съм се три пъти, (и винаги е било за дълго време, но и от трите нищо не излезе, реално не съм имал истинско гадже в живота си), но никога така безнадеждно. Дори да не успее никой да помогне, аз си излях душата и даже в момента вече ми е по-добре. Благодаря предварително ](*,) :( :cry:

iiirish
10-09-2006, 13:09
жалко е това, че ще ти се наложи да се откажеш от нея, вместо да й дадеш любовта си. но в живота има както победи, така и загубени битки и ако се отчайваме при всяка загуба как ще продължаваме напред?! живота е хубав, така че просто го приеми и насочи чувствата си към друго момиче, което ще ти отвърне със същата обич ;)

maybelline
10-09-2006, 14:08
Незнам какво да те посъветвам.На нейно място едва ли щях да се държа така.Много са ми противни такива момичета,дето са наясно с чувствата на момчетата към тях и се правят на недостъпни,знаейки,че им причиняват болка...Но може би тя просто няма избор и не иска да ти дава напразни надежди - аз така си го обяснявам.

koalka
10-09-2006, 14:26
Много гадно се е получило,сори.Ами виж...тя така и така няма да бъде твоя,защо да си пилееш живота по една мечта?Живота е пред теб и ще се влюбваш още по-силно.Бих приела да не можеш да я забравиш,но да е било една бурна любов,при която и двамата сте имали чувства,но при положение,че тя явно не изпитва чувства,няма за какво да съжаляваш.Твоят приятел си има гадже,но скоро време и тя ще се осъзнае.Ти и предлагаш приятелството си,а тя не го иска.Прави си изводите що за човек е,макар че не мога да кажа нищо със сигурност.Просто от действията й си личи.

10-09-2006, 16:49
Ами виж за всеки влак си има пътници бъди сигурен изпитано е!а относно момичето разбирам я защото съм попадала в тази ситуация и повярваи ми в момента не знае как да се дърйи с теб от една страна иска да сте приятели, от друга се страхува да не би като потдърж приятелство с теб да ти пречи да я забравиш и да ти дава напразни надежди!Иначе спокойно ще я забравиш колкото и невъзможно да ти се струва сега точно стискам ти палци [-o<

TraPPed
10-09-2006, 16:55
Am 6te 4aka6,kakvo ti ostava,ne i lqmpai mnogo 6toto 6tete namrzi o6te pove4e.

TreeHill
10-09-2006, 16:58
жалко е това, че ще ти се наложи да се откажеш от нея, вместо да й дадеш любовта си. но в живота има както победи, така и загубени битки и ако се отчайваме при всяка загуба как ще продължаваме напред?! живота е хубав, така че просто го приеми и насочи чувствата си към друго момиче, което ще ти отвърне със същата обич ;)

moonr
10-11-2006, 10:57
Е след няколко дни не мога да кажа, че ми е по-добре, но поне вече мисля за нея, само като приятелка, дори, такава, която не се интересува въобще от мен.... Както и да е самотата си остава, а от нея няма бягане... Така, че благодаря на всички, помогнахте ми дори само като прочетохте тези думи. Понякога човек трябва само да бъде изслушан, но се случва и да няма кой да го чуе. За щастие поне споделих с вас, дори да сте напълно непознати, стана ми по-добре. Благодаря ви!!! Сега само аз мога да си помогна... :cry: